Berlín staví za miliardu eur 53 zbrusu nových paneláků pro žadatele o azyl

Berlín staví za miliardu eur 53 zbrusu nových paneláků pro žadatele o azyl

Na úvod bych ráda připomněla, že v Německu aktuálně velmi rychle roste počet bezdomovců z řad rodilých Němců. O tyto bezdomovce se nikdo nezajímá, většina z nich žije na ulici. Stále víc Němců je v situaci, kdy nemají ani na zaplacení základních životních potřeb. Nicméně prioritou Německa je stále především podpora muslimských vetřelců.

Ostatně, on už svého času Hitler muslimy podporoval a islám obdivoval. Němci – a především plnohodnotná nástupkyně Ády – Angela – tak jen pokračují v jeho odkazu. Červeno-černo-zelená koalice se v Berlíně tvrdě snaží vybudovat a vytváří ještě více prostoru pro žadatele o azyl, kteří mají zásadně v případě přidělování bytů přednost. Multikulturní hlavní město se nyní rozhodlo postavit 53 panelových domů, tzv. MUF (modulární ubytování pro „uprchlíky“), za které Senát vynakládá z peněz daňových poplatníků téměř miliardu eur.

Zatímco sociální bydlení v Berlíně je pro lidi, kteří žijí ve městě dlouhou dobu nedostupné, berlínský senát je ve velkorysé dárcovské náladě, pokud jde o utrácení peněz daňových poplatníků za bydlení pro žadatele o azyl.

V Berlíně není ušetřena žádná obytná čtvrť a ne každý obyvatel je nadšený, když je v bezprostřední blízkosti jeho bydliště postaven panelák pro žadatele o azyl.

 Senát se tak rozhodl postavit 53 montovaných budov pro žadatele o azyl, roztroušených po celém městě. Senát investuje do tohoto gigantického projektu téměř miliardu eur, zatímco běžná bytová výstavba stagnuje. Všude se občané brání, s platnými argumenty. Ale nikoho jejich nářky nezajímají.

Co k tomu dodat? Snad jen to, že co si v Berlíně zvolili, to tam mají. Podle jakýchsi průzkumů vedou v Německu další volby Zelení, pak je pravděpodobné, že další bytová výstavba už bude zaměřena výhradně na nové hosty z Afriky či zemí Středního a Blízkého východu. A jako dosud jim to dál bude tupý Němec jen platit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout