Existuje skutečně nějaká politická opozice proti globalistickým snahám o zavedení NWO?

Existuje skutečně nějaká politická opozice proti globalistickým snahám o zavedení NWO?

V současné době se hojně diskutovala konzervativní konference, která právě proběhla v Maďarsku. Moje nedůvěřivost k jakýmkoli politikům, u nichž mne nezajímají slova, ale činy, mne v případě podobných akcí nutí se držet pozadu.

Nějakou dobu je jasné, že v Evropě již dávno vznikla falešná opozice, která má „zachytit“ hlasy nespokojených lidí a zabezpečit, že EU bude i nadále zachována, ale stejně tak to, že  plány globalistů neskončí „u ledu.“

Tak jak se bez problémů dokáže sdružit mainstreamová, ideologicky jednotná fronta, umí se sjednotit i ti, kdo mají být onou falešnou opozicí.

A právě konference, kterou nyní pojmu úplně jiný způsobem, než všechna ostatní média – ať už mainstreamová nebo alternativní – nám mnohé ukázala.

Tedy alespoň těm, kdo sledovali pozadí. Ne, nezajímám se o veřejné proklamace a dlouhé proslovy. Už dávno jsem prohlédla politiku mnoha z těch, kdo navenek proklamují něco jiného, než co ve skutečnosti konají.

To ostatně vidíme v přímém přenosu na Itálii, kde byla zvolena Meloniová právě na základě slibů, že uzavře přístavy. Udělala pravý opak a nyní je Itálie v situaci, kdy zaznamenává rekordní invazi. Jen včera připlulo k italským břehům během 12 hodin zhruba 1000 džihádistů.

Ty, které již – většinou s pomocí pobřežní stráže – přivezla, pak nechává letecky rozvážet po celé Itálii. Situace se stala již natolik závažnou, že v zemi panuje několik týdnů nouzový stav, ale invaze přesto posiluje, protože hranice i přístavy jsou pro cizáky stále otevřené dokořán.

Přesto byla Meloniová a její vláda na konferenci chválena. Zač? Ano, je pravda, že dodržuje například proklamovanou konzervativní politiku ve smyslu bránění indoktrinace dětí LGBTQI propagandou. To je skutečně vládě ke cti. Ale kde je dodržení hlavního slibu?

Je to něco podobného jako proklamované přísné střežení maďarských hranic, které jsou podle informací na mnoha místech jako řešeto. To dokazuje i fakt, že z Maďarska soustavně proudí invazní davy do Rakouska. Obyvatelé rakouského Burgenlandu – a zejména ženy – se již bojí vycházet z domu bez pepřového spreje nebo jiného obranného prostředku.

Tedy lze říci, že to, že Maďarsko zavedlo v jistých směrech skutečně konzervativní politiku, neznamená, že v jiných je poněkud pokrytecká.  Na druhou stranu Orbán ví, že invazní jedinci v zemi nezůstanou, považují ji za tranzitní, nicméně zbytku Evropy to nepomůže.

Maďarsko je pak plně v souladu s klimatickou politikou a – jak známo – Orbán také velmi podporoval covid očkování, které bylo v zemi v některých profesích dokonce povinné.

Na konferenci tak byli politici různých názorů – většinou dokonce i konzervativních. Pokud to ovšem byla konference konzervativců a „anti woke“, pak nechápu, proč byl pozván Babiš.  Jeho ANO vždy hlasuje pro LGBTQ agendu (a to jak v EU, tak ve Sněmovně).

Válková byla dokonce již v minulém volebním období hlavní navrhovatelkou zákona o manželství pro všechny a soustavně tlačí na přijetí Istanbulské úmluvy.  Všichni europoslanci ANO pak opakovaně hlasovali proti Maďarsku za to, že prosazuje „anti LGBTQ“ politiku.

Vše výše uvedené by mne ještě zřejmě nijak zvlášť nepřimělo ke komentáři konference, kterou se zabývalo snad každé médium. Nicméně zaujalo mne něco, co zřejmě jen málokdo zaznamenal.

Pro pozvané byla totiž stanovena jistá kritéria. A nebyla to kritéria, která by určila, že daný politik – či jeho strana – se musí projevovat jako „antiwoke.“ To by tam ostatně tak pětina z účastníků – včetně Babiše –  vůbec nebyla.

Ne, nikomu nevadilo, pokud účastní politici či strany v něčem podporují „woke“ politiku či třeba cenzuru. A dokonce ani nevadila přítomnost pozvaného (!!!) německého politika náležejícího ke straně, která významně podpořila muslimskou invazi. Ne, ani to nebylo na závadu.

Ale závadní byli všichni politici či politické strany prosazující odchod z EU nebo NATO. Zástupci těchto stran pozvánku nedostali s tím, že jde o strany extremistické. Mohli se tak účastnit jen v davu jako diváci.

To se mi podařilo zjistit na německých médiích, kde se před pár dny probíralo proč tam nebyl pozván nikdo z vedení AfD, které nyní velmi rostou preference (15-17%), ale z Německa byl namísto toho pozván politik z CDU. Z AfD bylo na konferenci jen pár řadových členů  jako diváci, ale ne na pozvání.

Čelní politici AfD nebyli údajně pozváni pro jejich program: pořadatelům konference prý vadí, že chtějí vystoupit z EU.  Údajně nechtěli, aby na konferenci hovořili politici, kteří by chtěli vystoupit z EU nebo NATO, protože to je program extremistů. Německo tak na pódiu zastupoval politik CDU – tedy politik náležející ke straně Merkelové či Lejnové.

Také ze zbytku evropských politických stran prosazujících „EUEXIT“ se neúčastnilo vedení, ale jen řadoví členové. Konference tedy  těmto politikům nebyla úplně uzavřená, ale nebylo jim většinou povoleno mít veřejný proslov.

Konference měla být údajně zejména proti wokismu, který se ovšem beztak nemá šanci příliš dlouho v islamizované Evropě udržet. S tím, jak počty muslimů porostou, bude stále jasněji viditelný rozpor mezi islámem a nemalou částí této politiky.

Z wokismu jako takového tak zůstane jen ta část, která zakazuje kritiku islámu.

S odporem proti wokismu je samozřejmě i přesto třeba souhlasit a tento odpor jednoznačně podpořit, ale na druhé straně pozvaní politici v některých případech ani nebyli  těmi, kdo by v reálné politice jakkoli bojoval proti zmíněnému „wokismu.“

Někteří z pozvaných byli navíc zastánci povinného očkování, tvrdých covidových restrikcí, zavádění CBDC a klimatické agendy. Tito politici rozhodně nebudou řešením pro razantní změny západní politiky (tedy evropské či americké). A všichni evropští politici byli zastánci setrvání v EU a NATO (samozřejmě vyjma účastníků ze zemí mimo EU či NATO).

Politici, kteří se setkání účastnili a bylo jim také umožněno mít proslov, jsou skutečně v některých případech kritičtí k EU, ale nejsou její zásadní odpůrci. Stačí nahlédnout na mnohá hlasování v EU.

Konference, kterou by bylo možné podpořit, by musela být taková, které se budou účastnit ty evropské síly, které mají zájem na vystoupení přinejmenším z EU – nebo alespoň hlásají nutnost jejího totálního rozkladu zevnitř.

Taková konference by se měla věnovat všem aspektům a hrozbám globalistické politiky – včetně nedávno schválené diktatury WHO, kritiky politiky zeleného údělu, zavádění mezinárodních covid pasů, zavádění CBDC a rušení hotovosti, ale i plánů Agendy 2030 všeobecně.

Tato témata však většinou na konferenci chyběla, což je ovšem pochopitelné, protože mnohé z uvedeného podporuje i Maďarsko, vždyť například diktaturu WHO schválily všechny vlády EU bez námitek.

Všichni víme, že již ze samotné podstaty EU nelze reformovat. Ale velmi jednoduše je možné hlasy skutečně nespokojených lidí přesměrovat ke stranám, které ji v podstatě ani zničit nechtějí.

Právě i nesmírný zájem mainstreamu z celé Evropy tuto konferenci velmi zpopularizoval a nahnal k daným politikům hlasy nespokojených.

Pokud by se však konala konference skutečných odpůrců EU, pak by se o ní zřejmě ani mainstream nezmínil – nebo jen velmi okrajově, aby k podobným stranám nešly kritické hlasy.

Nakonec však musím zkonstatovat, že je právě zásadní chybou skutečných odpůrců EU, že se nespojí a neuspořádají svoji vlastní akci, na které by se probrala i výše uvedená témata. To je nutné zejména nyní, vždyť již za rok budou volby do EU.

Voliči musí pochopit, že v případě, že se hlasy nasměřují k probruselským silám, promarníme poslední šanci na záchranu Evropy před zhoubnou politikou EU…

 

.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Existuje skutečně nějaká politická opozice proti globalistickým snahám o zavedení NWO?

  1. Total control!!! Lide, toto chcete??? Takovy bic nad sebou?? To si delate prdel!!!! Ale jak vidno spousta lidi plati kartami!!! Marne vy jste se nechali zmanipulovat!!! A tim ze jste nevznesli zadny odpor, tak se to tu vesele pro nas pripravuje!!! Tak vam ovlivnitelnym a zmanipulovanym dekujeme!!! Vzpamatujte se je za minutu dvanact!!! Dobre se vam tu zije?? A co vase deti vnuci vnucky!! Budoucnost patri detem!!!! A do jake bodoucnosti je svym lehkomyslnym jednanim vedete??? Zadne NWO, zadny reset, zadne CBDC!!!! NASRAT, NASRAT, NASRAT!! Jinak spousta lidicek je nasranych!!! Je treba v tuto chvili povedet lidem pravdu a otevrit jim oci dokoran!!! Ne kazdy ma pristup na net spousta lidicek nema ani pocitac!!! A prave temto informovanym pouze ze svate bedny je treba tu pravdu rici!!! Ne TV LZI ale PRAVDU!!!! A te se boji nejvice. Je to pro ne jako cervena barva na byka!!! Staci dvacet procent probuzenych lidi a pojede to jako dominovy efekt!!! Ale k tomu je treba tech dvacet procent, to je dostacujici pocet na porazku tech zrudskych hyen!!! Lidicky brante se vznasejte odpor kazdy stvoritel at nam pomaha!!!

  2. souhlasím Slovanko a přišti rok bude huř volby do Evropského parlamentu budou mít jednotnou kandidatku a ač se na mě nikdo nezlobi s EU se odejit musí ono nic jiného stejně nezbide než z ni odejit ty nevětší šilenosti přichazeji právě s EU a když se na to podivame EU skutečně reformovat nelze pamatujeme si ještě na rok 2015 jak se tehdy řešila migrace do EU islamizace a kvoty na migranty a kde je EU dnes zakažou nám maso, budeme jist hmyz, povinné renovace budov na ktere nebude mit mnoho lidi penize, Green Deal a emisni povolenky a našlo by se dalši věci ano EU skutečně reformovat nelze za těch 8 let se EU změnila v něco ještě horšího než to bylo před 8 lety a já mam skutečnou obavu s toho že tohle všechno miři k pravě te Federalizaci Evropy a bude s EU Spojené Státy Evropské nezbiva než skutečně odejit ono takhle brzy nebudeme rozhodovat vubec o ničem a co napsat zavěrem když na CPAC nebyl pozvan Okamura nebo kdokoliv s SPD asi se s ním do vlády nepočita ten chce s EU ven a to je E E

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout