Maďarsko: 65 muslimských vetřelců se vloupalo ženě na farmu (video)

Maďarsko: 65 muslimských vetřelců se vloupalo ženě na farmu (video)

Máme zde další ukázku faktu, že invaze neskončila, naopak, velmi výrazně se stupňuje. Muslimští vetřelci jsou stále drzejší, což ostatně poznala i starší Maďarka, které se vloupali na farmu.

Následující video informuje o vpádu invazistů vojenského věku na statek na jihu Maďarska. Zdá se, že bezpečnost na hranicích v této oblasti se rozpadla do té míry, že stovky těchto mladých multikulturních obohacovatelů byly schopny vstoupit do země a vloupávat se do nemovitostí místních. Toto totiž není zdaleka ojedinělý případ.

Ásotthalom je malé pohraniční město na jihu Maďarska. Starostou města je László Toroczkai, tvůrce videa.

Umíte-li anglicky, tak na video s anglickými titulky se můžete podívat zde.

Starosta László Toroczkai je předsedou strany s názvem „Mi Hazánk Párt“ (Strana naší země). Tato strana vznikla z odštěpenců strany Jobbík. Ve videu si stěžuje na to, že hranice vůbec nejsou hlídány tak, jak se ve skutečnosti navenek prezentuje.

Jako doslov k videu jeho autor objasňuje o něco blíž i maďarskou politiku, kterou vidí poněkud jinak, než většina Evropanů:

Fideszova vláda a Viktor Orbán se skutečně chovají velmi podivně. Ochrana hranic se ve skutečnosti snížila, jako by vláda ztratila zájem o boj proti invazi. Jejich boj proti „smrtící pandemii“ je však mimo představivost. Už měsíce jsme pod zámkem. Člověk se může vydat do práce, zatímco veškerá zábava, restaurace a hotely jsou zavřené. Mezi 20:00 a 5:00 máme zákaz vycházení. Viktor Orbán zdůraznil, že otevření bude možné až po očkování většiny obyvatelstva. (To by znamenalo očkování více než 5 milionů lidí, ale dosud se zaregistrovalo pouze 1,2 milionu lidí, takže mají v této oblasti potíže).

Mezitím jsou pravicová média v plném režimu rotace. Na některých stránkách jsou komentáře cenzurovány a lékaři, kteří vyvolávají otázky ohledně toho, jak je prezentována údajná „pandemie“, jsou umlčeni stejným způsobem jako v USA, Velké Británii, Německu, či kdekoli jinde v EU.

Četl jsem několik článků s projevy Orbána a jeho nejbližších lidí, které hovořily o tom, jak se Maďarsko stane vítězem ekonomiky Nového světového řádu, který přijde po Covidu. Pokud by mě někdo požádal o spekulace, řekl bych, že si s elitami sedli a dohodli se, že Maďarsko bude ušetřeno Velkého resetu (alespoň většina obyvatelstva nebude zlikvidována, a na oplátku jim Viktor Orbán přestane vzdorovat a prodá nás do otroctví).

Je to skvělý politik s vynikajícími schopnostmi pro vyjednávání a schopností kompromisu, ale myslím, že v tomto případě zašel příliš daleko. Ano, mohl by si myslet, že bude lepší, když místo toho, aby nás vraždili, budeme otroky globální elity – koneckonců jsme chytří, pracovití lidé… Ale prodat naše duše, abychom zachránili naše těla, je pro mě stejně příliš vysoká cena…

Mám kontakty uvnitř strany Fidesz a vím, že po celá léta nemělo všeobecné členství ve straně žádné spojení, žádnou skutečnou komunikaci s vedením strany (začalo to dlouho před Covidem). Všichni nejvyšší představitelé jsou v Budapešti a úspěšně izolují nejvyšší úroveň vedení od řadového členstva. Viktor Orbán je odříznut od zbytku populace. Zní to povědomě? Ano, protože přesně to se stalo s Trumpem. Vidím mezi nimi mnoho paralel. Jsem plně přesvědčen, že Deep state je nesmírně přítomen ve vedení Fideszu, ve vládě a zejména v soudním systému, stejně jako v USA.

Nejsem si jistý, co přijde. Lidé se pomalu probouzejí k realitě, že ani Fideszova vláda neposlouží jejich zájmům. Nemáme však žádné alternativní řešení. Levice je plná politických radikálů a zločinců a pravice – no, je tu jen László Toroczkai se svou malou dvouprocentní stranou a svými podezřelými cíli.

Tolik tedy vyjádření člověka „zevnitř“. K tomu jen podotýkám, že Fidesz nikdy nebyla programově protibruselskou stranou (nemají odchod z EU v programu), Orbán v minulosti mnohokrát odmítl členství jeho strany ve frakci Salviniho, která je v EP jedinou protibruselskou frakcí. Zůstává věrný lidovecké frakci, i když mu mnohokrát vyhrožovali vyhazovem.

Všichni navíc víme o tom, jaké tlaky jdou zejména ze strany Jourové, přičemž právě v těchto dnech by se měl případ žaloby Jourové (resp. EK) na Maďarsko a Polsko řešit.

I když se v poslední době mnohokrát stalo, že maďarská policie nějaké ty vetřelce zachytila a předala do Srbska, přesto – jak je vidět – v některých oblastech projdou. Pak se ovšem nemůžeme divit ani stále častějším náhodným záchytům vetřelců u nás, neboť z Maďarska se vydávají dál přes Slovensko a ČR, zpravidla končí v Německu.

Nakonec k případu z videa už jen dodávám, že majitelka farmy měla štěstí, že v době, kdy vetřelci do domu vešli, nebyla doma. Zřejmě by stará paní nedopadla nejlépe.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Maďarsko: 65 muslimských vetřelců se vloupalo ženě na farmu (video)

  1. Nelze jinak ,tak jak to dělají Ruské bezpečnostní ag.ve Švédsku. Pochytat, vyzout ,ruce na záda a hnát před sebou tam odkud přišli.Na hranicích další nakládačka ………..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout