Skutečně chce žít většina Evropanů pod fašistickou diktaturou protkanou korupcí?

Skutečně chce žít většina Evropanů pod fašistickou diktaturou protkanou korupcí?

Jak přichází jedno – pro Evropany zásadně ničivé – nařízení za druhým, je stále více jasné, proč byla EU založena. Evropanům má škodit a ne jim pomáhat. To je ostatně patrné i ze samotných kořenů tohoto spolku založeného na korupci.

Nacistické kořeny EU jsou totiž nezpochybnitelné. EU je tedy od samých základů zamýšlena jako diktatura obdobná té nacistické. Realitou je současný korporátní fašismus, který se schovává pod pláštíkem údajné liberální demokracie.

Ovšem jako vždy je to demokracie s přívlastkem, která má zakrýt základ diktatury. Pro lepší pochopení je tedy třeba se podívat do historie, do doby, kdy EU vznikla. Již tehdy bylo jasné, že tím posledním, kdo má mít ze spolku prospěch, je sám Evropan.

Projekt Evropské unie, který spatřil světlo světa po katastrofě druhé světové války, má kořeny ve fašistické a nacistické diktatuře. Prvním předsedou Evropské komise byl bývalý vysoký nacistický byrokrat Walter Hallstein, pověřený Hitlerem a Mussolinim, aby vypracoval plány pro budoucnost Evropy.

Navíc dnes víme, že další dva zakládající komplici EU, Jean Monnet a Robert Schuman, byli podporováni Američany, Robert Schuman byl dokonce agentem CIA.

nacista Hallstein byl prvním šéfem EK v letech 1958-1967

Jde tedy bezesporu také o projekt US Deep state. Ostatně, zde je dobré připomenout, kdo dlouhodobě financoval obě strany války. Druhá světová válka by nemohla bez těchto „dobrodinců“ z Wall street trvat dlouhých 6 let.

Dnes se Evropa opět ocitá pod německým tlakem s diktátorskými projekty proti jejím národům. A ti, kdo jsou dnes v čele tohoto molocha, nemají daleko k jejím fašistickým a nacistickým otcům zakladatelům.

Popsat vše, čím EU škodí, by vydalo na mnoho článků.

Jen za poslední tři roky vzpomeňme covidismus, tajné nákupy předražených genových jedů a jejich vnucování, covid pasy, průběžně pak politika zeleného údělu, kdy jsou pod záminkou nutnosti boje proti uhlíku a dusíku vyvlastňováni zemědělci, chystá se i vyvlastňování nemovitostí, totální přechod na elektromobilitu a pod záminkou ochrany klimatu nás chce EU naučit jíst brouky.

Šílená zelená politika, založená na Agendě 2030, má za cíl zlikvidovat střední třídu a zajistit razantní zchudnutí mas. K ničemu jinému totiž logicky ani nepovede. V budoucnu je třeba počítat i s blackouty.

Svět podle Velkého resetu, v němž „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí“ se tak stane hořkou realitou mezi prvními  právě na území EU.

WHO nám pak připravuje diktaturu, která nemá obdoby. Skrz Pandemickou smlouvu bude ovládat celý svět. A jak s tím souvisí EU? Za všech 27 zemí EU byla bruselským vedením schválena ve WHO. Asi žádná členská země si nyní nedovolí jít proti tomuto rozhodnutí. Navíc, pokud jste v EU, musíte být i ve WHO. A kruh se tím uzavírá.

EU se také již roky čile stará o to, aby byly vnější hranice otevřené a aby byl z celé Evropy „průchoďák.“ Tím se urychluje výměna obyvatel – přesně jako podle plánů Kalergiho, jehož bustu mají eurokraté pyšně vystavenu v jedné z budov ve Štrasburku.

Korupcí prolezlá EU za nemalé peníze podporuje a propaguje islám, LGBTQ i klimatické lži, neváhá platit miliardy za genové jedy, ale několik málo miliard na ochranu hranic před džihádisty dát odmítá.

EU – či spíš ti, kdo ji z pozadí ovládají – stojí také za energetickou krizí i problémy spojenými se zaváděním sankcí. Nyní se EU pilně připravuje na zavádění digitální diktatury – nejprve povinným zavedením eID a průběžně i CBDC.

V EU již neexistuje národní suverenita a vlastně i výše zmíněný  eID počítá s tím, že jeho vlastník je „euroobčan.“ Přesně v tom duchu jsou tak odchovávány i nejmladší generace.

Výčet počinů EU by byl takřka nekonečný, ale o to víc zaráží, že drtivá většina Evropanů tento projekt podporuje, což je znát i na „materiálu,“ který byl do EU lidmi vyslán.

Skutečně to znamená, že si většina lidí přeje žít v diktatuře založené na nacistických kořenech??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Skutečně chce žít většina Evropanů pod fašistickou diktaturou protkanou korupcí?

 1. SHAEF

  US EUCOM ve Stuttgartu, zastoupená panem Lietzau, potvrzuje, že všechny
  vládní vojenské zákony mají plnou platnost a účinnost a zůstávají v platnosti, dokud nebude uzavřena mírová smlouva s Německem a dalšími
  okupovanými územími.
  Vezměte prosím na vědomí … co platí pro Německo, platí pro VŠECHNA ostatní okupovaná území, i když to není vtomto dokumentu uvedeno.

  Tvrdit, že tyto zákony nebudou platit, je podvodné a úmyslné zkreslení. Ve světle těchto důkazů je toto popírání záměrným podvodem a zradou. Každý člen spojenecké komise je si těchto zákonů plně vědom.
  V okupované České Republice pod vojenskou vládou platí v současné době jen a pouze zákony aliančních okupačních jednotek SHAEF.

  jAK BYSTE REAGOVALI, že byste o SHAEF vždy věděli, protože jste se to
  naučili ve škole a/nebo protože byste to často viděli nebo slyšeli v
  médiích. Bohužel nás to nenaučili… Ale teď to konečně víte. Vyvoďte si z
  toho důsledky sami. Prosím, předejte tuto informaci dál! Přestaňte být
  obtěžováni, okrádáni, podváděni, vyhrožováni a drancováni těžkými
  zločinci, kteří jsou mezi námi jako vlci v rouše beránčím! Zakročte
  proti všem, kteří vás celý život obtěžovali a okrádali o svobodu.
  Politici, podávejte žaloby k alianci SHAEF!!

 2. vypadá to, že 2. světová válka neskončila v roce 1945, ale pod pláštíkem nacistů přesunutých do USA ( operace paper clip) boj pokračuje až do současných chvil. EU byla stvořená za jediným účelem a to nalákání evropských států po válce do jednoho seskupeni pod vedením bývalých nacistů do tzv. 4. říše a kde boj nyní vrcholí vidí každý kdo vidět chce.

 3. Mohol by sem niekto dať odkaz na kníhkupectvo, kde sa dá kúpiť kniha Nacistické kořeny bruselské EU? Objednal som si podobnú knihu v slovenčine Hitlerova Európska únia od ruského autora vo vydavateľstve Torden, ale neviem, kedy vyjde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout