EU považuje v současné krizi za nejdůležitější diskuze o LGBTQI

EU považuje v současné krizi za nejdůležitější diskuze o LGBTQI

Je celkem jasné, že EU, která je jen jakousi „pobočkou US Deep state“, stojí za stávající krizí, neboť je to právě EU, odkud přichází nejen zelený úděl, ale i všechny balíčky pro Evropu ničivých sankcí. EU také již dlouhé roky podporuje výměnu obyvatel, takže právě jí propagované LGBTQI budou dřív či později létat ze střech nejvyšších budov – samozřejmě bez padáku.

I přes současnou bezprecedentní krizi je nyní hlavním tématem v EU „coming out LGBTQI+“. Ostatně, proč by v Bruselu, který krizi jen přiživuje, cokoli řešili, že?

Coming out je významným okamžikem v životě každého LGBTIQ+ člověka, když se veřejně přihlásí světu a své komunitě,“ stojí v  nejnovější tiskové zprávě Evropského parlamentu.

„Na letošním ‚Coming Out Day‘ zkoumáme, co coming out znamená pro LGBTQ+ lidi v Parlamentu a dalších institucích EU. Každý případ coming outu je jedinečný a stojí za to ho oslavit “ –  jak se dále říká.

Sdělení rovněž odhalilo, že na toto téma proběhne řada prezentací, včetně prezentací předsedy Výboru pro práva žen a rovnost pohlaví.

A opět připomínám, že tento tupý aktivismus platíte i vy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “EU považuje v současné krizi za nejdůležitější diskuze o LGBTQI

  1. Trochu odbočím od témy a položím rečnícku otázku: Keby niekto – hoci aj stále „pokrokovejšia“ katolícka cirkev – vyzval farárov na Slovensku /alebo aj v Poľsku/ na coming out, koľko by sa priznalo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout