EU i nadále pokračuje v propagaci islámu

EU i nadále pokračuje v propagaci islámu

Mnohokrát jsem zde upozornila na to, že je EU dlouhodobě pod silným vlivem Muslimského bratrstva, konkrétně jeho odnoží působících v Evropě. Tyto organizace s EU nejen spolupracují, ale dokonce jsou dotovány i z vašich daní. Skutečně se vám líbí, že platíte islamizaci našeho kontinentu? Jak nejspíš sami víte, tak hlavním heslem Muslimského bratrstva je „Zavedeme právo šaría na celé planetě.“

Připomínám, že Muslimské bratrstvo je mnohem nebezpečnější než ISIS či jiné bojůvky. Tato organizace navíc spolupracuje i s ISIS či Al Kajdou, které ji plně respektují. Tedy EU je skutečně v tomto smyslu na úrovni ISIS nebo Al Kajdy, ovšem s tím rozdílem, že zatímco Muslimské bratrstvo přispívá všem islámským bojůvkám dary, EU od Muslimského bratrstva nedostává nic, ale je to přesně naopak, neboť štědré příspěvky jdou od EU k Muslimskému bratrstvu.

Je zarážející, že tímto způsobem se de facto platí i radikální islámské bojůvky, financované právě Muslimským bratrstvem. Pokud to tedy dovedeme do důsledků, tak ano, je to tak, že i vy přispíváte ze svých daní ISIS, i když trošku oklikou. Důkazy o tom, že EU dlouhodobě financuje Muslimské bratrstvo a spolupracuje s ním, jsou nezvratné. Více si o tom můžete přečíst zde, zde, zde nebo zde.

Nyní tedy EU ve své podvratné činnosti pokračuje a v rámci údajného boje proti islamofobii opět z vašich peněz zaplatila publikaci, která nabádá novináře ze zemí EU, aby také propagovali islám – a to zejména muslimky, respektive jejich styl oblékání. Ovšem zahalená muslimka je muslimka neintegrovaná, čímž tedy EU zároveň odmítá integraci.

A připomínám, že tatáž EU odmítla nedávno diskutovat o pronásledování křesťanů (v Africe se hovoří dokonce o genocidě) a více než 100% nárůstu útoků na kostely a jiné atributy křesťanství nejen v Evropě. Nepomohly ani statistiky, jasně dokazující, že zatímco křesťané jsou nejutiskovanější skupinou na světě, tak muslimové jsou naopak těmi, od koho útisk pramení. Více jste si o tom mohli přečíst zde.

Co je tedy v příručce, kterou vydala pro Evropany genocidní EU?

Novináři a média hrají klíčovou roli při prezentaci forem, které sociální nespravedlnost, rasismus a islamofobie na sebe berou v každodenním životě, a mají dobré předpoklady k tomu, aby v tomto ohledu něco změnili.

Zpráva o projektu MAGIC s názvem „Report Diversity! Pokyny pro školení mediálních kruhů o inkluzivitě a prevenci genderové islamofobie“, vydává pokyny pro mediální vzdělávání v oblasti začleňování a prevence genderové islamofobie pro novináře a média, obsahuje návrhy a rady, jak tyto problémy řešit, zejména pokud jde o muslimské ženy.

Pod koordinací Media Diversity Institute Global (MDIG) byl projekt MAGIC vytvořen pracovní skupinou vedenou novinářem Aidanem Whitem (bývalý novinář deníků Financial Times a The Guardian; čestný prezident Ethical Journalism Network) a mohl se spolehnout na spolupráci Mariam Marakeshy (filmařka a multimediální reportérka) a Shady Islam (ředitelka časopisu EUObserver).

Workshopy na univerzitách

Projekt MAGIC odstartoval školicí workshopy pro studenty v zemích EU – komunikace o tom, jak zohlednit rozmanitost. Na univerzitě v Saint-Louis a na univerzitě Vrije v Bruselu byly uspořádány dva workshopy, kterých se zúčastnilo 45 studentů. Další workshopy se plánují.

jedna ze stránek příručky, která nepokrytě propaguje islám
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “EU i nadále pokračuje v propagaci islámu

  1. Stojí za zmienku, že propagáciu islamu nijako neodmietajú ani eurobyrokrati židovského pôvodu – napríklad Šefčovič či Jourová, ako ani nikým nevolené figúry tohto pôvodu na nižších postoch bruselského molocha.

  2. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. vítači mají na rukách krev. Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.  Džihád je jedním ze základních pilířů islámu a naši politici to moc dobře vědí, ale dělají, že to nevidí. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy zmonopolizována, překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout