Jak si EU představuje budoucnost? Více zelenou, více naočkovanou a více duhovou (video)

Jak si EU představuje budoucnost? Více zelenou, více naočkovanou a více duhovou (video)

EU občas přijde s nějakým tím propagandistickým dílkem. V posledních letech se poměrně hojně zabývala propagací islámu a hidžábů, ale také LGBTQI nebo multikulti. To vše za vaše peníze.

Ale to nestačí. Nyní přichází EU s dalším počinem, kterým vám chce ukázat, nač jsou určeny miliardy, půjčené přes EU v bankovních korporacích, které EU ovládají. Nesplatitelná půjčka, kterou za ČR schválila již minulá vláda, je určena zejména pro Itálii a Španělsko, za jejichž dluhy jsme se zavázali ručit.

Půjčka nazvaná „Program obnovy koronaviru“ ve výši 800 miliard eur je údajně určena zejména na očkování, zelenou politiku – to je vám dobře známý zelený úděl a samozřejmě i na LGBTQI program.

Za celých 66,5 milionů eur z vašich daní nyní EU natočila propagandistické dílko nazvané „NextGenerationEU“. V něm vám tedy osvětlí vše výše uvedené.

100 miliard eur z tohoto fondu již bylo přerozděleno s tím, že tyto peníze musí být použity na některý z uvedených cílů. A jde o půjčku u bankovních korporací, státy ji tak musí zaplatit i s úroky.

Níže se tedy můžete podívat na kampaň, na kterou jste také přispěli. 66,5 milionu eur za vymývání mozků a tupou propagandu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Jak si EU představuje budoucnost? Více zelenou, více naočkovanou a více duhovou (video)

  1. pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠

  2. Už sa neviem dočkať dňa, kedy Muhammad bin Salmán vydá po porážke globalistických síl rozkaz na povraždenie všetkých členov Európskej komisie…a samozrejme aj europoslancov a eurobyrokratov, ktorí sa vzoprú nadvláde islamu v Eurábii.

  3. podle jména je Lejnová buď sama nebo přes manžela šlechtična. Když se zamyslíš, tak šlechta byla likvidována masově za francouzské revoluce. Nový řád se jmenoval kapitalismus a šlechtu skopl na smetiště dějin. Kdo byli kapitalisté ? Byli to už od počátku zbohatlí židé. Kdo je dnes v čele globální elity ? Opět jsou to bohatí židé. Je s podivem jak zbytky šlechty jim lezou do zadele a jsou schopni spolknout i svého třídního nepřítele, který je zlikvidoval. U nás je toho příkladem pan černokopec, v EU Lejnová a mnoho a mnoho dalších. Nu co i drobný mohou býti dobré.

  4. Vsimli ste si na slovenskych tv kanaloch ako posledne ide reklama ako pomoct, ked niekto dostane srdcovu prihodu? Asi je pred nami obdobie, ked zacnu mat ockovani vazne problemy…
    a zradne media salamovou metodou chcu navodit dojem, ze to je normalne !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout