Proislámská agitka EU pokračuje, nyní propagují hidžáb (video)

Proislámská agitka EU pokračuje, nyní propagují hidžáb (video)

Propagace „diverzity“ – tedy multikulturalismu – je v rámci EU konstantní. Zatímco v subsaharské Africe mají všichni jasno, že typický obyvatel této části planety je černý, v Japonsku či Číně žlutý a v Indii hnědý, typický Evropan je pestrobarevný mix ras. Tedy běloch má být vymazán nejen ze zemí, kam historicky nepatří, ale také z Evropy.

To, že EU dlouhodobě výměnu obyvatel podporuje, je jasné každému, kdo sleduje kroky této pro původní Evropany genocidní organizace. Migrační pakt EU, Marakéšská deklarace, zákaz odmítání žadatelů o azyl v zemích hraničících se zeměmi mimo schengenský prostor, dvě tzv. „Africké deklarace“, snaha o diverzitu v rámci EP a EK (kvóty na barevné v europarlamentu), propagace budoucího Evropana coby černocha…a tak by se dalo pokračovat. To vše je doprovázeno neustálou propagací islámu, včetně finanční podpory islámských organizací, přímo napojených na Muslimské bratrstvo.

Zdůrazňuji, že všechny tyto počiny, podobně, jako ten nový, platíte i vy. Tedy bílí Evropané si sami platí propagaci své vlastní výměny a propagaci nenávistné islámské ideologie na půdě EU. Skutečně bizarní. Umíte si představit, že by například naši předkové podporovali vpád Osmanů do Evropy a vytlačení původních Evropanů barbary?? Jenže nyní to Evropané podporují.

Heslo EU: Krása je v rozmanitosti, stejně jako je svoboda v hidžábu…

K poslednímu počinu EU ještě  dodávám, že hidžáb je symbolem nenávistné ideologie, jejíž jediný cíl je ovládnout každé území, kde je jí dovoleno se šířit. Propagací hidžábu tak EU propaguje extremismus a šíření této ideologie, která s sebou přináší totalitní právo šaría, podle něhož jsou bezvěrci podřadní, ale podřadné jsou i ženy. A právě to je důvod, proč musí chodit zahalené. Nezahalené je může vidět jen jejich „majitel“, kterého musí bezvýhradně poslouchat (otec, bratr, manžel)…

A nakonec, toto video by měli idioti z EU ukázat tisícům žen, které se narodily jako muslimky, přičemž hidžáb či burku (stejně jako islám) odmítají – za své odmítání jsou pak krutě trestány. Ty by jim jistě rády vysvětlily, jakáže to je v hidžábu „svoboda“….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Proislámská agitka EU pokračuje, nyní propagují hidžáb (video)

  1. Keby Saudská Arábia zaplatila u niektorej eurofašistickej neziskovky aj reklamu na nosenie buriek /a nielen na sociálnych sieťach/ , nijako by ma to neprekvapilo…V tomto prípade tipujem tiež financovanie z ropných miliárd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout