EU zapletla LGBTQI i do vánočního přání (video)

EU zapletla LGBTQI i do vánočního přání (video)

V posledních měsících má EU na starosti především dvě témata – tím prvním je výměna obyvatel a tím druhým práva LGBTQI. Je zajímavé, že zatímco média a politici v národních státech tlačí covidovou agendu a odvádí pozornost od jiných témat, v EU se čile připravuje půda pro stěhování milionů Afričanů do Evropy a také pro sjednocení práv LGBTQI v rámci celé EU.

Není tedy divu, že jedno z těchto témat zapletli i do vánočního přání. Neudivuje mne, že si EU nezvolila téma výměny obyvatel, neboť muslimy by mohlo to, že je EU tahá do vánočního přání, urazit. Vždyť správný muslim nesmí přát bezvěrcům k Vánocům! Logicky proto zakomponovali v EU do přání druhou privilegovanou skupinu – LGBTQI…

Priority Evropské unie se znovu vyjasňují kolem Vánoc: zatímco slovo „Vánoce“ by mělo být podle EU ze slovníku vypuštěno kvůli „diskriminaci“ , aby neurazilo muslimy, využila EU tento čas alespoň k propagandě genderové ideologie.

Zatímco jiným náboženstvím se ke  svátkům oficiálně gratuluje vždy, křesťanské svátky přirozeně vypadají jinak. Evropská komise se nyní dokonce odvážila v souvislosti s Vánocemi udělat reklamu takzvané „LGBTQ komunitě“. Podobná propaganda například v souvislosti s muslimským ramadánem by byla nemyslitelná.

Na Twitteru bylo napsáno u krátkého videa:

Jedním z nejlepších dárků, které jsme si letos o Vánocích mohli přát, je rovnost. Naše přání není pouhým přáním, je to vůle učinit Evropu lepším místem, kde nemůže docházet k diskriminaci. Pracujme společně na skutečné změně pro rovnost.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout