Francie: Muslim uřízl na ulici svému otci hlavu nožem, přitom křičel „Allahu akbar“

Francie: Muslim uřízl na ulici svému otci hlavu nožem, přitom křičel „Allahu akbar“

Další případ, který bude zřejmě z ranku „vražd ze cti.“ A již nyní si troufám předpovědět, že pachatel bude opět seznán psychicky nemocným, jako je tomu nyní již pravidelně tehdy, kdy útok provází pokřik „Allahu akbar!“

Vzhledem k tomu, že jde o velmi čerstvý případ, není zatím k dispozici mnoho informací.

K útoku došlo v Saint-Priest nedaleko Lyonu.

Šedesátiletý muž byl na ulici zavražděn svým 25letým synem, který svému otci uřízl hlavu, zatímco křičel „Allahu akbar!“ Pachatel za tohoto pokřiku napadl nožem i zasahující policisty, ti ale nebyli naštěstí nijak zraněni.

Podezřelý, Maročan, který je ve Francii legálně, je podle lyonské prokuratury již znám pro rodinné spory, v jejichž pozadí byl alkohol a drogy.

K případu už pouze dodávám, že jen fakt, že měl otcovrah problémy s alkoholem a drogami ukazuje, že jeho odvolávání se na Alláha je poněkud pokrytecké, protože jako správný muslim by se zejména alkoholu neměl ani dotknout.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Muslim uřízl na ulici svému otci hlavu nožem, přitom křičel „Allahu akbar“

  1. Že v prípade najnovšieho požiaru koptského kostola v Egypte šlo o teroristický útok, pred Arabskou jarou nemysliteľný, je nesporné /aj keď liberálne politicky korektné médiá motív zamlčujú/. Prosím Slovanku, aby pripravila na túto tému podrobnejší článok.

  2. kolkaty pripad je to uz tento rok? a co minuly rok? zacalo tym ucitelom v belgicku alebo francuzsku a od vtedy uz som stratil prehlad. europa je totalne v riti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout