Svět je na pokraji potravinové krize, v USA hoří jeden potravinářský závod za druhým (video)

Svět je na pokraji potravinové krize, v USA hoří jeden potravinářský závod za druhým (video)

Podivné požáry potravinářských provozů v USA, válka, ovlivňující dovoz umělých hnojiv a pšenice od dvou jejich největších světových producentů do Evropy i Afriky, rozsáhlé vybíjení chovů drůbeže údajně kvůli ptačí chřipce, vybíjení dobytka údajně kvůli nedostatku krmiv, ale i coby dosažení cíle snížení produkce CO2, narušení dodavatelských řetězců kvůli uměle vyvolané „planedmii“ a následným lockdownům a uzavřeným hranicím.

To vše a mnohé jiné hraje do not Velkému resetu. Podívejte se na cíle Agendy 2030, která je jakousi osnovou Velkého resetu. V plánech je i srovnání životní úrovně lidí na celé planetě (bod 10). Ano, chápete to dobře, všichni mají mít stejnou úroveň, ale již se nepíše, že například nejchudší Afričané by měli jejich dovozem do Evropy poněkud zbohatnout, zatímco průměrný Evropan má razantně zchudnout a svoji životní úroveň s daným Afričanem srovnat.

Rockfellerova nadace je samozřejmě jedním z hybatelů změn globální politiky, takže není žádný div, že spolu se Schwabovým WEF vyzývá k resetu globálních dodávek potravin. Jak si ovšem takový reset představuje? Třeba tak, že vyměníte hovězí steak či vepřový řízek za cvrčky nebo kobylky…

Předseda Rockefellerovy nadace Rajiv Shah řekl v televizi Bloomberg, že svět je na pokraji masivní potravinové krize. V příštích šesti měsících se již mohou objevit první známky, řekl.

Podle Shaha narušené dodávky hnojiv krizi ještě zhorší. Rockefellerova nadace opakovaně vyzývala k resetu globálních dodávek potravin. To by mělo být podle organizace udržitelnější. Světové ekonomické fórum Klause Schwaba také vyzvalo ke globálnímu resetu.

Sara Farleyová, ředitelka Potravinové iniciativy Rockefellerovy nadace, píše na webových stránkách Světového ekonomického fóra, že dodavatelské řetězce je třeba přepracovat. WEF již nějakou doporučuje přejít na konzumaci hmyzu.

Elity využijí potravinovou krizi k transformaci dodavatelských řetězců. Maso již bude vyhrazeno pouze pro bohaté, zatímco zbytek populace si musí vystačit s hmyzem a bobulemi. Velký reset je v plném proudu, píše Zero Hedge.

Ve Spojených státech se v posledních týdnech rozhořely desítky potravinářských závodů a skladů. „Co se to tady děje? Příběh je stále podivnější a podivnější: po celé zemi hoří továrny na zpracování potravin,“ poznamenal Tucker Carlson.

„Nehody se samozřejmě stávají. Ale nyní je spousta podivných nehod v potravinářských závodech. A to v době, kdy nás prezident varuje před nedostatkem potravin,“ pokračoval.

Je třeba také poznamenat, že miliardář Bill Gates vlastní více než 100 000 akrů zemědělské půdy v 18 státech USA. To z něj dělá největšího soukromého vlastníka zemědělské půdy v USA. zároveň ve velkém odkupuje půdu i na dalších kontinentech. Bill Gates je však také největším výrobcem umělého hovězího masa, které chce nabízet „plebsu“ jako náhražku za maso skutečné…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Svět je na pokraji potravinové krize, v USA hoří jeden potravinářský závod za druhým (video)

 1. predstavte si svet kedy vlady jednaju v prospech svojich obcanov a vseci ludia ktori sa snazia ovplyvnovat politicke dianie su okamzite odsudeni na dozivotie a ich majetky znarodnene.

 2. Doufám, že se po včerejším druhém kosmickém záblesku na naši Zemi z centrálního slunce naší galaxie a potvrzeným vědeckým týmem CubeSatu ( zachyceno VZLUSATem-2) uvedená představa Svena začne co nejdříve naplňovat.

 3. „WEF již nějakou doporučuje přejít na konzumaci hmyzu.“
  dobre je dodat, kdo je povazovan za hmyz. Vice se dozvite ve filmu „Soylent green“

 4. Niekto na základe tohto vývoja tvrdí, že Putin je globalista, ktorý vojnou na Fuckrajine napomáha nastoleniu NWO. Ja to vidím inak.
  Západ paralelne vykonáva dve akcie – na „svojom území“ pripravuje Veľký reset (ničí potraviny, dodávateľské reťazce, ľudí, peniaze…), a zároveň očakáva v Rusku prevrat, zvrhnutie Putina. Jadrová vojna nie je na ICH zozname. Preto je táto „dezinformačná“ vojna. Treba dodať odvahu ľuďom v Rusku, ktorí chcú Rusko zapredať Západu ako za čias Jeľcina, a na západe treba zlikvidovať ekonomiky, aby v prípade úspešného odstránenia Putina a kapitulácii Ruska bolo všetko pripavené.
  Celý Veľký reset a celá bezpracná budúcnosť Západu stojí a padá na tom, či sa podarí zmeniť režim v Rusku.
  Alebo sa podarí cez koridor vytvorený zradcami v gen. štábe ruskej armády rýchly raketový útok ktorý zničí Moskvu a Putina.

  Celá budúcnosť Západu stojí a padá na surovinách z Ruska.
  Tak dopadol Západ. Vydrancoval všetky územia, ktoré dostal pod kontrolu.
  Je to životaschopný systém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout