Ptačí chřipka – další falešná pandemie má za cíl extrémní zdražení drůbežího masa a vajec

Ptačí chřipka – další falešná pandemie má za cíl extrémní zdražení drůbežího masa a vajec

A nejen to, Samozřejmě také drobným chovatelům bude tímto zamezena jejich soběstačnost v těchto produktech. Vybíjení drůbeže ve velkém právě probíhá v USA, Velké Británii či Francii, ale nejen tam. Vybíjeny jsou těsně před Velikonocemi nejen velkochovy, ale i malochovy. Zdá se, že ptačí chřipka – opět zjištěná výhradně nespolehlivými a „falešnými“ PCR testy – je jen dalším z mnoha dílků realizace Velkého resetu, či chcete-li Nového světového řádu.

Co si o současné údajné „ptačí plandemii“ myslí v USA nemainstreamová média? Ihned mají jasno, že takto „perfektně“ načasovaná údajná epidemie ptačí chřipky má mnohem víc společného s dlouhodobými plány globalistů než s jakoukoli pandemií.

Vypuknutí ptačí chřipky není skutečné.

To by mělo být jasné každému. Poplašné zprávy amerických médií o bezprecedentně největší epidemii ptačí chřipky jsou lživé, mají opět za cíl lidmi manipulovat a zdůvodnit budoucí velmi vysoké ceny vajec a drůbežího masa.

Vždy pochybujte o korporátním tisku.

Vždy.

Zvláště když se zdá, že  každý jednotlivý článek ve „Zprávách“ pohání veřejné mínění stejným směrem a slouží stejné agendě, což je rozhodně případ ptačí chřipky.

Nedostatek potravin. Rostoucí chudoba. Přídělový systém. Krize životních nákladů. To vše je součástí Agendy Velkého resetu (Agenda 2030).

V honbě za touto agendou globalisté a jejich slouhové zničili v posledních dvou letech malé podniky a ekonomiku a přerušili dodavatelské řetězce, vyvolali válku mezi dvěma největšími světovými vývozci hnojiv a pšenice a vyhnali nahoru ceny benzínu a zemního plynu.

Ptačí chřipka dokonale zapadá do tohoto vzoru. Ceny drůbeže a vajec prudce vzrostou … a to jen pár dní před Velikonocemi.

Víme, že právě předstírali pandemii u lidí. Myslíte si, že nemohou – nebo nechtějí – udělat totéž s kuřaty?

Možná někteří z vás stále věří v titulky korporátních médií, možná jste si ještě nevyvinuli smysl pro intuici, která vám umožní poznat, když vámi manipulují. A možná bychom měli argumentovat, abychom se nestali obětí „ověřovatelů faktů“.

Promluvme si tedy stručně o důkazech.

Za prvé, promluvme si o tom, jak americká vláda „uznává“ ohniska ptačí chřipky.

Podle článku v The Conversation:

K detekci ptačí chřipky ministerstvo zemědělství USA monitoruje rutinní screeningy hejn prováděné zemědělci a provádí vládní inspekční programy, aby bylo zajištěno, že vejce a ptáci jsou v bezpečí a bez virů, pomocí molekulární diagnostiky, jako jsou testy polymerázové řetězové reakce (PCR) – stejná metoda, kterou laboratoře používají k detekci infekcí COVID-19.

USDA provádí rutinní testování na drůbežích farmách, kde používají testování PCR.

Tedy už není zapotřebí jen „mít příznaky ptačí chřipky“. Připomíná vám to něco?

Zadruhé, promluvme si o tom, jak se světové vlády vyrovnávají s „krizí“.

Mainstreamová média informují o „smrtelném“ vypuknutí ptačí chřipky, tvrdí The Guardian:

Američtí představitelé se domnívají, že téměř 24 milionů kusů drůbeže, většinou kuřat a krůt, zemřelo na chřipku od doby, kdy byl v únoru identifikován kmen viru.

Všechna hlavní média neustále hlásí, že miliony ptáků zemřely na chřipku. To je ovšem lež.

Výše citovaný článek The Conversation totiž uvádí:

Na začátku dubna epidemie způsobila zabití asi 23 milionů ptáků od Maine po Wyoming.

A článek v The Scientist tvrdí:

Zatím v této sezóně zemřely desítky milionů ptáků na tuto chorobu NEBO byly utraceny.

Takže zde jsou určité nesrovnalosti. V podstatě nevíme, kolik ptáků zemřelo na „ptačí chřipku“ nebo kolik jich bylo utraceno kvůli „ptačí chřipce“.

Zní vám to povědomě?

Nyní udělejme několik jednoduchých výpočtů, abychom vyjasnili zmatek.

Víme, že tisk informuje o 24 milionech úmrtí drůbeže ve Spojených státech.

Víme, že farmáři ve Wisconsinu utratili 2,7 milionu kuřat, aby „zastavili šíření“.

A víme, že Iowa, přední producent vajec v USA, utratil více než 13 milionů kuřat.

No, to už je 16 milionů z našich 24 milionů. To je 67% údajného celkového počtu „úmrtí na chřipku“ v USA.

Takže nejméně dvě třetiny mrtvých ptáků – a možná i všichni – byly zabity při utracení, a NE s chřipkou.

A to jsou jen čísla pro USA. Utrácení probíhá také v jiných zemích.

Ve Francii došlo ke dvěma velkým porážkám drůbeže, které postihly celkem více než 11 milionů ptáků.

Ve Velké Británii byly od října utraceny nejméně 2 miliony zvířat, ačkoli do konce března bylo zjištěno pouze 108 případů.

Vlády zabíjejí miliony ptáků a tato úmrtí jsou připisována chřipce, přestože tato zvířata nikdy nejspíš s ptačí chřipkou vůbec do kontaktu nepřišla.

Stručně řečeno, páteří této epidemie „ptačí chřipky“ je:

 • Rutinní vyšetření nespolehlivými PCR testy, které mohou být manipulovány tak, aby poskytovaly falešně pozitivní výsledky.
 • Nejasnosti v příčinách úmrtí a nespolehlivé informace o počtu mrtvých ptáků.
 • Přehnané reakce vlád, které „náhodně“ problém zhoršují.

… vážně, už chápete, oč jde?

Ptačí chřipka je jako Covid. Stejní lidé, kteří říkají stejné lži, ze stejných důvodů.

Všichni víme, co se bude dít dál.

Stejně jako všechno ostatní to povede k dalším zvěstem o potravinové krizi. Francie již varuje před nedostatkem drůbeže a vzhledem k tomu, že USA jsou největším světovým vývozcem vajec a kuřat, jakékoli narušení má obrovský dopad. Ceny vajec a kuřat již prudce vzrostly.

Stejně jako lockdowny, „krize“ ptačí chřipky zasáhne malé místní farmy tvrději a rychleji než velké zemědělské giganty (již existují zprávy o zničení rodinných farem).

Uvádí se, že volně se pohybující ptáci jsou více ohroženi ptačí chřipkou, takže ekologické, udržitelné a etické metody chovu budou nejen likvidovány, ale ty přeživší pak i omezeny novými předpisy, které se nevztahují na masné továrny korporací, které zacházejí se zvířaty jako s neživými předměty a maso i vejce těchto zvířat jsou také výrazně horší kvality.

Mezitím se však údajná epidemie (a dnes již takřka pandemie) ptačí chřipky používá k dalšímu pokroku ve válce proti masu a posílení jak veganství a konzumace hmyzu, tak zastánců laboratorně pěstovaného „masa“. A zde opět připomínám, že největším investorem výroby umělého masa je Bill Gates.

Nyní se již hovoří o nové vakcíně proti ptačí chřipce pro lidi i ptáky. Ve skutečnosti před pouhými třemi dny britská společnost představila novou vakcínu proti ptačí chřipce pro kuřata. To je dobře načasovaný výzkum, skvělá práce.

A samozřejmě, „ptačí chřipka“ může v případě potřeby přeskočit z kuřat na člověka, což vyvolá novou pandemii, jak nedávno předpověděl bývalý šéf CDC.

Jak je uvedeno na začátku, neexistuje žádná epidemie „ptačí chřipky“, je to jen „Covid pro kuřata.“ Prostě další díl Velkého resetu. Jak by řekl Kalus Schwab – více nového normálu.

Velký reset je vše, co se děje v těchto dnech.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Ptačí chřipka – další falešná pandemie má za cíl extrémní zdražení drůbežího masa a vajec

 1. To už je tady dlouho, tento přístup nesmyslné likvidace hospodářských zvířat. Nebo teda jim to zřejmě smysl dává.
  Vemte si, kolik se vybilo před lety dobytka kvůli „nemoci šílených krav“, aniž by se cokoli prokázalo, že by to skutečně bylo nebezpečné člověku. A zuřivě se to testovalo mnoho let v chovech, jestli se to neobjeví.
  Dál – konkrétně ne tak dávno z mého okolí – ta strašná buzerace KVS ohledně „moru prasat“, který člověku neudělá nic – ikdyž sníte nemocné zvíře, pokud je dobře tepelně opracované, nestane se vám nic. Nesmyslná veterinární opatření, jedno z nich nám zlikvidovalo část krmiva na poli pro dobytek, když veterinární správa uzavřela oblast ohradníky a zakázala myslivcům střílet, aby neplašili divočáky. Těm se žilo v kukuřici jako v ráji. A škody samozřejmě stát neuhradil, neb se dle jejich vyjádření máme spolupodílet na téhle prý živelné katastrofě – asi debilních státních úředníků bez rozumu a zodpovědnosti.
  Tohle všechno jsou naschvály, nemá to s ochranou zdraví člověka nic společného.
  Apropo ať mi stát ještě chvíli vykládá něco o starosti o lidské zdraví, když dělá vše pro to, aby povraždil co nejvíc lidí vakcínama.

 2. To isté platí o tzv. africkom more prasiat. Likvidované sú nielen diviaky, ale aj prasačie chovy – pochopiteľne,že k veľkej spokojnosti moslimov /bevylučujem ich angažovanosť pri vyvolaní tejto umelej epidémie/ a rôznych vegánskych mafií.

 3. Stovky milionů naprosto zdravé drůbeže a prasátek muselo na světě zemřít i když jim nic nebylo jenom proto aby se globalistům dařil plán nedostek potravin a bída. Je to vážně hnus co všechno si necháme jako ovce líbit. Navrhuji až nějaký chytrák u nás vyhlásí drůbeží plandemii strčit ho do kontejneru jako prvního.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout