Při demonstracích proti Macronovi vyzývali anarchisté k jeho dekapitaci (videa)

Při demonstracích proti Macronovi vyzývali anarchisté k jeho dekapitaci (videa)

Kandidátem muslimů a Antify byl Mélenchon, který skončil v prvním kole jen těsně za Marine le Penovou třetí. Antifa tak přišla o svého kandidáta a vlastně bylo jim celkem jedno, kdo volby vyhraje, neboť proti komukoli z finálových kandidátů by radikální levičáci vytáhli do ulic.

Zajímavé ovšem je, že na mainstreamu se většinou nikdo nezmiňuje o tom, kdo nepokoje zorganizoval. nebyli to jeho odpůrci z řad podporovatelů Marine le Penové, neboť ti se s porážkou coby demokraté dokázali smířit.

Kdo však nesnesl porážku, k níž došlo již v prvním kole, byla právě Antifa. Několik videí řádící Antify (k níž se na některých místech přidali i muslimové) jste mohli vidět již v článku, kde jsem okomentovala volby již brzy ráno. Postupně se objevují další videa, přičemž na některých je i podle hesel znát, že jde o anarchisty z Antify a jí podobných ultralevicových bojůvek.

Je jisté, že by ještě více vyváděli, kdyby vyhrála Marine le Pen, přičemž v tom případě by se k nim přidaly i davy muslimů. Ti však nakonec docela vzali zavděk Macronem, takže k nějakým větším čistě muslimským nepokojům, které by souvisely s volbami, tentokrát nedošlo.

Antifáci se příliš netajili tím, že jediným pro ně přijatelným zřízením by byla anarchie, neboť v jejich heslech se ozývalo „pryč se státem,“ „pryč s policií“ apod. Tedy mnohdy nešla vyjádření ani tak směrem k Macronovi, jako k samotnému zřízení – republice. Ovšem i na Macrona v některých svých výkřicích nezapomínali…

Například na tomto videu křičeli: „Máme Ludvíka XVI. bez hlavy, Macrone, můžeme začít znovu s tebou!“

Další videa, která ukazují řádění Antify po celé Francii, můžete vidět níže. A nyní si, prosím, uvědomte, že Antifa je i součástí naší vlády…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Při demonstracích proti Macronovi vyzývali anarchisté k jeho dekapitaci (videa)

  1. Jsou to smradi, kteří jenom chtějí upustit páru.
    Je jim srdečně fuk, jestli se servou jako antifáci, náckové , případně jako fotbaloví fans.
    😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout