Španělsko: 23 let vězení pro Maročana za vloupání, znásilnění a pokus o vraždu četnice

Španělsko: 23 let vězení pro Maročana za vloupání, znásilnění a pokus o vraždu četnice

V tomto případě se jedná o až neuvěřitelně přísný trest pro muslimského násilníka, který násilím vnikl do domu četnice, kterou znásilnil  a posléze se ji pokusil zavraždit. Běžně se dnes v EU za podobný čin posílá na pár let na psychiatrii, ale existují i případy podmínečných trestů nebo nepodmíněných v zanedbatelné výši. V tomto případě se naštěstí jinak běžná zvůle justice, nadržující invazistům, neprojevila….

Provinční soud v Almerii odsoudil Maročana H.B. na 23 let a deset měsíců vězení. Tento 27letý Maročan znásilnil a pokusil se zavraždit agentku Guardia Civil (četnictvo) poté, co vstoupil do jejího bytu.

Obviněný, tehdy 25letý, se vloupal kolem druhé hodiny ranní do domu poškozené, kterou povrchně znal, protože ji obtěžoval již odpoledne. Pomocí betonového bloku rozbil okno a dveře domu, do kterého vstoupil.

Poté, co se muž oháněl nožem, odešel do pokoje, kde spala oběť, která se probudila a ihned se identifikovala jako četnice. Obžalovaný se na ni v úmyslu narušit její fyzickou integritu vrhl, vyhrožoval jí nožem a říkal jí: „mlč, nebo tě zabiju“ .

Vyhrožoval jí, že ji zabije, pokud nebude potichu, než ji znásilnil na posteli, přičemž ji neustále bil a dokonce jí mačkal krk, až ji přidusil .

Když se pachatel zvedl z postele, oběť využila příležitosti k útěku z domu. Uniknout násilníkovi se jí ovšem nepodařilo. Byla opět dopadena útočníkem, který ji chytil za vlasy a odvedl ji na nedalekou pláž, přičemž jí neustále hrozil nožem.  Pak jí zacpal ústa a nos pískem, aby nemohla dýchat.

Dva uniformovaní důstojníci, kterým mezitím svědek incident nahlásil, překvapili útočníka nahého na oběti. I když se dal násilník na útěk, podařilo se jim ho dohnat o několik ulic dál. I při zatýkání byl obžalovaný velmi násilný, házel po policistech kameny a jednoho z nich udeřil loktem….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout