Velmi výbušný rozhovor s právníkem Reinerem Füllmichem nejen o nadcházejícím soudním procesu (video)

Velmi výbušný rozhovor s právníkem Reinerem Füllmichem nejen o nadcházejícím soudním procesu (video)

Pokud jste pravidelnými čtenáři různých alternativních médií, jistě jméno německého právníka Reinera Füllmicha znáte. Právě on již takřka dva roky shromažďuje veškeré důkazy o tom, že vše, co se zde děje, je dlouhodobě pečlivě připravováno a poslední, oč globalistům a jejich slouhům jde, je dobro pro většinovou společnost či dokonce péče o zdraví lidí.

Video je v angličtině, níže je hrubý přepis videa.

Švédský novinář Jesper Johansson z Perspektiv hovoří s Dr. Reinerem Füllmichem o nadcházejícím soudním řízení proti architektům plandemie:

Po vyslechnutí svědeckých výpovědí bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer Dr. Mika Yeadona, který je vědcem již 36 let, vyvozují právníci v čele s Reinerem Füllmichem stejný závěr: Injekce obvykle nazývané covid vakcíny jsou navrženy tak, aby experimentovaly na lidské rase a aby se zjistilo, jaká dávka dosud neznámého toxinu je potřebná k zabíjení lidí.

Míra úmrtnosti spojená s vakcínami je podle Yeadona sledovatelná z hlediska počtu různých šarží, protože některé šarže se zdají být smrtelnější než jiné. Když se podíváme na dostupné důkazy, hlavním cílem injekcí po celém světě je globální vylidnění, podle zúčastněných právníků.

Dr. Füllmich řekl, že právníci připravující mezinárodní žalobu již nejsou na pochybách: Otrava a masová vražda prostřednictvím takzvaných vakcín proti covidu je úmyslně páchána proti národům světa.

Občanský novinář Ulf Bittner z blogu EU/EES Healthcare a Sverige Granskas v rozhovoru uvedli, že situace s vysledovatelnými čísly šarží a zdravotními poškozeními a úmrtími souvisejícími s počtem šarží je podobná v různých regionech zdravotní péče ve Švédsku. Bittner je v kontaktu s koordinátorem očkování, který poskytl dokumenty, aby sledoval, kolik lidí bylo zdravotně poškozeno a kolik jich přišlo o život v souvislosti s různými šaržemi takzvaných vakcín.

Dále přepis videa:

01:00 Různá čísla na čárových kódech na spodní straně dávek vakcíny jsou placebo, které bylo podle slovinské vrchní sestry podáno politikům. Je to stejné i v jiných zemích?

1:54 Mike Yeadon potvrdil, že určitá čísla šarží některých dávek Moderny, Johnson&Johnson a Pfizer/Biontech souvisí s mnohem vyšší úmrtností než u ostatních výrobců.

3:52 Podle Dr. Füllmicha výrobci takzvaných vakcín experimentují se správnými dávkami, aby zabili lidi. To podle vyšetřovacího výboru Corona představuje přesvědčivý důkaz o represivních náhradách škody a pokusu o masovou vraždu. Záměrně zabíjejí lidi.

08:30 Právníci z Indie podali stížnost za úkladnou vraždu.

09:55 Mike Yeadon bude svědek nadcházející žaloby proti pachatelům.

10:44 Každý, kdo kritizuje provinění světových vlád, je označován za „pravicového extremistu“. To se také stalo mezinárodně uznávanému vědci Miku Yeadonovi.

13:05 CDC stáhlo doporučení pro PCR testy diagnostikující SARS-CoV-2 z 31/12-2021. PCR testy jsou základem pandemie. Proč Anthony Fauci nyní dělá obrat o 180 stupňů?

17:25 V případě úspěchu žaloby bude požadován nejméně milion dolarů na osobu jako náhrada škody.

18:33 Dříve bylo hlášeno pouze deset procent všech nežádoucích účinků. V situaci, ve které se svět právě nachází, tým odhadl, že ve skutečnosti bylo hlášeno pouze jedno procento všech nežádoucích účinků.

19:25 Generální ředitel životní pojišťovny z Indiany USA se 100 miliardami dolarů v aktivech uvedl: „V průběhu uplynulého roku došlo k nadměrné úmrtnosti 40 procent.“ Předpokládá se, že je to způsobeno injekcemi.

21:05 Jaká látka v lahvičkách je činí tak smrtelnými? Je to oxid grafenu / hydroxid grafenu?

22:37 Každá vakcína je jed, je to dávkování, které dělá rozdíl. Nejedná se o vakcínu, protože vakcína poskytuje imunitu, zatímco tyto produkty vyžadují neustálé injekce. Buď vakcína funguje nebo ne.

24:40 Také to není genová terapie, protože genová terapie znamená výměnu poškozeného genu za fixní. Je to spíš jako experimentovat na lidech a snažit se nás zabít.

25.15 Dávky nejsou testovány vládami, přičemž vlády budou držet smlouvy před veřejností skryté po dobu nejméně 55 let. Jak to ovlivňuje možnost potrestání lidí? Dr. Füllmich prochází všemi nepravdami, které dláždí cestu tyranské situaci, ve které se nyní svět nachází.

28:25 Vakcíny nejsou ani bezpečné, ani účinné. Výrobci experimentují se smrtelnými dávkami jedu. Každý, kdo se nyní podílí na úmyslném zlovolném ubližování, bude potrestán.

30:05 Jak moc si jsou právní experti jisti závěrem, který z toho Mike Yeadon vyvodil, že jde o vylidňování a úmyslné zabíjení lidí injekcemi? Pokud má téměř 50 právníků stejný názor, považuje se to za „nevyvratitelný důkaz“.

32:08 Šarže injekcí ve Švédsku lze vysledovat pomocí aplikace.

32:45 Füllmich spolupracuje s lidmi pracujícími v tajné službě Německa, kteří si nepřejí, aby jim byly injekce aplikovány.

34:15 Dr. Lee Merritt hovořil o bojových pilotech v USA, kteří injekce odmítají. Podle Dr. Füllmicha Dr. Merrit vysvětlil: „Pochopili, že pokud budou nuceni nechat se očkovat, budou zabiti.“

35:15 Ve Švédsku se shromažďují informace o šaržích ze všech regionů, švédských zdravotnických orgánů (Folkhälsomyndigheten) a lékařské rady (Läkemedelsverket). Každá dávka je sledovatelná prostřednictvím aplikace. Existuje ekonomická odměna pro švédské regiony, kterým se podaří dostat více lidí „pod jehlu“. Jeden z odborných právníků zapojených do nadcházejících soudních jednání je specialistou na Norimberské procesy.

38:45 Jak budou soudní procesy probíhat a v jaké právní struktuře? Společný design, stejná struktura jako u Norimberských procesů.

39:40 Pro členy Evropské unie by měla vládnout svobodná volba. Spotřebitelé zdravotní péče mají spotřebitelská práva. Podvod znamená klamání lidí a spotřebitelů zdravotní péče.

42:00 Takzvané vakcíny jsou padělaným přípravkem uváděným na trh. Podle Mika Yeadona existuje v USA zákon, který učiní každého odpovědným za škody způsobené padělaným produktem. Do lahviček jsou vkládány toxiny atd., s čímž lidé, kteří vakcíny dostali, nikdy nesouhlasili.

43:40 Důležitá je i decentralizace moci a národní nezávislost spíše než vliv globálních organizací, jako je Evropská unie, které lidem říkají, co mají dělat. Odpojení od bankovního systému, neziskovek a vytvoření nezávislých a silných zemědělských dodavatelských řetězců, energetických dodavatelských řetězců atd.

46:15 Kdy se budou konat zkoušky? Jak dojde k obvinění a jak budou probíhat soudní procesy? Jedním z cílů je informovat lidi a odhalit provinění zapojením alternativních médií, aby mainstreamová média nemohla ignorovat soudní procesy. Pracujeme na novém právním systému v USA, Africe a Německu.

50:48 Dr. Füllmich věří, že svět je blízko bodu zvratu a celý příběh se rozpadne velmi brzy, možná za pár týdnů nebo měsíců.

54:13 Robert Malone, Robert F Kennedy a Mike Yeadon a další, kteří se podíleli na odhalení agendy, jsou ve vzájemném kontaktu a v březnu je plánováno jejich turné po USA.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.