Švýcarsko bude nyní umožňovat měnit pohlaví jen na základě prohlášení bez nutnosti lékařských zákroků

Švýcarsko i Norsko jsou důkazem, že na prosazování zvráceností ani nepotřebujete být v EU, úplně postačí, pokud si lidí zvolí ty „správné“ politiky. A to – jak sami víte – není problém, obzvlášť v Evropě občané volí dlouhodobě přesně ty, koho volit mají.

Švýcarsko tak nyní bude již několikátou evropskou zemí umožňující úchylům prohlásit se za ženu a poté v dámských šatnách či na veřejných toaletách skutečné ženy obtěžovat či dokonce znásilňovat. Každý odsouzený násilník, který prohlásí, že je žena, se dostane do ženské věznice, kde bude mít možnost ve znásilňování pokračovat.

Ovšem změna pohlaví jen na základě prohlášení, bez nutnosti operace nebo hormonální léčby, má pro muže ještě jednu nespornou výhodu – méně úspěšní sportovci se mohou prohlásit za ženy a účastnit se sportovních soutěží v ženských kategoriích.

To vše nyní tedy umožní jako pátá evropská země i Švýcarsko a už nyní lze predikovat, že za pár let bude totéž platit v téměř celé Evropě.

Ve Švýcarsku se schyluje k malé revoluci. Od 1. ledna budou moci všichni lidé, kteří si to přejí, změnit své pohlaví jednoduchým prohlášením. Švýcarsko se připojuje k Belgii, Portugalsku, Irsku a Norsku, což jsou zatím jediné evropské země, které usnadňují změnu pohlaví bez nutnosti lékařských zákroků a hormonální terapie.

Jednoduché prohlášení k osobnímu stavu. Tedy stačí pouze prohlásit: „cítím se jako žena“ nebo „cítím se jako muž“.  To je vše, co bude od 1. ledna jakýkoli jedinec potřebovat, aby švýcarská vláda potvrdila jeho změnu pohlaví. Není třeba procházet hormonální terapií s lékařskou pomocí. Ani zahájit dlouhý právní postup. Stačí pouhé prohlášení bez ohledu na biologicky dané pohlaví.

To se týká také dětí, které se narodily s deformovanými genitáliemi, a proto je obtížné je při narození definovat jako muže nebo ženu. Ve Švýcarsku je jich každý rok kolem čtyřiceti.

Nový zákon se vztahuje i na transgender osoby. Asi 100 až 200 z nich podstoupilo nebo zvažuje podstoupit operaci  vedoucí ke změně pohlaví.

U nezletilých osob je však vyžadován souhlas rodičů nebo zákonných zástupců. Změna rodinného stavu nebude mít žádný dopad na manželství ani na pravidla rodičovství.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švýcarsko bude nyní umožňovat měnit pohlaví jen na základě prohlášení bez nutnosti lékařských zákroků

  1. Vzhľadom na rýchlu islamizáciu Európy /a vo Švajčiarsku aj cielenú genocídu bielej rasy/ nebudú podobné zákony nikde v EÚ ani mimo nej platiť dlho…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout