Bude do roku 2050 z Britanistánu chalífát?

Otazník v titulku nejspíš není zapotřebí, už nyní vykazuje tato země veškeré znaky nastupujícího chalífátu. Bílé dívky jsou jen bezcenné otrokyně, které jsou beztrestně znásilňovány a týrány. Velká Británie navíc nedělá žádné účinné kroky, kterými by nekonečnou invazi zastavila, naopak, letos jsou zaznamenány rekordní počty připlutí.

Kritici islámu a islamizace jsou reálně ohroženi, musí mít 24 hodin denně ochranku a většina z nich počítá s tím, že jednou nejspíš zemřou rukou muslima. Nejen Londýn, ale i spousta dalších měst, již mají muslimské starosty. A to byl Khan právě v Londýně zvolen opakovaně.

V bezpečí samozřejmě nejsou ani odpůrci islámu ze zahraničí, na něž je vypsána fatva. Odpůrci islámu jsou ovšem od cesty do země odrazováni, jako aktuálně kandidát na francouzského prezidenta – Eric Zemmour.

Úředníci starosty Londýna Sadiqa Khana se spojili s hostiteli Erica Zemmoura, aby je od cesty Zemmoura do Londýna odradili.“ Kandidát pro francouzské prezidentské volby v roce 2022 (který žije pod přísnou policejní ochranou a hrozí mu poprava) nenašel v Londýně místo pro svou konferenci. Na přímou otázku, zda byl Khan do této iniciativy proti Zemmourovi zapojen, mluvčí starosty řekl: „Nikdo, kdo chce rozdělit naše komunity nebo podněcovat nenávist k lidem kvůli barvě jejich kůže nebo bohu, kterého uctívají, není v našem městě vítán.“ Mluvčí Zemmoura odpověděl: „Překvapující, že toto tvrdí o městě, kde jsou v ulicích povoleny výzvy k džihádu. Bizarní, v zemi svobody projevu.“

Řada osobností, které jsou kritické k islámu a které žijí pod ochranou policie, byla v Londýně zakázána. Zakázán byl například Geert Wilders, nizozemský politik chráněný vojenskou jednotkou nizozemské armády, která je obecně zodpovědná za zajištění bezpečnosti velvyslanectví v Afghánistánu. I jemu byl odepřen vstup do Londýna. Stejně jako Robertu Spencerovi, zakladateli Jihad Watch.

Londýn, kde mohou radikální imámové svobodně podněcovat „svatou válku“ proti Západu a poslanci jsou zabíjeni přímo v kostelech, se stal Londonistánem…

Londýnské galerie jako Saatchi, Mall a Tate cenzurovaly mnoho umělců za to, že jsou „islamofobní“. Muzeum Victoria and Albert stáhlo portrét Mohameda.

V těchto městech byli v posledních 4 letech zvoleni muslimové za starosty, někde i opakovaně:

Starosta Londýna … Muslim

Starosta Birminghamu … Muslim

Starosta Leedsu … Muslim

Starosta Blackburnu … Muslim

Starosta Sheffieldu … Muslim

Starosta Oxfordu … Muslim

Starosta Lutonu … Muslim

Starosta Oldhamu … Muslim

Starosta Rockdale … Muslim

Co se stane, když muslimská populace Spojeného království dosáhne 20 procent z celkového počtu, k čemuž by mělo dojít za jednu generaci?

Geert Wilders, který musel měsíce spát v bývalých vojenských kasárnách daleko od své rodiny kvůli výhrůžkám smrtí, byl pozván do Westminsteru. Letěl tedy z Amsterdamu do Londýna. Když dorazil na letiště Heathrow, setkal se se dvěma důstojníky v civilu, kteří ho vrátili na let do Amsterdamu. „Takhle Británie vítá demokrata?“ Řekl Wilders. „Byl jsem pozván jedním z vašich poslanců Parlamentu. Jsem volený politický zástupce. Jsem demokrat. Používám svou svobodu projevu.“ Ano, svoboda slova, to je něco v islámu nemyslitelného. Ale nejen v islámu, jak všichni víme, tak i současný korporátně-fašistický režim se jen kryje pláštíkem neexistující „liberální demokracie“. I to je důvod, proč tento režim tak protěžuje totalitní islám.

V Anglii není příliš bezpečno, pokud šéf MI6 (britské tajné služby), sir John Sawers, také doporučil autocenzuru a varoval Brity, aby neuráželi islám, pokud chtějí zabránit teroristům v zahájení útoků v zemi: „Pokud projevíte neúctu k základním hodnotám ostatních, pak vyvoláte rozzlobenou reakci. My na Západě musíme být umírnění.“

Před osmdesáti lety vysílalo „Radio London“ v Itálii pod sevřením fašismu. Vysílání začalo „Londýnskými rozhovory“ a ne „jsme umírnění“. Dnes by to mohlo začít takto: „Londonistan mluví, jsme submisivní …“.

Uvedené chování Britů je známkou absolutního podvolení a islám v překladu znamená „podvolení“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Bude do roku 2050 z Britanistánu chalífát?

  1. Samozrejme,že bude. Podľa môjho veľmi umierneného odhadu najneskôr do roku 2030. A súčasťou európskeho islamského superštátu ovládaného Saudskou Arábiou a možno aj Katarom a Tureckom /dávam prednosť výrazu Eurábia pred Eurochalifátom/ bude väčšina dnešnej Európy, nevynímajúc veľkú časť Balkánu. Slovensko ešte má šancu sa tomuto osudu vyhnúť, podobne tak Bielorusko. Napríklad Česko, Poľsko , ba ani Maďarsko už zrejme nie. K štatistike volieb starostov ešte dodám, že v UK parlamente sedí kopa moslimov a aj ministrom zdravotníctva je Pakistanec…

    1. slovensko sa tomu brani zatial jedine tym ze ma slaby socialny system. tzn. pasivne. s tou vladou vitacov co tu mame ale dlho status quo neostane. jedine ak by sa ludia zobudili a volili by pro-narodne strany. ale to sa nestane pretoze slovaci su ako dnes uz vseci vyslvoene zavysli na socialnom systeme ktory si neodopru za ziadnu cenu a budu vzdy folit fica a spol. skor ci neskor to pride aj sem. ved uz su vo viedni. to je len na skok do bratislavy. ja som pripraveny odist, preto tu ani neplanujem kupovat byt uz. o rodine ani nehovorim. problem vsak je ze kam. mam nejake miesta vyhliadnute ale je to katastrofa skoro uplne vsade. nejestvuje ziadne idilicke miesto. a nejde len o demografiu ale aj celkovy upadok kultury a inteligencie, hlavne tej zapadnej.

      1. Ak chceš odísť, odporúčam Bielorusko – za predpokladu,že Lukašenko ostane pri moci. Už teraz tam žije veľa ľudí zo Západu, zväčša športovcov. Alebo aj Rusko, ale to len vtedy, ak liberálneho pacifistu , globalistu a prisluhovača rôznych zločineckých režimov /Nemecko, Francúzsko, Saudská Arábia, Izrael, Turecko/ Putina nahradí nejaký skutočný vlastenec. Tvrdý, nekompromisný, krutý voči domácim aj zahraničným nepriateľom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout