Ve skotských školách museli po mnoha stížnostech zrušit genderově neutrální toalety

Ve skotských školách museli po mnoha stížnostech zrušit genderově neutrální toalety

Současní genderoví inženýři neuznávají jen dvě pohlaví, ale hned desítky až stovky. Aby tedy nebyla všechna existující (či třeba nově vzniklá) pohlaví diskriminována, stále častěji se zřizují genderově neutrální toalety. Pokud by totiž měli zřizovat pro každé pohlaví jeden záchod, pak by se zřejmě musely stavět samostatné budovy jen pro záchody. Genderově neutrální záchody jsou tedy určeny pro úplně každého, potkávají se tam tedy jedinci všech možných pohlaví. To je samozřejmě mnohdy zneužíváno a umíte si asi představit,  co takové genderově neutrální záchody udělaly s puberťáky…

Zavedení genderově neutrálních toalet ve skotských školách neprobíhalo, jak aktivisté doufali, přičemž dívky v jedné škole již odmítají používat zařízení kvůli špatnému chování a vandalismu chlapců.

Genderově neutrální toalety jsou ve skotských vzdělávacích institucích stále běžnější. Školy v Angusu, Dundee, East Renfrewshire a Edinburghu již tento typ toalet zavedly a všechny nové školní budovy – základní i střední – v Edinburghu budou mít brzy unisex toalety a společné zařízení na mytí rukou. Tento posun k genderové neutralitě podporují politici Skotské národní strany a Skotská komise pro rovnost a lidská práva, která v roce 2019 varovala školy, že se tím, že taková zařízení neposkytují, nechávají otevřené dveře soudním sporům.

Zavedení „genderově neutrálních“ toalet však nebylo jednoduché. Radní Harry Scott řekl ve čtvrtek na zasedání rady, že v jedné škole „se vyskytly případy chlapců, kteří mávali hygienickými výrobky, jako jsou vložky, a močili do odpadkových košů.“

Dívky ve škole raději celé dny nepoužívaly toalety v areálu kvůli sdíleným zařízením. Dotyčná škola později dodala, že o těchto incidentech nevěděla a poznamenala, že ve společných toaletách byly pro každé pohlaví vyhrazeny některé jednotlivé kabiny.

I přes stížnosti studenti obou pohlaví stále sdílejí společné prostory toalet. „Proč není možné mít mužské, ženské a genderově neutrální toalety, které by uspokojily potřeby všech?“ Řekl Scott na schůzce. „Proč toho nelze dosáhnout v našich školách?“

Rodiče po celém Skotsku se ohradili proti genderově neutrálním toaletám na středních školách, kde 12leté dívky používají stejná zařízení jako 18letí muži. Tato zařízení jsou také nepopulární u skotské veřejnosti a nedávný průzkum ukázal, že 56% Skotů je proti nim a pouze 21% bylo pro. Asi 22 % respondentů uvedlo, že podporují genderově neutrální toalety, ale pouze vedle tradičních toalet pro každé pohlaví.

Genderová ideologie je dlouhodobě protlačována v rámci depopulace Evropanů. Pokud jsou děti indoktrinovány touto ideologií již od útlého věku, dochází stále častěji i k případům operativních změn pohlaví, které samozřejmě takto ovlivněné jedince zbaví možnosti další reprodukce.

Na to, kolik pohlaví již genderoví inženýři vymysleli, se můžete podívat zde.

Kdypak se tohoto pokrokářského počinu chopí Piráti a navrhnou genderově neutrální toalety ve všech veřejných budovách i u nás??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Ve skotských školách museli po mnoha stížnostech zrušit genderově neutrální toalety

  1. Zrejme šlo o žiadosti moslimských žiakov a ich rodičov. V tzv. Eurábii nebude najmenší priestor pre akékoľvek genderové šialenstvo, teda ani pre obojpohlavné záchody…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout