EU je jen jinak pojmenovaná 4. říše, opět jde jen o to zničit většinu Evropanů

EU je jen jinak pojmenovaná 4. říše, opět jde jen o to zničit většinu Evropanů

EU byla založena za účelem genocidy původních Evropanů a jejich výměny za Afričany, Araby a Afghánce. Důkazů je bezpočet a ten, kdo není na finanční zdroje této genocidní organizace jakkoli napojen, ji nemůže podporovat.

EU je tedy organizace, jejímž zásadním úkolem není Evropanům pomáhat, ale škodit jim. Koho nepřesvědčily zcela jasné důkazy podpory výměny obyvatel, potažmo likvidace jednotlivých národů, zcela nespravedlivé přerozdělování dotací, které pokřivují podnikatelské prostředí či otevřené odebírání posledních zbytků suverenity jednotlivým národním státům, toho by snad mohl přesvědčit další počin EU, kterým je klimatická daň, jenž má být uvalena na obyčejné občany.

Toto záměrné razantní snižování životní úrovně občanů EU, podobně, jako vše ostatní, dokazuje, že se jede podle plánů Agendy 2030, či – chcete-li – Velkého resetu. Připomínám, že základním cílem je, že do roku 2030 nebude nikdo nic vlastnit (samozřejmě vyjma globalistů a jejich slouhů) a vše se bude sdílet.

Jenže jak to udělat, aby nikomu nezbyl žádný majetek? Jednak došlo v posledních dvou letech kvůli mnohdy zcela nesmyslným covidovým restrikcím k likvidaci ekonomik mnoha zemí, takže dnes na světě najdete jen málo zemí, které nejsou u globalistů zadlužené a tedy do jisté míry na jejich penězích závislé. V rekordně zadlužených zemích se zvedají ceny a tam, kde k tomu nedošlo, začnou dřív či později růst i daně.

Prudký nárůst cen energií, který je nejcitelnější právě v zemích EU, je dalším faktorem, který zapříčiní zchudnutí evropských obyvatel. Za nárůstem cen je samozřejmě opět zejména nesmyslná zelená politika EU. Jen málokdo si v budoucnu dovolí auto, neboť auta na fosilní paliva se postupně přestanou prodávat a i tak bude benzín a nafta drahým luxusem. Elektroauta jsou samozřejmě velmi drahá a nedostupná i pro střední třídu.

Jenže globalisté mají v plánu vás zbavit nejen aut, ale dokonce i rodinných domků (zřejmě totéž se bude aplikovat u chat a chalup). Podobně, jako za výše uvedená auta, budete muset i za to, že vlastníte rodinný dům, zaplatit klimatickou daň. Tedy ten, kdo by měl auto i domek, zaplatí tuplovaně.

Daň bude zřejmě tak vysoká, aby to donutilo většinu lidí k prodeji nemovitosti, jenže často pod cenou. Málokdo si totiž bude moci dovolit zaplatit nehoráznou „klimatickou daň“.  Globalisté pak odkoupí tyto nemovitosti, případně daň odpustí, pokud budete ochotni vaši nemovitost sdílet s dováženými „Novoevropany“.  I na podobné dilema jistě dojde.

Klimaalarmismus je tak tím, co má dokonat likvidaci nejen Evropanů, vše je samozřejmě mířeno na celý západní svět. Klimatický balíček EU Fit for 55 a následné vysoké ceny energií i s tím související klimatická daň, uvalená na občany už tak velmi zatížené nárůstem cen energií, zcela zničí evropskou střední třídu.

Jak to asi bude do roku 2030 vypadat v Evropě, kam s podporou EU proudí už od roku 2015 miliony džihádistů, si lze lehce domyslet. EU dělá maximum pro to, aby bylo obyvatelstvo Evropy co nejrychleji vyměněno. EU dává štědré dotace zemím, které poslušně dováži islámské vojsko – ať už se jedná o italskou nebo španělskou pobřežní stráž, ale dotuje i ty státy EU, které od svých pozemních hranic rozváží džihádisty do k tomu určených zařízení, kde je o ně velmi dobře postaráno.

Takto koná například německá či rakouská pohraniční policie, která neslouží ke střežení hranic, ale k rozvozu džihádistů od hranic do azylových zařízení. Pokud se někdo vzepře – jako třeba řecká pobřežní stráž nebo chorvatská pohraniční policie – EU přijde s výhružkami a posléze dotace odebere.

Klimatický alarmismus, mnohde kombinovaný s covidismem, má za cíl zásadní zchudnutí obyvatel Evropy. A šílené je, že to vše se děje s nadšenou podporou většiny Evropanů, volících ty politiky, kteří podobné šílenosti odkývnou.

Je nasnadě, že náhlé zchudnutí většiny obyvatel zemí EU je od samého začátku v plánu (viz bod č. 10 z Agendy 2030).  Bude-li snížena nerovnost mezi Evropany a Afričany, jak požaduje Agenda 2030, pak to bude tak, že se životní úroveň Evropanů přiblíží či srovná se životní úrovni dovážených Afričanů.

Zatímco EU aplikuje takovou politiku, která má za cíl likvidaci střední třídy a uvrhnutí do totální bídy v případě chudších vrstev obyvatelstva, v Africe se nic zásadně nemění. Tedy až na to, že se stěhuje Afrika a Orient do Evropy a status „klimatického uprchlíka“, který chce v hojné míře uplatňovat nová německá vláda, umožní stěhování cizích kultur do Evropy i dalších zemí západního světa v masovém měřítku.

Je nasnadě, že hlavním cílem globalistů je zlikvidovat střední třídu v celém západním světě a vyvolat násilné konflikty, k nimž logicky musí v případě střetu natolik nekompatibilních kultur dojít. Navíc, brzy nebudou ani peníze na to, aby západní svět nadále džihádisty uplácel z daní původních obyvatel tak, jako je tomu dosud. Na krizi, jaká nemá v historii světa obdoby, samozřejmě vydělají jak globalisté, tak jejich poslušní slouhové.

Plány Velkého resetu pak nebudou ničím nesplnitelným a za pár let se sami přesvědčíte, že další konspirační teorie se stala skutečností. Pokud většina Evropanů včas nepochopí, že EU je pro Evropany genocidní spolek, podaří se globalistům realizovat jejich zvrhlé plány, podle nichž nikdo nebude nic vlastnit, vše se bude sdílet a všichni globalisté a jejich lokajové budou šťastní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “EU je jen jinak pojmenovaná 4. říše, opět jde jen o to zničit většinu Evropanů

  1. Je veľmi pravdepodobné,že Veľký reset /ako ho naplánoval Šváb a jeho mafia / sa v dnes stanovenej podobe konať nebude, lebo z budúcich konfliktov s globalistami /ktoré určite nastanú/ vyjdú víťazne moslimovia a ich sponzori a inštruktori – hlavne Saudská Arábia. Aspoň teda v niektorých častiach sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout