V Německu byla odsouzena džihádistka z ISIS za vraždu jezídské dětské otrokyně

V Německu byla odsouzena džihádistka z ISIS za vraždu jezídské dětské otrokyně

Otrokářství, mučení a vražda. Za všechny tyto prokázané úmyslné trestné činy vykonané na dítěti, ale v některých případech i na matce holčičky, dostala džihádistka relativně mírný trest, neboť lze předpokládat, že – jak je obvyklé – bude předčasně z vězení propuštěna.

Jedná se o jeden z prvních procesů na světě, který má stíhat válečný zločin proti jezídské menšině zotročené džihádisty v Iráku a Sýrii. Němka, členka džihádistické skupiny Islámský stát (IS), byla v pondělí mnichovským soudem odsouzena k deseti letům vězení za to, že nechala zotročenou jezídskou dívku zemřít žízní během návštěvy Iráku. Tato žena z Lohne v Dolním Sasku cestovala do Iráku, aby se připojila ke „svým bratrům“, jak vysvětlila během procesu, který začal v dubnu 2019.

ANF | Anklage gegen IS-Rückkehrerin Omaima A.
Němka žila se svým manželem v chalífátu IS

Po dlouhé době zneužívání byla holčička „potrestána“ manželem obžalované za to, že pomočila matraci, pak musela za trest zůstat přivázaná v teplotách kolem 50 ° C před domem. Dívka zemřela žízní, zatímco její matka Nora T. byla nucena zůstat jako otrokyně ve službách páru. Jennifer Wenischová, obviněná z toho, že nechala svého partnera, aby takto konal, aniž by zasáhla, na jednání řekla, že se bála, že ji zbije nebo zamkne.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Německu byla odsouzena džihádistka z ISIS za vraždu jezídské dětské otrokyně

  1. Nezabúdajme,že ISIS tak ako všetci vahhábisti sveta považujú akýchkoľvek nesunnitských moslimov /teda aj jezidov/ za zradcov islamu a bez milosti ich vraždia všade, kde môžu. Rovnako tak kresťanov, budhistov, hinduistov /India tieto konflikty zatiaľ úspešne potláča/ . Rijád neľutuje finančné ani „ľudské“ zdroje na páchanie týchto zločinov proti ľudskosti v Jemene, Sýrii, Iraku, ba aj Libanone,Mjanmarsku, či Afrike. A o pár rokov zrejme aj v Európe. Všetko s tichým súhlasom USA a EÚ.

  2. Bohužel, Němci na tu svou pseudo humanitu jednou dojedou, a bude po humanitě, ale ne jenom v Německu, ovlivní tím nebezpečně celou EU i Evropu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout