Podívejte se, jak italská pobřežní stráž supluje pašerácké neziskovky (video)

Podívejte se, jak italská pobřežní stráž supluje pašerácké neziskovky (video)

Italská pobřežní stráž, podobně, jako ta španělská, neslouží – jak si zřejmě většina lidí myslí – k ochraně vnějších hranic Evropy, resp. EU. Naopak, podobně, jako pašerácké neziskovky, dováží často až z blízkosti libyjských břehů muslimské invazisty z Afriky. Ti samozřejmě pro vstup do Itálie nepotřebují žádné doklady, ani cestovní pas, ale ani dnes po každém Evropanovi požadovaný covid pas. Ten, nazývaný v Itálii „zeleným pasem“,  je dokonce požadován od italských občanů při vstupu do vlaků či na nádraží. Džihádisté nic z toho nepotřebují.

Asi po šesti hodinách plavby dorazila odpoledne na Lampedusu do Porto Empedocle rychlá hlídková loď „Cinus“ z Guardia di Finanza s padesáti ilegály na palubě. Jednotka letecké a námořní skupiny Messina se v současné době zabývá na Lampeduse službami „kontroly“ migračních toků.

Invazisté z videa výše dorazili do Itálie včera, ovšem takových lodí má pobřežní stráž víc a dovoz džihádistů je jejich každodenní činností. Tou „kontrolou“ se zřejmě myslí právě podpora nekončící invaze budoucích  „obohacovačů“ evropských zemí.

Připomínám, že jak italská, tak španělská pobřežní stráž dostávají velmi štědré dotace z EU, tedy tento dovoz invazních vojsk tak platíte i vy. Ovšem řecká pobřežní stráž, která invazisty vracela zpět do Turecka, již od EU nedostane ani euro, neboť odmítá vylovené džihádisty převážet na řecké území. EU začne řeckou pobřežní stráž dotovat teprve tehdy, kdy začne vylovené džihádisty podobně, jako Italové a Španělé, dovážet do vlastní země…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Podívejte se, jak italská pobřežní stráž supluje pašerácké neziskovky (video)

  1. Tenhleten plynulý tok migrantů z cizokrajných zemí si mocní přejí.
    Evropo, sbohem a šáteček, budeme žít v Afroevropě
    Možná si zvykneme, ve vlastním zájmu, jestli po něčem netoužím, tak je to občansko/ náboženská válka.
    Většinou vyhraje ten, kdo nemá co ztratit. A to my nejsme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout