Španělská pobřežní stráž  včera vylovila další ilegály přímo u břehů Afriky

Španělská pobřežní stráž včera vylovila další ilegály přímo u břehů Afriky

A samozřejmě je odvezli na Kanárské ostrovy namísto toho, aby je vrátili zpět do Afriky. Na titulním obrázku vidíte, kde se nacházela loď a kam bylo její osazenstvo odvezeno (červený puntík je u Afrických břehů, kde je vyzvedli, žlutý na Kanárských ostrovech, kde byli vyloděni). Právě tento téměř každodenní „výlov“ Afričanů u břehů Afriky a jejich import na Kanárské ostrovy – a následně letecky na španělskou pevninu – jen dokazuje, že je celá invaze plánovaná a řízená.

Totéž se děje v blízkosti libyjských břehů, kde si pro změnu vyzvedávají africké džihádisty lodě pašeráckých neziskovek, velmi štědře dotované z EU.

Podle zprávy Koordinačního centra pro mimořádné situace a bezpečnost Kanárských ostrovů bylo včera na lodi téměř u Afriky zadrženo 27 nelegálních přistěhovalců.

Záchranný člun Salvamar Concepción Arenal spatřil člun s Afričany odpoledne, když se vrátil do přístavu z jiné záchranné operace.  Ilegály ze člunu u afrických břehů vyzvedl místní námořní záchranný člun 146 km od Fuerteventury a 25 km od El Aaiúnu.

Trosečníci byli převezeni do Puerto del Rosario. Tam se o ně nejprve starali členové Červeného kříže a poté je předali policii. Jednalo se o 23 mužů a 4 ženy ze subsaharské Afriky.

Další loď se 46 Afričany byla objevena včera večer 15 kilometrů od Morro Jable. Tito trosečníci ze subsaharské Afriky, včetně 31 mužů, 14 žen a dítěte, byli také přivezeni do Puerto del Rosario námořním záchranným člunem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Španělská pobřežní stráž včera vylovila další ilegály přímo u břehů Afriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout