EU zakazuje odmítnutí ilegálů, podporuje pouze jejich přijímání a přerozdělování

EU zakazuje odmítnutí ilegálů, podporuje pouze jejich přijímání a přerozdělování

Důkazů o zásadní škodlivosti politiky EU je nepřeberně, přesto většina lidí v rámci EU tohoto molocha nepochopitelně podporuje. To je vidět na každých dalších volbách napříč Evropou. V tomto článku najdete shrnuté důkazy toho, jak EU štědře platí všechny, kdo pomáhají infiltrovat Evropu nepřátelskými barbary a naopak trestá ty, kdo se snaží hranice Evropy před džihádisty bránit.

Tento článek na druhou stranu potvrzuje, že jedním z důležitých zadání EU je výměna původních obyvatel za Afričany, Araby a Afghánce a následná islamizace, která se na mnoha místech neobejde bez boje. 4. říše tak svými ničivými prostředky výhledově v mnohém předčí tu třetí. Genocida původních Evropanů je tak zcela patrným zadáním…

Už celé roky se EU snaží podpořit invazi různými deklaracemi, ať už se jedná o dvě tzv. „Africké deklarace“, které schválil v europarlament v letech 2019 a 2020 (za nás pro ně hlasovala drtivá většina europoslanců), Marakéšskou deklaraci, která byla schválena v roce 2018 (za nás schválil Metnar) nebo pokus o schválení tzv. „Migrační dálnice“ (za nás pro ni hlasovali pouze Piráti, jak jste si mohli přečíst zde). Tento poslední počin EU, jímž chtěli globalisté zcela legalizovat jakoukoli migraci, ale především předat nadstandartní kompetence pašeráckým neziskovkám, neprošel jen o dva hlasy.

Nicméně EU se nevzdává a již na duben plánuje uvést do praxe tzv. Migrační pakt EU, který je jen jakousi obdobou kdysi ve většině evropských zemí velmi nepopulárních kvót.

EU samozřejmě dotuje i pohraniční stráže zemí, které mají hranice se zeměmi mimo EU. Nicméně podmínkou přiznání těchto dotací je to, že pobřežní či pohraniční stráž bude fungovat jako další pašerák. Tedy podle regulí EU nesmíte ilegály odmítnout, musíte je přijmout a nabídnout jim možnost azylu, případně je nechat jít dál do jiné evropské země.

Před pár dny na tuto zákeřnost EU upozornilo Chorvatsko, které má nyní problémy kvůli tomu, že se jejich pohraniční policisté snaží invazisty vytlačovat zpět do Bosny.  Právě Chorvaté tak nyní upozornili na to, že podle práva EU není povoleno odsunutí migrantů zpět do země mimo EU, i když do země vstupují nelegálně.

Také poslední případ italského kapitána, který byl odsouzen za navrácení afrických ilegálů do Libye ukazuje, že EU invazi podporuje. Italský kapitán, který předal skupinu invazistů vylovených ze Středozemního moře u libyjských břehů libyjské pobřežní stráži, byl nedávno odsouzen k jednomu roku vězení.

Podobný je pak případ řecké pobřežní stráže, navracející invazisty zpět do Turecka. EU Řecku pohrozila okamžitým odebráním všech dotací na pobřežní stráž, pokud nezačne ilegály vozit na území Řecka. Přitom italská a španělská pobřežní stráž požívají velmi štědrých dotací za to, že takřka denně loví Afričany u afrických břehů a vozí je do svých zemí (Lampedusa, Kanárské ostrovy).

Stejně štědře jsou z EU dotovány nejen pašerácké vysoce ziskové neziskovky, ale také ty neziskovky, které se zabývají v cílových zemích otázkami jako multikulturalismus, ubytování žadatelů o azyl, jazyková výuka či integrace. Na druhou stranu různé vlastenecké či domobranecké spolky byly v posledních letech v mnoha zemích právě na nátlak EU zakázány, nedávno například ve Francii a Rakousku.

Polsko, Litva a Lotyšsko už mají pozvání „na kobereček“ k eurokomisařce Johanssonové, která jim hodlá vyčinit za to, že odmítají přijímat ilegály, kteří se do všech třech zemí cpou denně z Běloruska.

Ve dnech 21. a 22. října se bude konat příští summit EU, na kterém bude na pořadu jednání ochrana vnějších hranic a otázka migrace. Především bude projednán požadavek Litvy na změnu stávajících migračních právních předpisů EU. Litva požaduje umožnění odmítnutí ilegálů na hranicích v případě extrémní situace v zemi. Třináct států ovšem proinvazní kroky  EU plně podporuje, takže Litva mít většinovou podporu možná ani nebude. A EU, která byla mimo jiné stvořena i proto, aby zlikvidovala evropské národní státy a tedy i jednotlivé národy, jistě na nic podobného nepřistoupí…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “EU zakazuje odmítnutí ilegálů, podporuje pouze jejich přijímání a přerozdělování

  1. Nezbývá, než že musí každý stát kopat sám za sebe. Nakonec i lidé budou muset kopat sami za sebe a sami se bránit, neb na divokém západě to jinak nejde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout