Němečtí Zelení požadují přemístění až 200 milionů tzv. „klimatických uprchlíků“ do západních zemí

Němečtí Zelení požadují přemístění až 200 milionů tzv. „klimatických uprchlíků“ do západních zemí

Zelení tím mají samozřejmě na mysli nejen Německo a celou Evropu, ale také USA, Austrálii či Kanadu. Pojem „klimatický uprchlík“ byl schválen již na davoském fóru v lednu 2020, ovšem záhy se pozornost celého světa odvrátila jinam, takže se o tomto plánu přemístění až miliardy lidí do roku 2030 už příliš nehovořilo.

Dalo se očekávat, že nová německá vláda se tématu plně chopí a začne jej bezodkladně realizovat. Zprvu sice v rámci Německa, ovšem Německo není nafukovací, je tedy jen otázka času, než se začne dělit se sousedy. To ostatně umožní i nový migrační pakt, který má být schválen na jaře. Pakt například předává kompetence k přijímání těchto údajných „klimatických uprchlíků“ na jednotlivé obce, bez ohledu na případnou oficiální vládní politiku. A nakonec, všechny státy EU – až na Maďarsko – podepsaly Globální kompakt o uprchlících, který jasně uvádí, že dané země přijímají kohokoli se statutem uprchlíka.

Jenže takový „klimatický uprchlík“ může být takřka každý Afričan…

„Zelení“ velmi štědře plánují budoucnost Německa. Zřejmě předpokládají, že střed Evropy je v současné době stále výrazně nedostatečně obydlen.

Podle zprávy se Zelení obávají „podkopávání základů práva na azyl v Německu“. Zástupkyně zelených fundamentalistů, jako jsou členky Spolkového sněmu Deborah Düringová (27) a Emilia Festerová (23), plánují poskytnout až 200 milionům lidí po celém světě „klimatický pas“, který je identifikuje jako oběti západní klimatické politiky – a ten by jim měl umožnit vstup nejen do Německa, ale i ostatních zemí EU.

To by tedy v praxi znamenalo, že by se tito „klimatičtí uprchlíci“ legalizovali již ve své domovině a do EU by mohli jen s oním klimatickým pasem.

Zelené fanatičky například potvrzují názor, že změny klimatu mají větší vliv na ženy než na muže. O rodilých Němcích mluví jako o „bílých chlebech“ a požadují otevřené hranice pro desítky milionů přistěhovalců. Od voleb do Spolkového sněmu jsou tyto vítací fanatičky členkami německého Spolkového sněmu. A jejich strana se chystá ujmout vládní zodpovědnosti.

Zatím to skutečně vypadá na vládu socanů se zelenými a liberály. To by znamenalo, že by se tyto šílené nápady zřejmě ujaly i v celé koalici, kdy socani sami invazi dlouhodobě podporují a šéf třetí koaliční strany, FDP, se také k vítání velmi nadšeně hlásí….

Nakonec, bylo by naivní si myslet, že se nás to netýká. Opět zdůrazňuji, že Německo je náš soused a není nafukovací. A především, co vymyslí Berlín, to podporuje i Brusel….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Němečtí Zelení požadují přemístění až 200 milionů tzv. „klimatických uprchlíků“ do západních zemí

  1. Tohle už se snad ani nedá komentovat, ti cvoci to snad ani nemohou myslet vážně. Někdy se mi zdá, že se probudím, a někdo řekne apríl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout