Statisíce Pákistánců a Bengálců mířících do Evropy, se nyní bude vydávat za Afghánce

Statisíce Pákistánců a Bengálců mířících do Evropy, se nyní bude vydávat za Afghánce

Pamatujete si ještě na rok 2015, případně 2016, kdy dobroseři z celé Evropy, v čele s Merkelovou, zvali na náš kontinent Syřany? Nyní, zdá se, se totéž opakuje ve vztahu k Afgháncům. Tradičně vítačské země se už jen předhánějí v tom, kolik si jich kdo vezme. Německo je jako vždy napřed, takže například multikulturní, kriminalitou stále více sužovaný Berlín, již vyslovil přání poskytnout domov značné části afghánské komunity.

Takový Seehofer se s tím ovšem nemaže, ten předpokládá, že Německo přijme něco mezi 300 tisíci až 5 miliony Afghánců. Tedy, vážení, počítejme s tím, že nastane exodus Němců a je možné, že o nemovitosti v ČR bude v souvislosti s tím nebývalý zájem. Navíc, Němci jistě oblaží Afghánce podobným privilegiem, jakým obdařili v roce 2015 Syřany – tedy po šestiletém pobytu získají občanství. Kolem milionu Syřanů se tak v současné době stává Němci. Nepochybuji, že totéž bude uplatněno i směrem k Afgháncům.

Ovšem na vítání je již připraveno jako tradičně už tak silně islamizované multikulturní Švédsko, odkud už nyní utíkají původní obyvatelé, jimž se nelíbí, že se jejich země mění na chalífát. K velmi slušné islamizaci dospěli za pouhých asi 15 let. Podle švédské političky ovšem musí být Švédsko dokonce v první linii vítajících. Tak vážení Švédové, Salam alejkum….

O další obohacení ovšem stojí i Velká Británie, která dokonce hodlá přijímat i Afghánce bez pasu, tedy předem dává vědět, že bere i kdejakého Pákistánce či Bengálce, kteří se vzhledově neliší, ale v pohodě se prohlásí za Afghánce.

A takto bychom mohli ve výčtu invazi oddaných zemí pokračovat. Samozřejmě do Evropy půjdou z Afghánistánu téměř výhradně zastánci práva šaría, neboť těch je ve 38 milionové zemi 99%; tedy jen asi 380 tisíc Afghánců nechce právo šaría. To je ovšem výrazně méně, než kolik se jich momentálně cpe od Evropy, případně USA (do Evropy jsou údajně asi 3 miliony džihádistů z Afghánistánu).

Už nyní je tedy jasné, že se za Afghánce bude vydávat kdekdo. Vlastně může jít o kohokoli s trochu snědší pletí. U Pákistánců a Bengálců si tím však můžeme být na 100% jisti, neboť zde bychom našli i jazykovou příbuznost s některými Afghánci. Stávající invaze zcela jistě předčí tu z roku 2015, protože stále proudí do Evropy i džihádisté z Afriky.

Zdá se tak, že plány Agendy 2030 přestěhovat do konce desetiletí asi miliardu lidí z rozvojových (v drtivé většině islámských) zemí do zemí západních, budou splněny do puntíku….

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Statisíce Pákistánců a Bengálců mířících do Evropy, se nyní bude vydávat za Afghánce

  1. Väčšina obyvateľov Pakistanu, Bangladéša a tiež samotného Afganistanu tvoria indoeurópske etniká , čo samozrejme nie je dôvod ich neobmedzene prijímať /ako to najnovšie navrhuje eurofašistický fanatik Sassoli/. Naproti tomu napr. sekulárne zmýšľajúci Iránci a Sýrčania, resp. tamojší kresťania sa dokážu dosť dobre prispôsobiť, ale ani ich nie je žiaduce prijímať masovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.