Otce švédské holčičky šokovala otázka v dotazníku mateřské školky: „Je vaše dcera obřezaná?“

Otce švédské holčičky šokovala otázka v dotazníku mateřské školky: „Je vaše dcera obřezaná?“

Požadovat po muslimech integraci v evropské společnosti je prakticky nemožné. Ten, kdo se plně nevzdá islámu se nikdy neintegruje, naopak, požaduje integraci původních obyvatel do islámských zvyklostí. Postupně proto – snad jen tak, mimoděk – začínají přecházet některé zákony či zvyky z islámu i do většinové společnosti a minimálně se začínají považovat za běžné. Jak se zdá, tak za zcela normální je ve Švédsku považováno již i mrzačení vlastních dcer…

Je vaše dcera obřezaná? Nyní jde o otázku, na kterou musí odpovědět všechny rodiny ve Västeråsu, když jejich děti začínají chodit do školky. Magnus Dahlgren, otec dcery, která právě začala chodit do školky, je jedním z těch, kteří byli o vyplnění dotazníku, kde se mimo jiné objevila i tato otázka, požádáni.
Stal se tak tento zvyk, typický pro některé muslimské země, již i ve Švédsku běžným natolik, že je dokonce akceptován?

Než dcera Magnuse Dahlgrena letos na podzim začne navštěvovat školku, musela rodina vyplnit formulář „Zdravotní předškolní třída“. Formulář obsahuje otázky o tom, zda má dítě zrakovou nebo sluchovou vadu, potíže se soustředěním nebo obvyklé bolesti hlavy nebo žaludku.

Ale jedna otázka na formuláři vyčnívala. Jedná se o to, zda je dcera zmrzačena na genitáliích, tedy obřezána.

„Řekl bych, že dřív to bylo trochu jiné,“ řekl Magnus Dahlgren.

Magnus má starší dítě, pro které také vyplnil zdravotní prohlášení, když začalo ve školce. Nepamatuje si, že by se ho tehdy ptali na tuto otázku.

„Nemyslím si, že to bylo v dokumentu, takže to tam muselo být přidáno v posledních letech,“ říká.

Magnus Dahlgren kritizuje skutečnost, že mrzačení ženských pohlavních orgánů, což je praxe, která se vyskytuje v neposlední řadě mezi Somálci, se ve Švédsku stalo tak běžným, že se na to obec dokonce ptá ve zdravotním formuláři.

„Je to pravděpodobně stejný dokument pro všechny školy ve Västeråsu. Ve škole, kam chodí moje děti, to není problém, ale myslím, že jsou mnohem horší školy, kde je to problém,“ říká.

Stalo se to tak běžným nebo je již mrzačení genitálií dívek plně akceptováno, že se to stalo běžnou otázkou? Další otázky byly, zda má dítě problémy se zrakem, problémy se sluchem nebo něco takového, a pak najednou tohle. Magnus se také diví, co dělá obec, když rodič zaškrtne, že jeho dcera je  zmrzačená.

„Co dělají, když někdo zaškrtne ano? Pochybuji, že to škola bude hlásit na policii,“ říká Magnus Dahlgren.

Uvedená informace ovšem není nijak udivující. Švédsko je již poměrně silně islamizováno a nadcházející invaze dílo zkázy dokoná. V celé Evropě se v posledních desetiletích představuje islámská nenávistná ideologie coby náboženství míru, zavádí se tzv. „předsudečná nenávist,“ která je jen obdobou zákona o rouhání podle práva šaría, odpůrci islamizace jsou stále přísněji trestáni a muslimové jsou naopak osvobozováni i v případech teroristických útoků a vražd s výmluvou, že jde o psychicky nemocné chudáky.

To, co se děje nejen na území EU ve vztahu k islámu, by mělo být jasným varováním většině Evropanů, ovšem v praxi je k tomu ona většina zcela slepá. Nikdy nepochopím, jak je možné, že většina lidí nevidí, že se tu zcela oficiálně protlačuje ideologie, která je horší než nacismus. A evropští politici zcela přehlíží zrůdnosti, které se sem i s islámem protlačují, či je dokonce podporují.

Až bude šaría zcela oficiálně zavedena nejen ve Švédsku, pak bude velmi pozdě s tím něco dělat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Otce švédské holčičky šokovala otázka v dotazníku mateřské školky: „Je vaše dcera obřezaná?“

  1. Takové prznění dětí je trestný čin, takže ta otázka, co s tím Švédské orgány udělají, když někdo vyplní v dotazníku, že dcera je obřezaná, je zcela na místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout