99% Afghánců chce žít v zemi se zavedeným právem šaría

99% Afghánců chce žít v zemi se zavedeným právem šaría

Jak jste si mohli přečíst už zde, tak v současné době se do Evropy chystají asi 3 miliony Afghánců. Přitom podle průzkumů chce mít 99% Afghánců zavedeno právo šaría. Pak je tedy jasné, že právě vláda Talibánu by jim mohla náramně vyhovovat. A pokud ne Talibán, tak například Pákistán se právem šaría řídí také. Dalších takových zemí, kde je šaría alespoň do jisté míry zavedena, najdeme desítky.

Proč tedy Afghánci, kteří touží po zavedení práva šaría, míří právě do Evropy? Jistě to není kvůli vládě Talibánu, protože ten, kdo chce právo šaría v zemi, jistě se vším, co Talibán zavádí, souhlasí. A kolaborantů s okupanty v zemi také tolik není. Kdo tedy jde do Evropy?

gsi2-přehled-1

Podle průzkumu výše je Afghánistán zemí, kde islám bere drtivá většina občanů velmi vážně. A to až tak dalece, že téměř všichni touží žít v zemi se zavedeným právem šaría. Jenže to v Evropě – snad vyjma „zákona o předsudečné nenávisti,“  který je obdobou zákona o rouhání podle práva šaría – zatím zavedeno není. To znamená, že evropské právo jim absolutně v nejmenším nemůže vyhovovat.

Na různých případech násilných trestných činů v Evropě, v nichž figurovali Afghánci, vidíme jediné: Často nechápou, proč jsou souzeni za vraždu podřadné nemuslimky či za vraždu ze cti, vždyť to je něco, co šaría omlouvá, či dokonce podporuje. Afghánci jsou tedy neintegrovatelní už proto, že nejsou schopni se přizpůsobit západnímu stylu života a nejsou ani ochotni respektovat jiné právo, než šaría.

Tři miliony Afghánců, k nim další miliony Afričanů a samozřejmě miliony muslimů, kteří již Evropu obohacují. To vše je realita, která Evropu ještě čeká, neboť ti, kteří jsou již v Evropě, z ní dobrovolně neodejdou. Deportace zpravidla nefungují,  a i když se občas podaří někoho deportovat, vrací se jako bumerang.

Afghánci, kteří míří do Evropy, samozřejmě počítají s tím, že buď zapadnou do stávajících afghánských komunit, případně vytvoří nové. Nikdy se ovšem neintegrují a především – jsou-li skutečně pravověrnými muslimy – pak jejich hlavním cílem je hidžra, tedy islamizace zatím neislamizovaných území.

Přijímat proto „kolaboranty“ i s jejich rodinami (rodina je často jedna vesnice), je velmi rizikové. Uvidíme, co udělají evropští kolaboranti, tedy politici, kteří neustále na Afghánce, chystající se do Evropy, upozorňují a snaží se zcela účelově vyvolat v lidech soucit.  Ovšem – jak je vidět – soucit s Evropany, kteří budou mnohem více multikulturně obohacováni, nemají.

Nechme Afghánce doma nebo v muslimských zemích, ale nedovolme těm milionům obsadit Evropu. Už dost na tom, že na náš kontinent nekontrolovaně proudí denně stovky až tisíce džihádistů z Afriky, také jich se už nejspíš nezbavíme. A muslimové se v zájmu džihádu proti káfirům vždy spojí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “99% Afghánců chce žít v zemi se zavedeným právem šaría

  1. Je to fakt bída, když i naše vláda sem dováží cizí bojovníky, i když není důvod, jež nás chtějí zotročit. A bohužel, výhledy nevypadají nijak optimisticky.

  2. Nepochybujem o tom,že Taliban ešte do konca tohto roka ovládne kompletný Afganistan a proamerická bábková vláda padne. Treba zároveň dodať,že talibanská verzia islamu sa od tej vahhábistickej mierne líši. Napríklad pripúšťa obchod s drogami ako zdroj obživy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout