Čtvrtý Afghánec, který se podílel na znásilnění a vraždě třináctileté Leonie, byl dopaden

Čtvrtý Afghánec, který se podílel na znásilnění a vraždě třináctileté Leonie, byl dopaden

Připomínám, že se jedná o případ brutálně znásilněné a zavražděné Rakušanky Leonie, třináctileté důvěřivé dívky, kterou zdrogovali, znásilnili a zavraždili čtyři Afghánci. Dva, kteří bydleli v bytě, kde došlo k brutálnímu činu, byli zadrženi jen pár hodin poté, co bylo nalezeno tělo Leonie, opřené o strom nedaleko domu, kde Afghánci pobývali na náklady daňových poplatníků.

Během vyšetřování se také zjistilo, že obžalovaní Afghánci lhali o věku, všichni po příchodu do Rakouska tvrdili, že jsou nezletilí, nakonec se však zjistilo, že jim je již více než 20 let…

Třetí pachatel byl dopaden jen několik dnů poté, nicméně čtvrtý násilný Afghánec stále unikal.

Nyní byl hledaný vrah dopaden až ve Velké Británii, kam zřejmě doplul na člunu v záplavě džihádistů, kteří v posledních měsících hojně obohacují zemi za Lamanšským průlivem.

Jak je možné, že se dostal až do Londýna v situaci, kdy po něm bylo záhy po činu vyhlášeno pátrání? Dopaden tak byl zřejmě jen náhodou, v afghánské komunitě, kam se po vraždě vydal. Nakonec, je zřejmě štěstí, že Afghánci nedošlo, že to bude právě tato komunita kdekoli v Evropě, kde bude hledán především.

Tento případ tak ukazuje, jak jednoduché je pro jakéhokoli džihádistu procházet celou Evropou, aniž by ho někdo zastavil. Kolik dalších násilníků, kteří utíkají před zákonem, je v celé Evropě? Není právě tento případ dalším varováním před zakládáním jakékoli širší afghánské komunity i v naší zemi??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Čtvrtý Afghánec, který se podílel na znásilnění a vraždě třináctileté Leonie, byl dopaden

  1. Přesně tak. První chyba je vůbec ty Afgánce přijmout, druhá je udělit jim asyl, třetí je že nejsou deportování, a další chyby (nejsou sledováni, odpouští se jim trestné činy, povolují stavby mešit, atd…).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.