20 tisíc lidí vytáhlo do ulic Paříže na protest proti osvobození muslimského vraha Židovky

20 tisíc lidí vytáhlo do ulic Paříže na protest proti osvobození muslimského vraha Židovky

Na tento případ jsem už minulosti několikrát upozornila. Muslimský vrah a ještě k tomu černoch – to už samo o sobě pachatele předurčuje k co nejmírnějšímu trestu. Od začátku, co tuto kauzu sleduji, se vše hrálo na nepříčetnost a i v případě, že vyšel posudek o jeho odpovědnosti za spáchaný čin, hned se našel další „odborník“, který podobný závěr strhal a pachatele seznal v době činu nepříčetným a tedy de facto nevinným.

20 tisíc účastníků protestu jasně vyjádřilo to, co si myslí asi většina lidí, kteří sledují rozsudky napříč Evropou. Něco není v evropské justici v pořádku, přičemž rozsudky nad muslimy jsou stále častěji výsměchem jejich obětem či příbuzným obětí.

první z protestů po prvoinstančním soudu

Bývalý francouzský ministr vnitra Christophe Castaner byl vypískán na shromáždění na podporu zavražděné Židovské ženy Sarah Halimiové, jejíž údajný vrah nebyl obviněn kvůli častému užívání marihuany.

Odhaduje se, že v neděli vyšlo do ulic Paříže odhadem 20 000 lidí, aby protestovali proti tomu, že byl osvobozen muž, který zavraždil 65letou Sarah Halimiovou v roce 2017 tím, že ji vyhodil z okna jejího pařížského bytu a křičel „Alláhu Akbar“.

People hold placards reading "Justice for Sarah" (2R) and "I won't be the next Sarah Halimi" (L) as they gather to ask justice for late Sarah Halimi on Trocadero plaza in Paris on April 25, 2021. - Halimi, a 65-year-old Orthodox Jewish woman, died in 2017 after being pushed out …
poslední protest po konečném rozsudku, který je výsměchem příbuzným oběti

Podle zprávy francouzského týdeníku L’Obs se několik protestů na podporu Halimiové konalo v jiných městech Francie, například v Montpellieru. Protesty se konaly také v Izraeli, Velké Británii a Spojených státech.

Protest přišel poté, co nejvyšší pařížský soud rozhodl, že Kobili Traoré, vrah Halimiové, nebude v souvislosti s vraždou čelit soudu. Odvolací soud tak potvrdil předchozí soudní rozhodnutí, která určila, že Traorého nadměrné užívání marihuany vyvolalo „deliriální epizodu“ a nebyl trestně odpovědný.

Pařížská starostka Anne Hidalgová oznámila, že ulice ve městě bude pojmenována po Halimiové. Prezident Licry (Mezinárodní liga proti rasismu a antisemitismu) Mario Stasi údajně požádal o pojmenování ulice po Halimiové na základě rozhodnutí nejvyššího soudu.

Francouzský alternativní zpravodajský blog FDesouche tvrdí, že starostka Hidalgová byla na shromáždění také vypískána, s odvoláním na video na sociálních médiích zaznamenané na místě činu.

K tomu jen dodávám, že je logické, že byla tato starostka vypískána, neboť ona a jí podobní jsou hlavním problémem Paříže, která si tam tuto sluníčkářskou verbež ovšem volí. Starostka Paříže je totiž velmi nadšená vítačka a Paříž doslova zaplevelila hordami muslimů, kteří větší bezpečnosti nijak nepřispívají. Právě ona a jí podobní mají na rukou také krev Sarah Halimiové…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “20 tisíc lidí vytáhlo do ulic Paříže na protest proti osvobození muslimského vraha Židovky

  1. Neomarxisté zavedli politickou korektnost, zpočátku to mělo vypadat jako slušnost, ale Owertonova okna se otvírají dál a dál, na cenzuru, na dvojí metr, nespravedlnost, chaos až k jejich cíli, absolutní moci. Bohužel se to přesouvá i k nám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout