Černoch z Kolumbijské univerzity hovoří o zplynování bílých

Černoch z Kolumbijské univerzity hovoří o zplynování bílých

Především v USA, ale i v mnoha západoevropských zemích, už dosáhl protibělošský rasismus až obludných rozměrů. Asi nikoho neudiví, když zjistí, že je rasistou černoch z nějakého ghetta, nicméně podobné móresy se dostaly i na akademickou půdu, přičemž na univerzitách podporují protibělošský rasismus dokonce i sami běloši. Ostatně, v protibělošské rasistické organizaci GNWP jsou převážně běloši (byl v ní také Baroš z Pirátů).  Dnes už ovšem i na té akademické půdě může černoch posílat bělochy do plynu a vše je samozřejmě v naprostém pořádku…

Kritická teorie rasy , ideologie, která předpokládá, že běloši jsou kořenem všeho zla, vznikla v akademickém prostředí jako aplikace postmoderny na marxismus. Odtud infikovala média a americkou federální vládu, kde dosáhla dominance. Chcete-li zjistit, kam směřuje, vraťte se ke zdroji. Akademická obec je i nadále předvojem politické korektnosti, čímž je ještě krok před Bidenovými loutkovodiči.

Anglický instruktor Barnard College Ben Philippe ukazuje cestu k naší probuzené budoucnosti. Objevil se v kanadské veřejné rozhlasové show q, která přitahuje mladší publikum, a je nejlépe hodnocenou show ve svém časovém úseku v historii CBC.

Nemůžeme říct, že nás dav Black Lives Matter nevaroval. Moderátorka Talia Schlangerová četla úryvek z Philippovy nové knihy, kde fantazíruje o plynování bílých. Prostřednictvím Post Millennial:

„Když tato rasová válka zasáhne své crescendo. Shromáždím vás všechny do krásně vyzdobeného pokoje pod záminkou jednoty. Budu mít proslov o zdvořilosti a dobrých časech pro všechny, které sdílíme; budu se usmívat, až pozvedneme sklenice na tvé dobré, bílé zdraví, zatímco detonátor bliká pod stolem, protože vím, že východy jsou zamčené a větrací otvory naplněné plynem.“

Poté, co moderátorka přečetla tuto pasáž nahlas, odpověděla: „Myslím, že je to… Jsem Židovka a moji prarodiče přežili holokaust. Ani vám nemůžu říct, jaké to bylo číst tento sentiment a chtěla jsem vám říct, že mě moc mrzí, že vás vaše zkušenost se světem přiměla se tak cítit.“

Z Philippova pohledu také ona patří do Zyklonu B, před nímž na poslední chvíli utekli její prarodiče. Přesto se mu omlouvá. Přesně toto je podstata politicky korektního liberalismu.

Kdyby byla rasová válka a běloši by se postavili na svou stranu, bylo by po všem během několika hodin. Ale většina bělochů – zejména v USA a postkoloniálních mocnostech – by raději byla zplynována, než aby  Philippa nazvali rasistou.

Chápete už do čeho nás všechny – nejen USA – globální (j)elity tlačí? Vždyť francouzští generálové a armádní činitelé, kteří napsali výzvu Macronovi, sami zdůraznili, že probíhá náboženská (ve vztahu k islámu) a rasová válka. Jak je možné, že je tak málo moudrých, kteří si jsou schopni uvědomit, co se ve světě děje? Jak dlouho si lidé nechají tuto globálními (j)elitami vyhlášenou válku líbit? To nezačali ti černoši, ti se toho jen chytili podobně, jako Němci před více než 80 lety.

Také do Evropy nám přiváží denně stovky až tisíce dalších cizáků, kteří nás nenávidí jednak z hlediska toho, že jim to přikazuje Korán, ale také pro naši rasu, kterou se právě v Evropě budou ještě víc učit nenávidět. Nemá jít tedy pouze o válku náboženskou, ale také rasovou (to zejména v USA, Francii a Velké Británii).

Historie se opakuje, opět se posílá do plynu, i když zatím jen verbálně, jen tentokrát jsou těmi, kdo jsou určeni k likvidaci, bílí. Ovšem jak dlouho potrvá, než se tato „výhružka“ stane skutečností? A co ti běloši, kteří klečeli před černochy a omlouvali se jim; půjdou do toho plynu dobrovolně a s radostí??

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Černoch z Kolumbijské univerzity hovoří o zplynování bílých

  1. Obyčejně je sebe destrukce výsledkem deprese, či degenerace, i z nudy a přežranosti. Miliony let musel člověk bojovat o přežití, a najednou nemusí, a neví co s tím. Zpočátku ve volném čase trénovali lidé mozek uměním, sportem, vynálezy, a čím více nudy, tím více i zběsilých psychotických nápadů, ovšem ne k prosperitě, ale k sebe záhubě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout