Muslim, který zavraždil v Paříži židovskou ženu, byl soudem zproštěn viny pro nepříčetnost

Muslim, který zavraždil v Paříži židovskou ženu, byl soudem zproštěn viny pro nepříčetnost

Tento případ je poměrně známý, od samého začátku ovšem spěl tam, kam mnoho jiných případů, v nichž kdekoli v Evropě figuruje muslimský vrah. Už v průběhu vyšetřování  vše směřovalo k osvobozujícímu rozsudku a to přesto, že vina vraha byla bez nejmenších pochyb prokázána. Muslim, ještě k tomu černý, to je kombinace, která sama o sobě předvídá budoucí velmi mírný rozsudek. Zproštění viny pak ve světle dosavadního průběhu procesu není ničím překvapivým.

Kobili Traoremu projde vražda. Mohlo by toto rozhodnutí mít něco společného se značnou kritikou, kterou Francie obdržela od islámských vůdců za to, že se Francouzi odvážili novými zákony současnou islamizaci přibrzdit? Nebo jde jen o běžný ústupek islámu, jaký vidíme dnes a denně ve všech zemích EU?

Příbuzní Pařížanky, kterou zabil její soused, zatímco na ni chrlil antisemitské nadávky a byl sjetý marihuanou, ztratili poslední šanci, že kdy bude vrah Sarah Halimiové odsouzen.

Nejvyšší odvolací soud ve svém středečním rozhodnutí potvrdil rozhodnutí nižších soudů, že Kobili Traore nemůže stanout před soudem v případě vraždy Sarah Halimiové, k níž došlo v roce 2017, protože byl příliš „sjetý“ na to, aby byl za své činy trestně odpovědný.

Rozsudek v případu vraždy Halimiové bylo zlomovou událostí pro mnoho francouzských Židů. Nicméně je třeba zdůraznit, že podobné osvobozující rozsudky se objevují napříč EU bez ohledu na to, zda je obětí muslimského vraha křesťan, Žid nebo ateista. Tedy v těchto případech je za vším především systémem podporované protěžování muslimů a přibližování právu šaría.

Traore se vloupal do bytu lékařky a vychovatelky v penzi Halimiové ve třetím patře. Během útoku křičel „Allahu akbar!“, nazval ji démonem a ženu zmlátil. Vetřelec pak vyhodil zbitou Halimiovou z okna.

Traore pak z okna zakřičel: „Z okna vypadla dáma“ a z místa činu utekl, jak uvedli svědci. Policie ho chytila poblíž.

Odvolací soud uvedl, že Traore, nyní kolem 30 let, měl antisemitskou zaujatost a že vražda s tím částečně souvisela. Ale také akceptoval tvrzení obhajoby, že Traore byl příliš „sjetý“ na to, aby byl za své činy zodpovědný, proto byl umístěn do psychiatrického zařízení.

Případ jen zapadá do dlouhé řady jemu navlas podobných. Pak bude pro muslimské invazisty skutečně nejjednodušší, pokud budou útočit pod vlivem drogy (byť „pouze“ marihuany), pokud se budou – je-li to možné – vydávat za nezletilce nebo prostě po vraždě utečou do země, z níž pochází. Případy, kdy je za vraždu nemuslima v Evropě muslim osvobozen nebo dostane jen podmínku, valem přibývají. Podobně je tomu v případech brutálních znásilnění či jiných zločinů. Jen za poslední měsíce je takových rozsudků několik.

Nakonec bych chtěla zdůraznit, že v případech, kdy by došlo k vraždě muslima nemuslimem (v Evropě se tyto případy téměř nevyskytují) by byl podobný rozsudek nemyslitelný…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Muslim, který zavraždil v Paříži židovskou ženu, byl soudem zproštěn viny pro nepříčetnost

  1. Málokto vie,že pre EÚ „pracuje“ /a nielen v Bruseli a Štrasburgu/ tisíce neznámych /len minimum známych, napr. Šefčovič/ a nikým nevolených byrokratov židovského pôvodu . Dokonca sa dá povedať, že pri ich výbere je židovský pôvod veľkou výhodou. A rovnaký pôvod má aj veľa europoslancov – prakticky bez výnimky neomarxistov. Konkrétne napr. zo Slovenska minimálne 8. Keď /nie ak/ bude vo väčšine Európy zavedená tá najtvrdšia vahhábistická šaría, tieto živly sa veru majú na čo „tešiť“.

  2. Eurobyrokratov a europoslancov som spomenul preto ,že práve oni majú veľkú „zásluhu“ na zločinoch opisovaných v článkoch na tejto stránke. Mnohých z nich v tzv. Eurábii nič dobré nečaká…

  3. Vzhledem k tomu, že si EU uzurpuje stále více moci, není vyloučeno, že bude chtít „slaďovat“ i trestní právo, a to pak bude neštěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout