V Norsku zatkli syrského vetřelce za plánování teroristického útoku

V Norsku zatkli syrského vetřelce za plánování teroristického útoku

Tento údajný nezletilec měl přijít do země v rámci slučování rodin. Jak známo, tak spousta muslimů vydává za rodinné příslušníky i své známé nebo širší rodinu vydává za užší. Právě slučování rodin je systémem, který pomůže islamizaci ještě víc urychlit. A to podle nových azylových pravidel EU má již docházet také na území EU ke slučování širších rodin. Je možné, že tento systém už Norsko dávno využívá.

Norská vnitřní bezpečnostní agentura v pátek uvedla, že v norském hlavním městě Oslu byl zatčen syrský teenager pro podezření z plánování teroristického činu.

Agentura, známá pod zkratkou PST, uvedla, že podezřelým, který byl zatčen ve čtvrtek, byl chlapec údajně ve věku 16 let.

Mladý džihádista je syrský státní příslušník, ale není potvrzeno, zda se měl útok uskutečnit v Norsku. Nebyly uvedeny žádné podrobnosti o tom, kdy měl být útok proveden.

Noviny VG s odvoláním na nejmenované zdroje uvedly, že podezřelý, který nebyl blíže identifikován, sympatizuje s ISIS. Do Norska přijel prostřednictvím programu sloučení rodiny.

Mladý muslim má v pátek předstoupit před soud v Oslu, kde mu bude přiděleno opatrovnictví.

Tolik tedy ve stručnosti k informaci o džihádistovi. V článku se samozřejmě mainstream nezapomněl ohánět Breivikem (z toho budou žít obhájci invaze snad až do doby, než přejdou na chalífát). Nicméně, pokud by si muslimské vetřelce netahali ve velkém do země, zřejmě by nedošlo ani k jeho útoku, který byl motivován právě bezbřehou vítačskou politikou všech dosavadních norských vlád.

Norsko má pouhých 5 milionů obyvatel, bude tak možná přečísleno i dřív, než sousední Švédsko. Jak je vidět, tak někdy k tomu netřeba být v EU, úplně stačí si volit genocidní vlády, ale i radnice. Zrovna nedávno zažádalo 93 norských obcí o další zásilku syrských sirotků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.