93 norských starostů tlačí na vládu, aby přijímala více muslimských vetřelců

93 norských starostů tlačí na vládu, aby přijímala více muslimských vetřelců

Jak je vidět, tak ani není potřeba být v EU a můžete mít multikulturního obohacení dosyta. Stačí jen volit tak, jak „elity“ potřebují. Norsko sice v EU není, nicméně je stejně, jako okolní země, v přímém vleku téže propagandy. Menší počet obyvatel pak může Norsko dovést k přeměně na chalífát dřív, než zde mnohokrát zmíněné Švédsko. Ostatně, je zajímavé, že například všem nechvalně známý Barnevernet se soustřeďuje výhradně na bílé rodiny (bez ohledu na původ), do muslimských nikterak nezasahuje.

Starostům některých norských měst se tak zachtělo stejných „vousatých sirotků“, po nichž u nás tak bezmezně touží například Šojdrová nebo zpěvák Klus, že jim to nedalo a museli apelovat na vládu. A to bez ohledu na to, že například v Paříži zjistili, že právě tito „nezletilci bez doprovodu“ (a bez dokladů) dominují v kriminalitě, páchané na území francouzské metropole.

V dopise vládě chce 93 starostů odpovědi na to, proč obce nesmějí přijmout tolik dětí, kolik chtějí z uprchlického tábora Moria.

Podle deníku Klassekampen starostové žádají vládu, aby nechala ochotné obce přijímat děti, které potřebují nouzovou pomoc.

„Stále jsme nedostali správnou odpověď na otázku, proč nemůžeme přijmout požadovaný počet uprchlíků do obcí. Celkem 128 obcí vyslalo jasnou zprávu, že můžeme přijmout mnohem více než 50 vládou navržených nezletilců „, píše se v dopise.

„Jsme v první řadě netrpěliví. Mnoho obcí může pomoci přijmout více nezletilců,“ prohlásil člen liberální strany (AP) Alfred Bjørlo, starosta obce Stad.

Už to chápete? To, že nejste v EU, ještě neznamená, že nebudete praktikovat politiku 4. říše. Stačí, když tutéž ideologii prosazují všechna mainstreamová média a politici. Masy se dají velmi lehce ovlivnit a zvolí ty, koho zvolit mají. A často k tomu ani ty manipulace nepotřebují. Navíc, nemalý podíl voličů zahrnují sami muslimští vetřelci, kteří také volí ve svém bytostném zájmu. Pak jim stačí jen počkat, až jich bude dost na to, aby moc převzali zcela demokraticky a zavedli právo šaría.

Pozn.: Titulní obrázek je z demonstrace, v jejímž rámci požadovali „Norové“ více „sirotků“ z řeckých táborů. Zdá se vám, že na obrázku vidíte samé typické Nory???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

3 thoughts on “93 norských starostů tlačí na vládu, aby přijímala více muslimských vetřelců

  1. ???
    Norové jsou dobří lidé, pěkně se postarali i o nezletilou sirotu Aničku Kouřimskou z hor.
    Tedy, vlatně o Anduláka, v Norsku byla Anička třináctiletým hochem.
    ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout