Švédsko: Muslimský gang upálil důchodkyni

Švédsko: Muslimský gang upálil důchodkyni

K činu došlo v obci Nässjö, které se přezdívá „Malé Mogadišo“. Tedy je jasné, že zde dominuje somálská komunita. I když se zdroje o původu útočníků nezmiňují, je celkem jasné, kdo za ním stojí. Titíž, kdo stojí za páchání veškeré kriminality v okolí.

Tři členové gangu byli zatčeni za vraždu a žhářství poté, co upálili bezbrannou starší ženu tím, že zapálili její dům a nechali ho shořet do základů, když byla doma.

Záchranná služba byla upozorněna na požár vily v Nässjö ve Smålandu v pondělí v 19:40, ale to už byl dům zcela pohlcen v plamenech.

Ostatky upálené ženy byly později nalezeny uvnitř budovy.

Žena ten den zavolala policii poté, co jí okna domu rozbili pachatelé, kteří na ni vulgárně pokřikovali, že ji vymrdají.  Policie tehdy ženu navštívila a podala stížnost.

Gang čtyř invazistů je podezřelý z toho, že stojí za útokem, ale vzhledem k tomu, že je jednomu ze zúčastněných méně než 15 let, bude ušetřen trestu a podle policie nebyl zatčen.

Podle zpráv pro Aftonbladet bylo krátce před požárem na adrese údajně spatřeno několik lidí. Podle informací novin byli také identifikováni v souvislosti s předchozím napadením seniorky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout