Máme zde další důkaz, že k hlavním sponzorům invaze patří Německo

Nedávno jsem zde upozornila na fakt, že německá církev pomohla zaplatit rekonstrukci velké pašerácké lodě. Další, čím se může Německo letos pochlubit, je největší pašerácká loď, jaká kdy brázdila vody Středozemního moře. Má kapacitu pro více než tisíc vetřelců, takže jakmile vypluje na moře, což by mělo být v březnu až dubnu, invaze ještě víc zesílí.

Dále připomínám, že i nechvalně známá pašeračka vetřelců Carola Racketeová je z Německa. Německé neziskovky se „vyznamenávají“ i na pevnině, například v Řecku aktivně spolupracovaly s tureckými pašeráky a Afgháncům pro změnu členové jedné z německých neziskovek poradili, aby zapálili řecký tábor Moria s tím, že se tak mnohem rychleji dostanou dál do Evropy. Od té doby hoří jeden tábor za druhým v různých zemích.

Jak tedy vidíte, tak Němci mají nemalou zásluhu na zaplavení Evropy muslimskými invazisty. A to vše za souhlasu – či dokonce podpory – jejich vlády a samozřejmě i EU.

Na pašování muslimských vetřelců ovšem přispívají i jednotlivá města, která jsou většinou ovládána Zelenými a socany. Nyní například město Mnichov přispělo 230 tisíci eur neziskovce Ocean Viking na jejich provoz. Ale pozor, samotná radnice přidala pouze 100 tisíc. Zbytek věnovali sami občané ve svolané sbírce.

Až do neděle mohli obyvatelé Mnichova darovat na pašeráckou loď Ocean Viking jakoukoli částku. Tímto způsobem dali dohromady celých 134 992 eur. Samotné město k tomu přidává dalších 100 000 eur. „Těžko může být pro lidstvo větší signál,“ řekla vděčně sociální pracovnice Dorothee Schiwyová. „Akce je pro nás nesmírně cenná,“ říká David Starke, generální ředitel SOS Méditerranée, která loď vlastní. Jedná se o organizaci, patřící Lékařům bez hranic (na ty spousta lidí také přispívá, aniž by tušili, co tím platí).

Jak tedy sami vidíte, tak Němci už jsou skutečně natolik zpitomělí, že jsou ochotni si zaplatit dopravu svých vlastních vrahů či vrahů svých potomků. Vždyť sami obyvatelé afrických zemí i jejich vlády potvrzují, že do Evropy se vydal ten největší odpad. Totéž dosvědčují i obyvatelé jiných oblastí, odkud se vydává ta nejhorší spodina do Evropy.

Je známo, že neziskovky, které pomáhají invazistům, financují téměř všechny evropské vlády (včetně naší, která štědře dotuje např. Rozumkovu OPU), ale velmi slušné granty dostávají pašerácké a promigrační neziskovky i z EU. Nicméně jen velmi málo lidí tuší, že tyto vlády či EU tak štědře dotují islamizaci Evropy. Pokud tedy EU podporují a tyto vlády volí, pak je pravděpodobné, že oni sami nechápou, co skutečně podpořili.

Nicméně na příkladu Mnichova, kde byli občané schopni darovat neziskovce tak značnou sumu vidíme, že mnozí jsou schopni tuto podvratnou činnost podporovat přímo. Němci byli ostatně schopni vybrat během pár hodin asi milion eur na kauci pro Racketeovou, která byla ve vazbě poté, co svoji pašeráckou lodí ohrozila lodě italské pobřežní stráže.

Nikdy v minulosti nebyli Evropané tak hloupí, jako nyní. Nikdy v minulosti by totiž zcela dobrovolně nepomáhali muslimské invazi, dovozu kriminálníků do vlastní země a další likvidaci už tak zničené ekonomiky. A zdá se, že Němci tomu bezbřehému idiotismu kralují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Máme zde další důkaz, že k hlavním sponzorům invaze patří Německo

 1. Němci v minulosti už tak hloupí byli, minimálně jednou, když podporovali fýrera až do posledního dechu.
  Je to tupé stádo, když dostanou befel, tak nepřemýšlej.
  Stejná vlastnost je i za jejich úspěchy, plněj přesně všechny příkazy, švajneraj je upřímně děsí.
  Oni i chlastaj na povel, asi to mají vrozené.
  Je to za trest, mít takové sousedy.
  ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout