Informátorka WHO varuje: „Chtějí vytvořit věčnou pandemii, plán už mají hotový“

Informátorka WHO varuje: „Chtějí vytvořit věčnou pandemii, plán už mají hotový“

Plán na novou „věčnou“ pandemii se přesně shoduje s datem, kdy by měla platit nejen pandemická smlouva, ale také nové změny Mezinárodních zdravotních předpisů, které vstoupí v platnost v květnu 2025. Pandemická smlouva by měla začít platit ještě někdy ve druhé polovině roku 2024.

Pokud by tedy během roku 2025 vyhlásili novou „pandemii,“ kterou by udržovali i v následujících letech, mohla by být velmi rychle zavedena diktatura přesně v tom stylu, jak to WHO již nějakou dobu plánuje.

Připomínky k předchozí verzi změn MZP měly být WHO zaslány nejpozději do 31.11.2023, ale ze všech vlád světa se proti nim vymezily pouze dvě – a ani jedna z nich není z Evropy.

Lze předpokládat, že stejně tomu bude i v případě schválení pandemické smlouvy v květnu 2024. Neočekávám, že bude přílišný odpor, takže pravděpodobně půjde vše stejně hladce jako v případě změn MZP.

Informátorka WHO, kterou možná mnozí z vás znají i z nedávné doby, kdy upozorňovala na plány této organizace, nyní varuje před tím, co WHO s pomocí dalších profláknutých „iniciátorů pandemií“ plánuje.

Dr. Astrid Stuckelbergerová, vědkyně, mezinárodní zdravotnická expertka, autorka a informátorka Světové zdravotnické organizace, varovala, že Johns Hopkins University zveřejnila pandemický plán pro SPARS 2025-2028 (dokument si můžete prohlédnout zde) s cílem vytvořit „věčnou pandemii.“

V roce 2023 Dr. Stuckelbergerová spolu s Pascalem Najadim, švýcarským bankéřem perského původu, vytvořili dokument s názvem „Uřízneme hadovi hlavu,“ ve kterém naléhavě vyzývají k celosvětovému povědomí a akci a vyzývají ke stíhání těch, kdo stojí za takzvanou „vakcínou“ proti Covidu, kterou nazývají „biologickou zbraní.“

“Johns Hopkins University vydala plán pandemie pro SPARS 2025-2028. Nepřestanou… Vytvářejí věčnou pandemii,“ řekla Astrid Stuckelbergerová.

„Ti, kteří byli očkováni, si mysleli, že je vakcína „osvobodí“. Opak byl pravdou… Museli mít očkovací průkaz, který je nutil k pravidelnému očkování (aby byli ‚aktuální‘ s očkováním) (…)

Dokud lidé budou věřit, tak z každé chřipky se stane drama a lidem se bude říkat, že zemřou. Lidé se tak bojí smrti, že jsou ochotni riskovat život pro lidi, kteří jim lžou.

Věří ve vlády, které jim lžou a hrají na strach. A kdo se bojí a tento postoj nezmění, bohužel zemře. Proto vyzývám lidi, aby se probudili a převzali kontrolu nad svým vlastním zdravím a nevěřili vládám a Big Pharmě, které jim lžou, podněcují strach a udržují pandemie.

Je to ta nejhorší noční můra, jakou může lidstvo zažít – žít celý život v neustálém strachu,“ říká Astrid Stuckelbergerová ve videu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Informátorka WHO varuje: „Chtějí vytvořit věčnou pandemii, plán už mají hotový“

 1. tady lide vidí že zrušeni trestu smrti byla obrovská chyba tet to všichni vidí nikde žádný odpor všichni chtějí Totalitu a ti dobytci mají ještě navíc DNA ze všech národu kvuli PCR testum to že jednou přijde skutečný virus co má zahubit konkrétní rasu = Slovany bude připraven o tom byli i ty Laboratoře na Ukrajině aby mohli dostat DNA z Rusu na jejich budoucí likvidaci

 2. Dokud se lidé, většinou ovce neprobudí, bude to konečná svobodě a lidskostí.
  Politikům se to hodí, vládnout neomezeně a nekontrolovatelně.
  A ruku v ruce s mediální žumpou a big pharmou mají vše co chtějí.
  Strach, panika, hrůza…
  Jediná možnost je defenestrace, jiná cesta není.
  Jenže ovce nechtějí přijít o svůj luxus, prachy a práci

 3. Tak jsem si tu originální verzi od John Hopkins Uni chtěla přečíst a založit na kompjuter a zjistila, že to není možné, někde je ten dokument blokován. To už říká úplně všechno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout