WEF, WHO, GAVI: Hlava hada se nachází v Ženevě, je třeba ji useknout (video)

WEF, WHO, GAVI: Hlava hada se nachází v Ženevě, je třeba ji useknout (video)

Pascal Najadi, právník a syn zakladatele WEF, který bojuje po celou dobu proti covidovým zločinům, nyní natočil video, ve kterém upozorňuje na fakt, že hlava hada se nachází v Ženevě – a jen tam je možné mu ji useknout a zbavit ho moci.

Otec švýcarského právníka spolu se Schwabem zakládal WEF. Po velkém zklamání a zjištění, že tato organizace je namířena proti lidstvu, z ní na začátku 80. let odešel.

I to je možná důvod, proč nyní syn zakladatele WEF proti této organizaci bojuje.

V novém odvážném dokumentu nazvaném „Useknutí hlavy hadovi“ se Pascal Najadi, bývalý švýcarský bankéř, a Dr. Astrid Stuckelbergerová, ostřílená expertka na zdraví ze Ženevy, noří do temného podsvětí globálních organizací se sídlem ve švýcarské Ženevě.

Pascal Najadi je švýcarský obchodní bankéř v důchodu, jehož úkolem bylo radit zemím a hlavám států ohledně finančního směřování země.

Najadi byl zodpovědný za rezignaci švýcarského prezidenta Alaina Berseta poté, co na něho podal trestní žalobu k nejvyššímu soudu. Obvinil Berseta z nepravdivých prohlášení o účinnosti vakcín proti Covid-19.

Najadi byl synem zesnulého Hussaina Najadiho, který byl zavražděn v roce 2013 a údajně byl spoluzakladatelem Světového ekonomického fóra (WEF). Najadi odhalil otcovo opovržení WEF, což vedlo k jeho odchodu z organizace na počátku 80. let a ponechání Klause Schwaba u kormidla.

„Všechno zlo na světě, které souvisí s democidou, bohužel pochází ze Ženevy,“ řekl Najadi.

„Máte WHO v Ženevě, máte GAVI, pak máte WEF (Světové ekonomické fórum), jehož byl můj otec spoluzakladatelem a znechuceně ho opustil na začátku osmdesátých let.

Pak zůstal ve vedení už jen Klaus Schwab. Asi jen málokdo ví, že v rámci Švýcarska má WEF diplomatickou imunitu. To je zcela nehorázné a je nutné tento status v rámci Švýcarska změnit.

„Já, jako švýcarský občan, nyní prohlašuji, že WEF již nemá nárok na diplomatickou imunitu,“ řekl Najabi.

Naléhá na švýcarské úřady, aby zatkly ty, kteří jsou zodpovědní za obhajobu „injektování lidstva biologickou zbraní.“ Do toho jsou zapleteny velké farmaceutické společnosti, velké technologické společnosti, Bill Gates a další subjekty.

Právník také říká, že on i jeho matka jsou oběťmi tohoto velkého plánu.

„Vyzývám švýcarské úřady a bezpečnostní složky, aby tyto lidi okamžitě zatkli.“

„Proč? WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech a Bill Gates, ti všichni obhajovali injekční aplikaci biologické zbraně celému lidstvu. Zbraně, která vstříkla nanolipidy do 5,7 miliardy lidí.

A my Švýcaři je hostíme. To je hrozné. Nemůžeme tolerovat žádnou entitu, která prosazuje, aby byl do lidstva vstříknut jed. Ale vy jste to dokázali. Já jsem oběť. Umírám na to a moje matka také. Je to democida – a oni za to budou souzeni. Bude to napraveno ve jménu lidskosti,“ řekl.

Dr. Astrid Stuckelbergerová na druhé straně hovoří o syndromu, který postihuje nejen Ženevu, ale i Organizaci spojených národů. Zmiňuje hmatatelný strach mezi lidmi, který vede k mlčení, které podle ní škodí globálnímu povědomí a akci.

Dr. Stuckelbergerová poukazuje na imunitu udělenou Globální alianci pro imunizaci vakcín (GAVI) švýcarskou vládou a naléhá na jednotlivce, aby si tyto informace vyhledali ve švýcarské databázi, a označuje situaci za státní převrat.

„Snažíme se vybudovat hnutí ‚My lidé‘, které je velmi globální, něco úplně jiného. Ale to, co se děje v Ženevě, je pravý opak.“

„V tuto chvíli neexistuje žádné právo na to, aby někdo vydával rozkazy, aby diktoval celému světu, jak to dělají oni. A Globální aliance pro imunizaci vakcín (GAVI) získala od švýcarské vlády úplnou imunitu (pozn.: GAVI založil Bill Gates).

Tohle je státní převrat. Je jasné, že je to globální místo činu a my přinášíme lidem malé kousky důkazů s pokorou. Protože ve vědě máte vždy pochybnosti. Je to zdravá pochybnost a myslím si, že je to velmi důležitý postoj.“

Jejich výzva k akci je jasná a rezonuje celým dokumentem: aby jednotlivci povstali, hledali pravdu a zpochybnili status quo pod praporem ochrany lidstva před současným a jasným nebezpečím pramenícím ze Ženevy.

Shromažďují se za kolektivní probuzení a naléhají na masy, aby řekly stop nespravedlnostem udržovaným globalisty.

„Už nikdy. Hlava hada je v Ženevě. Nazývám to přímým, jasným a přítomným nebezpečím pro švýcarské obyvatelstvo. Ale mohu vám říci, že bude odříznuta,“ řekl Najadi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

One thought on “WEF, WHO, GAVI: Hlava hada se nachází v Ženevě, je třeba ji useknout (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout