USA: Města řízená demokraty jsou přeplněná migranty, Detroit již vyzývá občany, aby si je stěhovali do svých domovů

USA: Města řízená demokraty jsou přeplněná migranty, Detroit již vyzývá občany, aby si je stěhovali do svých domovů

Výměna obyvatel se zdaleka netýká jen Evropy. Také USA či Kanada zaznamenávají rekordní invazi, i když – zejména v případě USA nejde většinově o muslimy, jako je tomu v Evropě.

Do USA přicházejí zejména Hispánci, i když muslimové z Afriky a Středního a Blízkého východu se mezi hordami migrantů objevují stále častěji. V Texasu a Kalifornii nyní tvoří Hispánci většinu obyvatelstva, běloši evropského původu jsou až na druhém a černoši na třetím místě.

Texas přesto stále uplatňuje tutéž metodu „přerozdělování,“ kterou tamní guvernér Abbot započal již před dvěma lety, záhy po nástupu Bidena: Denně jsou vypravovány autobusy (a v poslední době i letadla) s migranty, kteří jsou přepravováni do bašt Demokratů – například do Washingtonu, New Yorku, Chicaga, Seatlu, Denveru či Los Angeles.

Ulice těchto a dalších demokratických bašt, jejichž vedení se programově hlásí k Bidenově politice otevřených hranic, jsou plné bezdomovců z řad migrantů, které již není kde ubytovávat. Přeplněné jsou všechny možné ubytovací kapacity v daných městech a další se hledají jen stěží.

Záhy tak přichází apel na místní obyvatelstvo, aby migrantům poskytlo ubytování ve svých domovech…

New York a Chicago nejsou jedinými městy v Americe, která přetékají ilegály. Do Detroitu přijíždí tolik lidí, že městské útulky jsou plné.

Aktivisté ve městě nyní vyzývají obyvatele, aby si ilegály vzali do svých domovů.

Političtí lídři se o to pokusili i na jiných místech, například v Massachusetts. Nefunguje to. Je hrozné, že to vláda po lidech chce. Daňoví poplatníci problém nezpůsobili, ale Washington.

Bidenova migrační krize nyní zaplavuje také Detroit.

Krize na hranicích Joea Bidena vyhnala do Detroitu tolik ilegálů, že aktivisté vyzývají členy své komunity, aby je ubytovali ve svých soukromých domovech.

Africký úřad pro imigraci a sociální záležitosti – neziskovka, která se stará o africké migranty, kteří se snaží usadit v USA – stojí v čele úsilí najít místa, kde by se ilegálové mohli ukrýt ve městě motorů.

Zakladatel skupiny, rodák ze Senegalu Seydi Starr, řekl Detroit News, že Detroit od loňského roku pracuje na zavedení podpůrné sítě pro ilegály. A letos je krize horší než kdy jindy.

„Volali jsme správcům. … Viděli jsme nedostatek podpůrných služeb pro tuto specifickou komunitu, která primárně pracuje s černošskými imigranty,“ řekl Starr. „… Pracujeme na tom, abychom pochopili, že tito lidé jsou tady a je třeba s tím něco udělat.“ …

„Členové komunity vybírají lidi z ulic a berou je do svých domovů. Ať už je to senegalská komunita, lidé z Mauritánie, Haiťané, kdokoliv,“ řekl Starr, „Někteří lidé mají ve svých domovech 12, 18, 20 lidí…“

Situace v USA, kam pouze letos přišly miliony migrantů, se velmi podobá situaci v Evropě, kde se již brzy zřejmě začne nejen s předem deklarovaným přerozdělováním (nazývaným „povinná solidarita“), ale také s nuceným ubytováváním „Novoevropanů“ v domovech původních obyvatel.

Ostatně, Německo už tento problém řeší vystěhováváním obyvatelstva z domovů důchodců či obecních bytů a v některých spolkových zemích  připravují legislativu, která by pro tyto účely umožnila vyvlastnění soukromých nemovitostí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Města řízená demokraty jsou přeplněná migranty, Detroit již vyzývá občany, aby si je stěhovali do svých domovů

  1. na zerohedge je teraz clanok „ak nemas hranice, nemas krajinu“. a presne tak to je. oni ani nemaju sajnu ako zle je to v EU. usa ja zvecsa prazdna krajina s velmi malou koncentraciou populacie okrem velkych miest. takze u nich ten naval je vidiet rychlejsie. ale europa je rozlozena takze sa to preriedi a clovek to nevnima tak rychlo. ale staci ist do anglicka, svedska, nemecka… a clovek to uvidi hned. Lenze ked to vidi hned, znamena to ze je uz neskoro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout