Klimatická katastrofa v důsledku umělé manipulace s počasím (video)

Klimatická katastrofa v důsledku umělé manipulace s počasím (video)

Klimatičtí alarmisté neustále hovoří o nutnosti stínění slunce a dalších geoinženýrských zásahů. Vzhledem k tomu, že poprvé se povedlo zmanipulovat počasí již v roce 1916, tedy před více než 100 lety, naskýtá se otázka: Jak daleko jsme v tomto směru dnes?

Jistě jsou znalosti manipulací s počasím mnohem větší, než většina lidí byť jen tuší. Občas se objeví informace o některých konkrétních geoinženýrských zásazích, ale o drtivé většině se zřejmě nedozvíme.

Někdy se souvislost s jistými jevy a fyzikálními pokusy přímo nabízí. Jako  například v době, kdy byl nedávno po letech spuštěn HAARP na Aljašce, zatímco záhy poté se objevila podivná barevná záře nad Evropou, viditelná i na jihu kontinentu. Že by náhoda??

Někdy jsou ovšem geoinženýrské zásahy přímo ohlášeny, včetně účelu, za jakým se provádí.

Je to asi 2 roky, co chtěl Bill Gates vyzkoušet stínění slunce nad Evropou. Jen díky značným protestům ve Švédsku, odkud měly být pokusné balony vypouštěny, k tomu nedošlo. Ale co když k tomu došlo o něco později, nicméně již bez toho, aby byla o podobném kroku informována veřejnost?

Ovšem Bill Gates zdaleka není jediným, kdo se do podobných dobrodružství pouští. O dalších geoinženýrských pokusech jste si mohli přečíst například zdezde, zde a zde.

Jak dalece je tedy dnes aktuální počasí – včetně přírodních katastrof – přirozené a v kolika případech je na vině člověk? Jak dalece by dnes byli globalisté schopni ovládnout počasí tak, aby hrálo do karet jejich klimatickému narativu ve snaze tuto politiku podpořit?

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout