Princ Harry je další z pokrytců, kteří propagují klimatickou agendu (video)

Princ Harry je další z pokrytců, kteří propagují klimatickou agendu (video)

Pokud už slepé „ovce“ neprobudí fakta, která rozkrývají celý klimatický podvod, pak by je mohlo přesvědčit alespoň chování všech „guru“ klimaalarmismu.

Většina z těch, kdo sami nabádají lidstvo, aby se omezovalo, létá soukromými tryskáči a plaví se na svých soukromých jachtách. Nemluvě o jejich rozsáhlém vozovém parku či několika luxusních sídlech po celém světě.

Jedním z těchto propagandistů je i princ Harry. Je celkem logické, že bude razit agendu, kterou již dlouhá léta propaguje jeho otec, mimo jiné i jeden ze strůjců tzv. Velkého resetu.

Královská rodina – ať už britská nebo ty další – je celkově poměrně vysoko v žebříčcích vládnoucích elit. A zatímco například holandská královská rodina je čelním podporovatelem zavádění CBDC, ta britská dává do popředí právě klimatickou agendu.

Spojení s WEF či Bilderbergem je pak celkem přirozené.

Princ Harry se nijak nevymyká ostatním klimatickým propagandistům, což potvrdil i před pár dny, kdy poučoval zemědělce, že musí svoji činnost omezit v „zájmu planety,“ aby posléze sám sedl do soukromého tryskáče…

Navzdory tomu, že princ Harry poučoval rolníky o tom, že svět je „v plamenech“ kvůli „člověkem vyvolané změně klimatu“ – údajně v důsledku lidských emisí CO2 způsobených spalováním fosilních paliv – v sobotu princ Harry použil soukromé letadlo ropného magnáta, aby se zúčastnil koncertu Katy Perry.

Také jeho otec před časem poučoval zemědělce, když nadšeně propagoval zavádění speciálních masek pro krávy. Tyto masky mají údajně za cíl omezit exhalace vzniklé říháním krav…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Princ Harry je další z pokrytců, kteří propagují klimatickou agendu (video)

  1. Keby žila jeho matka, už dávno by bola na nátlak svojho milenca konvertovala na islam a nosila burku… mimochodom, terajší kráľ je v podstate výsledok incestného vzťahu, tak ako mnoho iných panovníkov za vyše tisíc rokov histórie Európy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout