Matthew Perry není zdaleka jediným hercem, který letos náhle zemřel

Matthew Perry není zdaleka jediným hercem, který letos náhle zemřel

V Hollywoodu bylo takzvané „Covid očkování“ povinné, i když je na druhou stran u pravda, že někteří prominenti si zajišťovali falešná potvrzení, jak později vyšlo najevo.

Nicméně část hollywoodské smetánky zřejmě skutečně věřila propagandě genových injekcí, proto mnozí herci skutečně podstoupili jejich aplikaci.

Matthew Perry byl sám velkým podporovatelem „báječných covid vakcín“ a je tedy více než pravděpodobné, že byl dokonce i posílen.

Aktivně tyto látky dokonce propagoval a očkovaným nabízel trička.

Takových jako on je však mnohem víc. Společné mají hned tři věci: všichni byli součástí amerického showbyznysu, všichni zemřeli v podstatně nižším věku, než jaký je běžný věkový průměr a všichni měli aplikováno takzvané „covid očkování.“

Na seznamu 34 jmen jsou výhradně osobnosti známé v USA (mnohé z nich asi ani většina z nás nezná).

Pokud by se do seznamu přidali také herci z jiných zemí, čísla by samozřejmě zašla do stovek (celosvětovou kompilaci zemřelých známých osobností najdete zde, jde však o video zhruba 3/4 roku staré, takže mnoho celebrit tam chybí).

Matthew Perry, který nedávno náhle zemřel ve věku 54 let, není zdaleka jediným hercem, který letos nečekaně zemřel. Před ním zemřelo nejméně 33 dalších herců.

Tento týden bylo oznámeno, že Tyler Christopher, známý ze seriálu „General Hospital,“ zemřel ve věku 50 let. Zemřel na infarkt ve svém domě v San Diegu.

Minulý měsíc zemřela ve věku 38 let modelka a herečka z Playboye Tabby Brown. Příčina smrti není známa.

Nedávno třiapadesátiletý herec Keith Jefferson na sociálních sítích oznámil, že mu byla diagnostikována rakovina. Minulý měsíc potvrdil jeho smrt jeho nejlepší přítel a herec Jamie Foxx. Jefferson náhle zemřel 5. října, asi měsíc po diagnóze.

Americký herec Billy Miller zemřel v pátek 15. září ve věku 43 let. Stal se známým pro své role v seriálech, jako je „General Hospital“ a objevil se také v „Suits.“

15. srpna zemřel ve věku 40 let broadwayský herec Chris Peluso. Měli jsme možnost ho vidět v Mamma Mia! a Evil. Loni dostal kvůli vážným psychickým problémům volno.

Americký herec Marc Gilpin, známý pro svou roli v pokračování klasického filmu Čelisti, zemřel 29. července ve věku 56 let. Herci loni diagnostikovali dva nádory na mozku, z nichž jeden byl neoperovatelný.

Ve věku 44 let zemřela 21. července herečka Shonka Dukureh, která nedávno debutovala ve filmu Elvis. Byla nalezena ve svém domě v Nashvillu, kde žila se svými dvěma malými dětmi.

24. června byl britský herec Julian Sands po měsících hledání nalezen mrtvý. Sands zmizel v lednu. Herec byl na horské túře v oblasti San Bernardino. Příčina smrti zkušeného turisty zatím není známa.

1. června byla ve Švýcarsku usmrcena 41letá hollywoodská herečka slovenského původu Katarina Paveleková. Po přeočkování se u ní rozvinula těžká neurologická porucha.

Herec Mike Batayeh, známý ze seriálu „Breaking Bad,“ zemřel 1. června ve věku 52 let na následky infarktu. Podle jeho sestry Diane byla jeho smrt náhlá, protože nikdy předtím neměl problémy se srdcem.

Anna Shay, známá díky hitu Netflix „Bling Empire,“ zemřela nečekaně 1. června ve věku 62 let na komplikace mrtvice.

Herec Ray Stevenson zemřel 21. května ve věku 58 let. Brit, známý svými rolemi ve filmu „Thor“ a seriálu „Řím,“ náhle onemocněl a zemřel v nemocnici. Byl v Itálii natáčet nový akční thriller. Příčina smrti není známa.

Americký herec Lance Reddick zemřel v pátek 17. března ve věku 60 let. Reddick byl známý pro řadu úspěšných sérií, včetně „The Wire“, „Fringe“ a „Oz.“ V posledních letech se do povědomí širšího publika dostal především díky roli ve filmech Johna Wicka.

V únoru nečekaně zemřel 28letý herec Jansen Panettiere z filmu The Walking Dead. Zemřel na následky zvětšeného srdce v kombinaci s komplikacemi aortální chlopně. Srdeční onemocnění bylo zjištěno při pitvě.

Ten samý měsíc se objevila šokující zpráva o smrti 34letého herce Codyho Longa. Stal se známým pro svou roli v seriálu Nickelodeon „Hollywood Heights.“

Kanadský lékař William Makis zkoumal všech 34 případů. Čtrnáct herců zemřelo na srdeční problémy, čtyři ve spánku, čtyři na krevní sraženiny, čtyři na agresivní rakovinu a čtyři na sebevraždu.

Kompletní přehled najdete zde.

Samozřejmě není možné tvrdit s naprostou jistotou, že všichni zemřeli v důsledku podání genové injekce. U některých byla zřejmě hlavní příčina jiná.

Ale je velmi pravděpodobné, že tento preparát byl příčinou úmrtí u značné části výše uvedených amerických celebrit, případně mohl u někoho smrt uspíšit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Matthew Perry není zdaleka jediným hercem, který letos náhle zemřel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout