763 celebrit, které zemřely po očkování (video)

763 celebrit, které zemřely po očkování (video)

Po celém světě v posledních dvou letech umírá či je nenávratně poškozeno na zdraví nezvykle velké množství často příliš mladých lidí. Hledají se zástupné výmluvy a mainstream k tomu zarytě mlčí. Mnohé země – jako například Německo nebo Austrálie – nezažily podobně vysokou úmrtnost od konce druhé světové války.

Umíralo i hodně prominentů, i když je pravda, že v drtivé většině případů se to nijak nespojilo s genovými injekcemi. Sportovci, herci, zpěváci, hudebníci, moderátoři a další v daných zemích slavné celebrity se mnohdy dokonce zapojovaly do očkovací propagandy. Někteří pak doplatili na to, co sami nabízeli.

763  úmrtí prominentů v souvislosti s očkováním proti Covidu a stovky zdravotně postižených obětí očkování z řad celebrit – obrovský zločin v oblasti očkování vychází na světlo s mocnými důkazy právě díky tomu, že celebrity jsou vidět mnohem lépe než jakýkoli veřejnosti neznámý člověk.

Kla.TV shrnula 17 hodin záběrů, které dokumentují děsivé následky a celosvětová úmrtí po očkování proti covidu. Když jich tolik umře jen mezi slavnými, jaké to bude mezi anonymními a neznámými, kteří nejsou zveřejňováni v médiích?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 83 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “763 celebrit, které zemřely po očkování (video)

  1. tých celebrít nie je škoda, aj oni síce boli oklamaní, ale rozumeli sa tomu ako hus do piva, ale zapojovali sa do kampaní, ktoré tlačili ľudí do očkovania a hlavne mladých. Okrem toho sú celebrity obvykle finančne za vodou, takže ich rodiny strádať nebudú. Mne je ľúto obyčajných ľudí a najmä tých, ktorých donútili zamestnávatelia k očkovaniu a ktorí si nemohli dovoliť stratiť prácu, lebo by ohrozili existenčne svoje rodiny.
    A teraz mnohí stratili v lepšom prípade zdravie, v horšom život.

    1. Nikdo nikoho nenutil ,byl to výběr mezi životem a penězi s pohodlným postojem k věci. Své rodiny ohrozili tím že se dali očkovat a teď do té práce kvůli zdravotnímu poškození nemůžou protože nepřemýšleli. Koho za to že se neočkoval vyhodili z práce vysoudil peníze i s odškodným ,byla to jen zbabělá výmluva . Někteří tupci dali očkovat i děti, nikdo je k tomu nenutil. Kdyby roušky, testy i to očkování odmítli všichni /celý stát/, nestáli na injekci v nákupních centrech mohli jsme být dnes v klidu . Když jsem ještě chodila na FB tak si v skupinách to očkování pochvalovali i když měli problémy a když je tam někdo před jedy varoval ,arogantně ho vysmáli a „vyhodili“ ze skupiny . Tihle očkovanci obviňovali ty co odmítli jedy že jsou sobecký a nezodpovědní k ostatním ,taková je pravda. Já myslím že informací a varování k očkování bylo dost v předstihu , net je nekonečný. https://www.svedomi-naroda.cz/teckovane-pribehy/
      https://www.youtube.com/watch?v=h2HvJNFDrJc

  2. pichaji to špatně ne do ramene ale do zadku jako čipek se to musi pak to bude zaručeně fungovat hele 👉 🚽🎆💩💩💩💩💩💩

  3. Je mi líto všech, kteří se nechali obelhat. Ale mnozí už měli prohlédnout, hlavně lékaři, a přiznat veřejně, jaká je pravda. A to se bohužel neděje, a těm, kteří trpí následky, se nedostává adekvátní pomoci. Je to zbabělost a zlý charakter, a mělo by to být potrestáno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout