Předčasně zesnulý Mathew Perry byl velkým propagátorem genových injekcí

Předčasně zesnulý Mathew Perry byl velkým propagátorem genových injekcí

Jak již jistě víte, tak známý hollywoodský herec Mathew Perry včera zemřel – a to v pouhých 54 letech. Nyní se objevují spekulace o tom, co mohlo k jeho náhlému úmrtí přispět.

Hvězda seriálu „Přátelé“ (seriál se natáčel v letech 1994 – 2004) byla nalezena bez života ve vířivce. Jako příčina smrti byla uvedena náhlá zástava srdce – bez cizího zavinění.

Herec trpěl dlouhé roky závislostí na alkoholu s drogách. Jak sám říkal, tak natáčení dvou sérií „Přátel“ si ani nepamatuje, jak byl tehdy „mimo.“

Znovu a znovu musel na odvykací kúru – údajně celkem 65krát. Perry žil naposledy v Los Angeles, kde byl v sobotu 28. října nalezen mrtvý ve své vířivce.

Jeho matka pochází z Kanady a pracovala jako tisková mluvčí Pierra Trudeaua, oficiálního otce dnešního premiéra Justina Trudeaua.

Během období Covidu Perry masivně propagoval experimentální injekce. Nyní sám zemřel na infarkt. Nelze předpokládat, že lze objasnit, zda za jeho smrtí stojí desetiletí zneužívání drog nebo jeho smrt urychlil vedlejší účinek injekcí mRNA.

Perry prodával trička s motivem Přátel „Mohl bych být ještě očkovaný?“

V popisku příspěvku Perry napsal: „Mohl bych být ještě očkovaný? Pořiďte si vakcínu a pak si vezměte tričko. Nakupujte celou kolekci na http://represent.com/matthewperry K dispozici pouze po omezenou dobu.“

Obraz

Některé z nejpamátnějších komentářů Chandlera Binga v dlouhotrvajícím sitcomu začínaly jeho slovy: „Mohl bych ještě být…?“

To byl důvod proč s pomocí této fráze propagoval genové injekce.

Pravděpodobně měl v sobě již i dva boostery (a možná i ten třetí, nový), což by zřejmě každého, kdo má už tak zničené tělo z drog a alkoholu, dorazilo.

Další Perryho fotografie, která byla pořízena krátce před  jeho smrtí, způsobila zděšení  mnoha jeho fanoušků. Fotografie ho totiž ukazuje ve stejné vířivce, kde záhy zemřel.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Předčasně zesnulý Mathew Perry byl velkým propagátorem genových injekcí

  1. Som sa aj čudoval že prečo sa všade v mainstreame o ňom toľko písalo. Pozeral som to len tak letmo ale zdá sa mi, že nikto nepísal o ňom, že bol závislí a že propagoval vakcíny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout