Páteční demonstrace v německém Essenu s vlajkami ISIS zaujala i v islámských zemích (video)

Páteční demonstrace v německém Essenu s vlajkami ISIS zaujala i v islámských zemích (video)

Německo má problém, který mnozí z nás předvídali, nicméně to hlavní zřejmě teprve přijde, až se spící buňky džihádu plně aktivizují. O tom, že je země plná džihádistů, kteří jen čekají na povel, hovořil již před časem jistý německý policista.

Německo směřuje velmi rychlou cestou do chalífátu, což se ukazuje i v posledních týdnech, kdy jsou ulice plné mohamedánů, z nichž se mnozí ohání vlajkami  spřízněných bojůvek – ISIS, Al Kájdy, Talibanu nebo Hizb ut-Tahrir.

V Hamburku si už na podobné demonstrace zvykli, ovšem včera se objevily vlajky ISIS v ulicích Essenu. Město již dříve nechvalně proslulo pouličními bitkami muslimských gangů, což naznačovalo, že zřejmě – podobně jako Hamburk, Frankfurt nebo Berlín – již začíná i zde dovezené obyvatelstvo získávat převahu.

A o tom, že jde vesměs o zastánce práva šaría, nelze pochybovat i poté, co včera vytáhli essenští muslimové do ulic…

Tento protiizraelský protest se nekonal v Afghánistánu nebo Íránu, ale uprostřed Německa. 1500 demonstrantů pochodovalo v pátek večer ulicemi Essenu a mávalo teroristickými vlajkami Al-Káidy, ISIS a spol., přičemž průvod byl striktně oddělený podle pohlaví.

Pozorovatelé jsou ohromeni: Proč Německo dopouští, aby se to stalo?

Nejsou to scény z Afghánistánu nebo Íránu, ale ze středu Německa. V pátek večer začala v Essenu další protiizraelská demonstrace pod názvem „Gaza pod palbou.“

Ulicemi pochodovalo více než 1500 velmi rozzlobených demonstrantů – striktně segregovaných podle pohlaví. Kromě toho mávali teroristickými vlajkami Tálibánu, Al Káidy a ISIS. Dalo by se také mluvit o výzvě k džihádu. Byl nasazen velký kontingent policie, ale nezasáhl.

„Jak je to možné, že je to dovoleno v německém Essenu?“ ptá se účet na X. „Islamisté, kteří tam žijí, mohou protestovat proti Izraeli, přičemž nosí vlajky Al Káidy, Talibánu a dalších teroristických skupin!  Kdy je zatknete, zavřete do táborů a deportujete?“

Německý novinář Jan Fleischhauer to komentoval na X (Twitter): „Pokud tomu neříkáte ‚importovaný antisemitismus‘, tak jak? Migrantský antisemitismus? Antisemitismus s arabskou migrační historií?“

Dokonce i na Blízkém východě vyvolal pochod vrtění hlavou. Známý bahrajnský novinář, komentátor a spisovatel Amjad Taha to komentoval slovy: „Uprchli ze Sýrie a Iráku, aby unikli ze spárů ISIS, a opustili Afghánistán kvůli přítomnosti Al-Káidy.

Ale když dorazili do Německa, vztyčili vlajky ISIS a al-Káidy a podpořili teroristy ISIS a Hamásu v Gaze proti Izraeli.“ Amjad Taha je také regionálním ředitelem Britského centra pro studium a výzkum na Blízkém východě se sídlem v Bahrajnu.

Tolik komentář z německých médií, ke kterému jen dodávám, že ani v některých islámských zemích by nemohli mohamedáni beztrestně mávat vlajkami ISIS či Al Káidy.

Pravdou také je, že dotyční jedinci samozřejmě před těmito bojůvkami neprchali, ale jsou jejich platnou součástí. Již od roku 2015 se tyto bojůvky masově stěhují do Evropy s cílem dobýt ji a islamizovat.

Až to ovšem Evropanům dojde, bude příliš pozdě. Mezitím se totiž stanou menšinou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Páteční demonstrace v německém Essenu s vlajkami ISIS zaujala i v islámských zemích (video)

  1. budou umírat rodiny všech vítaču ale bude pozdě pak jestli to přežiji skonči s výčitkami proč to dopustili a my jim řekneme vždy jsme vám to říkali ale nevěřili jste jo Žide si taky kdysi mysleli že neskonči v Lágrech a přesto tam skončili to je jen důkaz toho že většina lidi jsou velcí Blbci když dovolí aby se tohle dělo

  2. Jeden moslimský futbalista za druhým je vyhadzovaný z bohatých aj chudobnejších klubov v celej Európe len za vyjadrenie sympatie k Palestínčanom. Ale demonštrácie ako tá opísaná v článku nikomu nevadia. Pokrytectvo liberálnych fašistov a teroristov nepozná hraníc…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout