Neomezené pokrytectví: Hollywoodská tajná síť falešných očkovacích průkazů

Neomezené pokrytectví: Hollywoodská tajná síť falešných očkovacích průkazů

Jistě jste zaznamenali, že mnoho celebrit nejen u nás, ale i v Hollywoodu, oddaně propagovalo genové injekce. Mnohé z nich dokonce na svých sociálních sítích napadaly neočkované a nejedna celebrita požadovala na svém veřejném vystoupení od všech diváků potvrzení o plném covid očkování.

A to nehovořím o těch úplatných komediantech, kteří genové injekce za špinavý groš propagovali. Stejně jako neméně pokrytečtí politici a rádoby „odborníci“ zřejmě mnohé celebrity nedostaly do těla ani jednu dávku těchto podle nich „báječných vakcín“. O politicích se v tomto smyslu hovořilo již dříve – a objevila se dokonce i konkrétnější svědectví.

Ovšem nyní se objevila informace, která potvrzuje, že také hollywoodské celebrity si nehodlaly svá těla jakkoli „znečistit.“ Člověk, který je napojený na Hollywood, nyní vypovídá o tom, jak šla v tomto prostředí doslova „na dračku“ falešná potvrzení o aplikaci genových injekcí.

A to paradoxně nejvíc právě u těch, kdo je nejvíc propagovali…

Covid-19 byl pro Hollywood obzvláště nepříjemný kvůli přísným kalifornským zákonům, které studia dodržovala. Bez certifikátu o aplikaci mRNA nebyla kariéra. Pro vstup do studia jste museli být očkováni.

Osoba, která pracuje v zábavním průmyslu řekla, že prostřednictvím svých konexí obdržela očkovací průkazy, které používaly největší hollywoodské celebrity, ale i další lidé.

Nejsou to falešné průkazy, ale jde pravé karty ukradené z nemocniční lékárny, kde byly vakcíny prodávány. Doklady obsahovaly čísla šarží, ale žádná jména. V podstatě šlo o kontraband.

Osoba, která za distribucí těchto karet stála, tvrdí, že byla inspirována k tomu, aby udělala něco pro lidi tváří v tvář povinnému očkování poté, co bylo odhaleno, že virus mohl být důsledkem úniku z laboratoře v čínském Wu-chanu, a že vláda obecně o pandemii lhala. 

Informátor z Hollywoodu říká, že začali prodávat falešná potvrzení na začátku dubna 2021. Od té doby až do začátku října téhož roku  denně přicházely hovory týkající se zájmu o falešná potvrzení.

Během tohoto období prodali nejméně 250 karet s potvrzením o očkování. Na otázku, zda se kvůli tomu bojí ministerstva spravedlnosti a IRS, odpověděl distributor falešných potvrzení, že ano.

K celebritám, pro které tato osoba vyráběla tyto padělky, patřili téměř vždy liberálové nebo pokrokáři, alespoň na veřejnosti. Jinými slovy, pokud jste se jich zeptali veřejně, tak podporovali povinné očkování, roušky a tak dále, někdy až vehementně. V zákulisí bylo všechno jinak.

Příběhy, které o celebritách tato osoba vyprávěla, byly zábavné, nepříjemné a v některých ohledech povznášející zároveň. Dlouho víme, že hollywoodští herci jsou jedni z největších pokrytců na planetě – žijí si v bohatství, zatímco obyčejným lidem donekonečna přednášejí o klimatu a ostatním, ale to je možná ta pověstná třešnička navrch.

Mnoho klientů této osoby bylo dobře informováno o rostoucích obavách z možných vedlejších účinků vakcín, zejména v oblasti reprodukce. Není divu, že osoba, která potvrzení prodávala, odhadovala, že 90 procent zákazníků byly ženy.

Obecný stav těchto lidí byl popsán jako úzkost a paranoia.

Ne vždy to dopadlo dobře.

Jeden z klientů – světoznámý bavič – byl údajně naštvaný, že oblíbený místní sportovní tým vyžaduje ke vstupu doklad o očkování, a to i u VIP vchodu.

Takže tato osoba zřejmě zpanikařila, když jí bylo nabídnuto falešné potvrzení o očkování. Bavič uváděl, že všechny vchody budou mít zřízence s iPady, které budou očkovací karty porovnávat se státní databází v Kalifornii.

Informátor odpověděl, že databáze je nepřehledná – prý 30 procent očkování nebylo nikdy zaznamenáno – a že by slavná osoba měla prostě trvat na platnosti  průkazu, v případě potřeby i nahlas a vše bude v pořádku.

Bavič zjevně kontroval, že s mužem a ženou na ulici je to v pořádku, ale kdyby celebrita udělala povyk, byla by to rána zabíjející její kariéru.

Nakonec celebrita předala VIP vstupenky bez karty o očkování manažerovi baviče, aby později zjistila, že u dveří není nikdo, kdo by to kontroloval.

Ta paranoia, nebo to byla jen realita tohoto světa, pokračovala další známou herečkou, která prý chtěla falešné potvrzení pro sebe a svého partnera. Ale tak se bála odhalení, že nedovolila informátorovi jít k ní domů, ani se s ním nechtěla setkat na veřejném místě.

Nakonec seděla na příjezdové cestě k domu informátora nacpaná ve své Korvetě, takže nikdo nemohl vidět ani zaznamenat, že se potkali.

Ovšem ne všichni klienti byli celebrity. Na prodejce se dokonce obrátily s žádostí o pomoc tři sestry z velké nemocnice v okolí, které měly mnoho informací o nedostatcích výše uvedené databáze.

Bývalý hollywoodský scénárista, který dotčenou osobu pod příslibem anonymity zpovídal, tvrdí, že si je absolutně jist, že tato osoba je důvěryhodná.

Zeptal se také, zda se hollywoodští klienti z těchto jednání něco naučili, když museli zblízka čelit svému pokrytectví. Odezva prý byla v některých případech předběžně pozitivní, ale pouze v několika případech.

Tolik informace z Hollywoodu, kde většina celebrit nabádala k aplikaci injekcí a brojila proti neočkovaným. Je samozřejmě více než pravděpodobné, že tento prodejce nebyl jediným, kdo falešná potvrzení prodával.

Nicméně, pokud uvidíte nějaký film z hollywoodské provenience, pak si můžete být téměř jisti, že většina z protagonistů nebyla těmito přípravky ošetřena. To by se pak mělo podle výpovědi informátora týkat zejména mladších žen…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

One thought on “Neomezené pokrytectví: Hollywoodská tajná síť falešných očkovacích průkazů

  1. to je opravdu zavržení hodné. Taková prospěšná dobrota a ti slavní a bohatí herci se jí takovým způsobem vyhýbají. Že se nestydí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout