Lampedusa opět pod útokem: Za 26 hodin přistálo 1202 ilegálů

Lampedusa opět pod útokem: Za 26 hodin přistálo 1202 ilegálů

I když se z Lampedusy téměř denně odváží afričtí vetřelci na jiná místa v Itálii, ostrov je stále pod útokem, protože jakmile je vypravena jedna loď směr sever, připlouvá další várka z Afriky.

Výměna obyvatel tak i nadále probíhá za naprostého nezájmu většiny Evropanů.

S dovozem již v tomto ročním období pomáhá zejména italská pobřežní stráž spolu s Frontexem, zde údajně ve švédském podání.

Nová vlna příchozích na Lampedusu, kde během 26 hodin přistálo 1 202 ilegálů.

Jen během noci se vylodilo celkem 394 nelegálních přistěhovalců. Ti se nacházeli na palubě šesti člunů s 35 až 136 „Novoevropany.“

Lodě s „trosečníky“ byly všechny taženy hlídkovými čluny Úřadu správce přístavu, Guardia di Finanza (italská pobřežní stráž) a lodi agentury Frontex se švédskou posádkou.

Přes den pak na ostrově přistálo 19 lodí s celkem 903 nelegálními přistěhovalci. Posledních 14 přistání proběhlo v rozmezí tří hodin, před půlnocí.

Všichni připluvší jsou vyznavači Alláha, tedy další posila pro v Evropě již zabydlené bojovníky.

Hotspot Lampedusa po přívalu vylodění zaznamenaných za 26 hodin v současné době hostí 1 430 útočníků. Včera večer v 19 hodin, po přesunu 262 hostů na sever Itálie, bylo v zařízení Imbriacola jen 138 hostů.

Tolik zprávy z Itálie, kde se rozhodně ani v půlce listopadu invaze nezastavila.

A jak vidíte, tak částečnou absenci pašeráckých neziskovek, které většinou v tuto roční dobu využívají k různým opravám lodí, bez problémů nahradí italská pobřežní stráž ve spolupráci s EU financovaným Frontexem.

Podobnou situaci nadále hlásí Kanárské ostrovy. Paradoxně jediným, kdo invazi alespoň částečně utlumil, je Senegal, odkud tam aktuálně připlouvá nejvíc ilegálů.

Nicméně i přes tento útlum je letos invaze do této dovolenkové destinace na rekordních číslech, aktuálně jde o 32 200 Afričanů. Bez spolupráce s Afrikou by jich ovšem bylo asi o třetinu víc….

Zastaví Afrika vlnu migrantů na Kanárské ostrovy?
Kanárské ostrovy: Afrika se stěhuje do Evropy

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Lampedusa opět pod útokem: Za 26 hodin přistálo 1202 ilegálů

  1. Řízený rozklad a pokus o zničení veškerých hodnot, na nichž byla Evropa za poslední dva tisíce roků postavena. Nic neprobíhá samovolně, vždy za každou destrukci stojí lidé. Kteří to jsou ??? To se již brzy dozvíme.

  2. super a doufám, že se jich k nám dostane co nejvíc
    každý muslim dostane v české republice židovku nebo žida na hraní, na to se musí udělat zákon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout