Dr. Meryl Nass vysvětluje, jak se WHO chystá převzít moc i v oblastech jako klima, zvířata a rostliny (video)

Dr. Meryl Nass vysvětluje, jak se WHO chystá převzít moc i v oblastech jako klima, zvířata a rostliny (video)

Již jen dva týdny zbývají do doby, kdy je možné se vymezit proti chystaným změnám Mezinárodních zdravotních předpisů, které byly přijaty v květnu 2022 a na něž navazují další, které by se měly přijmout v květnu 2024.

Pokud nebude mít žádná vláda z členských zemí WHO výhrady proti změnám MZP přijatým v roce 2022, pak se již automaticky v květnu 2023 přijmou nové, velmi diktátorské změny MZP.

V případě, že by se některé vlády vůči těmto změnám z roku 2022 vymezily, dojde k ročnímu odkladu jak přijetí, tak především aplikace změn, které mají být přijaty v květnu 2024.

Poskytlo by to tak velmi vítaný odklad, kdy by změny platily namísto od roku 2025 až od roku 2026.

Spolu s pandemickou smlouvou, jejíž znění již bylo schváleno hlasováním všech členských zemí WHO na letošním shromáždění WHO v Ženevě, budou nové změny MZP vskutku účinným nástrojem převzetí moci nikým nevolenými diktátory z WHO, která je v podstatě vlastněna Billem Gatesem.

Pandemická smlouva a změny MZP budou v konečné verzi schváleny na shromáždění WHO v květnu 2024 – samozřejmě pokud se nenajdou vlády, které by se odvážily jít proti WHO a podat námitku.

Holandská vláda, která na nátlak opozice tvrdila, že se skutečně proti změnám MZP vymezí, se nakonec k tomuto kroku neodhodlala a potvrdila, že tak ani konat nehodlá.

Situace je nyní tedy taková, že nejspíš oba diktátorské dokumenty za pár měsíců projdou.

Pandemická smlouva by měla začít platit okamžitě poté, co ji schválí prvních 30 vlád členských zemí WHO (po schválení v Ženevě projde pandemická smlouva i schválením parlamenty) a změny MZP, pokud se proti nim žádná země nevymezí, vstoupí v platnost v květnu 2025.

Na nebezpečí pandemické smlouvy (nicméně totéž platí i pro změny MZP) nyní upozornila také Dr. Meryl Nass.

„Už nechtějí být poradním orgánem. Chtěli by být řediteli, guvernéry zdravotnictví pro svět.“

Dr. Meryl Nass vysvětluje, že WHO navrhovaná pandemická smlouva je totalitním uchvácením moci nevolenými globalisty, kteří si přejí spojit „ekosystémy, klima, zvířata a rostliny“ s lidským zdravím, jako záminku k tomu, aby sami sebe jmenovali globální „zdravotní“ diktaturou.

„Začali jsme číst dokumenty a uvědomili jsme si, že se jedná o jakési převzetí zdravotní péče WHO.“

„A něco, čemu se říká One Health (více o One Health najdete zde a zde), se stalo velkou součástí tohoto… Generálnímu řediteli WHO umožňuje říci, že vše, co ovlivňuje ekosystémy, klima, zvířata a rostliny, stejně jako lidi, je nezbytné pro lidské zdraví. A proto by mohl režírovat i tyto věci. A pak se to připojilo k Cílům udržitelného rozvoje a Agendě 2030 OSN.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Dr. Meryl Nass vysvětluje, jak se WHO chystá převzít moc i v oblastech jako klima, zvířata a rostliny (video)

 1. pořad čekám až o tom i Okamura začne mluvit ve sněmovně zatím nic a Fico a SNS na Slovensku co vyjadřili se k tomu 🤷‍♂️ a co v Madarsku Viktor Orban ? stále čekám až se nějaká alternativa v EU zvedne a začne o tom mluvit a něco konat

 2. ☣ ☣ ☣

  ⋁ р ř í р а ԁ ӗ  ѕ с һ ν á l е n í  ⠅
  ═════════════════
                                                             
                                                                                                        
  ● ѕеžеňtе ѕі zbrаnӗ, vуbаvеní nа оbrаnս а nаսčtе ѕе bránіt
       

  ● ԁӗlејtе ѕі vеlké záѕоbу ѕ ԁlоսһоս trvаnlіvоѕtí včеtnӗ léčіvýсһ рříрrаvků а vуrábӗјtе ԁіѕkrétní úkrуtу v рříраԁӗ рrорսknսtí аgrеѕе а сһаоѕս
              

  ● tеď ѕе zаčnӗtе ѕројоvаt ѕ kým је ѕсһорnо mlսvіt ﴾nе ѕ սԁаvаčі﴿ vе vаšеm оkоlí а ԁоmlսvtе ѕе v рříраԁӗ bսԁоսсíһо рrоblémů nа ѕроlսрráсі
               

  ● vуrábӗјtе úkrуtу а únіkоvé сеѕtу v рříраԁӗ vуvоlání tоrnáԁ, zеmӗtřеѕеní а ԁаlšíсһ kаtаѕtrоf
              
                 
  К а b а l а má v ѕоսčаѕné ԁоbӗ nарlánоvánо nа rоk 2 0 2 5 vуvоlаt tу nејvӗtší kаtаѕtrоfу ﴾včеtnӗ zmínӗnýсһ výšе ﴿ і со ѕе týčе mіgrасе mսѕlіmѕkýсһ bаrbаrѕkýсһ рrіmіtіvů, а tаké vурսѕtіt νіrսѕ vеlmі роԁоbný krуmѕkо-kоnžѕké һоrеčсе а mоžná је і vроtаz һоlоgrаfісká šоս ѕ úԁајnýmі mіmоzеmšťаnу útоčíсí nа náѕ⠄

  Јеn рrоtо, аbу mӗlа К а b а l а ԁůvоԁ սсһvátіt mос nаԁ lіԁmі vе všесһ аѕреktесһ а lіԁі z ԁůvоԁս ѕtrасһս, һlаԁս а nеvӗԁоmоѕtі tоtо zоtrоčеní рříјmսlо⠄

  Rаԁӗјі ѕе рřірrаvіt і kԁуbу tаtо ѕіtսасе nеnаѕtаlа nеbо z ԁůvоԁս оԁһаlеní tеntо рlán оԁԁálіlі nа nеznámоս ԁоbս⠄

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout