Brazílie: Děti od 6 měsíců věku musí mít povinně aplikovány mRNA Covid „vakcíny“

Brazílie: Děti od 6 měsíců věku musí mít povinně aplikovány mRNA Covid „vakcíny“

Už když brazilský obdivovatel Hitlera a letitý přítel Joe Bidena nastoupil na svůj post za nemalé pomoci CIA, bylo jasné, že nastolí dosud v zemi nevídanou diktaturu.

Záhy poté, co převzal moc, se také s velkou vervou vrhl na likvidaci opozice a zavedl cenzuru, která si ničím nezadá s cenzurou, která funguje v Severní Koreji.

A zatímco v jiných zemích se v době jeho nástupu na post covidová nařízení uvolňovala, v Brazílii se záhy začalo vážně uvažovat o povinném covid očkování pro všechny od 18 let, což bylo nakonec naštěstí zákonodárci jen těsně smeteno ze stolu.

Nicméně přesto se tlačilo zejména na seniory a nemocné, aby si nechali mRNA injekce aplikovat. Povinnost byla stanovena i v některých profesích.

Za kritiku takzvaných mRNA „vakcín“ mají hrozit vysoké tresty, stejně jako za vydávání falešných potvrzení o očkování. Lula už záhy po nástupu deklaroval, že brzy zahrne takzvané „covid vakcíny“ do seznamu povinných očkování pro děti.

A i přesto, že mnohé země tyto injekce pro děti a mládež dokonce zakazují jako velmi nebezpečné, v Brazílii se stávají takzvané „covid vakcíny“ povinné již od 6 měsíců věku.

Brazílie tak bude zřejmě jediná země na světě, která bude tyto přípravky podávat většině dětí v zemi – a to včetně kojenců.

Pokud chcete v Brazílii získat nějaké sociální dávky pro své děti, musíte se ujistit, že dostanou experimentální covidové injekce. Vzhledem k tomu, že asi polovina brazilské populace je závislá na sociálních dávkách z programu „Bolsa Familia,“ rovná se to povinnému očkování, zejména pro chudší Brazilce.

Oficiální zdůvodnění tohoto kroku ze strany Lulovy vlády je děsivé.

Když Luiz Inácio Lula da Silva během svého prvního prezidentství před 20 lety tento program zahájil, považovalo se to za revoluční. Měl údajně umožnit nejchudším rodinám v sociálně hluboce rozdělené zemi žít důstojný život.

Například v roce 2018 jej využilo téměř 14 milionů rodin.

Prostřednictvím magnetické karty poskytuje přístup ke vzdělání, levnému školnímu stravování, veřejným zdravotním službám, sociální pomoci apod. 

Tento model byl považován za účinný model pro snižování chudoby, zejména v rozvíjejících se zemích.

Ale od samého počátku měl tento systém háček: celý program je spojen s určitým chováním, takže jde v podstatě o systémy sociálního kreditu.

Po celá léta bylo vyplácení dávek „Bolsa Familia“ dostupné pouze rodinám, jejichž děti se mohou prokázat všemi očkováními „Národního očkovacího programu.“

V roce 2019 prezident Bolsonaro tento požadavek pozastavil, Lula však záhy po svém nástupu v lednu 2023 ohlásil, že povinné očkování opět zavede.

Brazilský stát proto dosud předepsal povinné očkování proti následujícím onemocněním: tuberkulóza, hepatitida B, pneumokoky, záškrt, tetanus, dětská obrna, rotavirus, žlutá zimnice, kombinace spalničky-příušnice-zarděnky, meningokok, chřipka, kombinace MMR a planých neštovic a hepatitida A.

Od příštího roku bude přidána alespoň jedna povinná experimentální vakcína proti Covidu jako další povinné očkování pro účast v systému „Bolsa Familia.“

Povinnost tak učinit začíná u dětí ve věku od šesti měsíců a pokračuje do věku pěti let. Podle kritického vědeckého novináře Simona Goddeka by se však sankce neměly týkat pouze vyloučení ze společenského systému.

Rodičům, kteří odmítnou nechat mRNA „vakcínu“ dítěti aplikovat, navíc hrozí vysoká pokuta – a v případě nouze možná i odebrání dětí úřadem péče o mládež. 

Kromě povinného očkování dětí jsou přípravky každoročně doporučovány i dospělým, přičemž prioritou jsou „rizikové skupiny.“

Mluvčí ministerstva zdravotnictví tento krok vysvětlila údajnou „účinností“ očkování: „Již máme velmi solidní a přesvědčivé důkazy o bezpečnosti a účinnosti vakcíny. V Brazílii umíralo na COVID-19  4 000 lidí denně. Dnes jich je 42. To je nejlepší důkaz účinnosti vakcíny.“

Skutečnost, že by to mohlo být způsobeno spíše zvýšenou přirozenou imunitou prostřednictvím infekce a také mírnějšími variantami, je záměrně ignorována.

Kromě toho existují silné náznaky, že mnoho lidí bylo počítáno jako „úmrtí na covid“, i když zemřeli na jiné nemoci. Bývalý prezident Jair Bolsonaro se vzdal lockdownů a požadavků na očkování a spoléhal na svobodu. 

Deep state – soudnictví je považováno za obzvláště zkorumpované – udělal vše, co bylo v jeho silách, aby se ho zbavil. Nejvyšší soud například umožnil regionálním úřadům obejít vládu a zavést místní požadavky na očkování.

Systém nahlásil neočkovaného prezidenta za šíření „falešných zpráv.“ Opozice mu v té době připisovala každou smrt na covid a chtěla ho stíhat za genocidu – naprosto absurdní.

Nedávno byl Bolsonaro také vyloučen z úřadu. Obvinění: Údajně využil veřejné shromáždění o státním svátku pro účely volební kampaně.

Před rozhodnutím o povinném očkování dětí prý ve velkém měřítku probíhal lobbing farmaceutických gigantů, jak v září informovaly regionální noviny „Gazeta do Povo.“

Zástupci firem jako Pfizer, AstraZeneca nebo Sanofi se doslova nahrnuli do kanceláří senátorů. V naději na zvýšení vlastního zisku se snažili ovlivňovat legislativní proces.

Poslanci diskutovali i o plošné povinnosti očkování proti covidu, ale nakonec to bylo prozatím ponecháno na dětech.

Je docela možné, že toto rozhodnutí poslouží jako odrazový můstek pro ještě násilnější diktaturu očkování: Zároveň se stále připravuje návrh zákona, který kriminalizuje svobodné rozhodnutí očkovat se a dokonce stanoví tresty odnětí svobody pro rodiče, kteří neočkují své děti.

Rafael Domingues, odborník na ústavní právo, s nímž hovořil deník Gazeta do Povo, s trestáním nesouhlasí a tvrdí, že to považuje za protiústavní a nepřiměřené. 

Trestněprávní zásah proti občanům musí být vždy „poslední možností.“ Stát musí nejprve vyčerpat všechny ostatní metody, aby dosáhl svých cílů.

Legislativní proces je tu proto, aby probíhala zdravá veřejná debata, a aby nebyl narušován lobbingem, který slouží pouze sobeckým zájmům dárců lobbistů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Brazílie: Děti od 6 měsíců věku musí mít povinně aplikovány mRNA Covid „vakcíny“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout