Multikulturní Paříž je dobyta (video)

Multikulturní Paříž je dobyta (video)

Již za necelý rok má v Paříži proběhnout Olympiáda. I když se vláda snaží tisíce vetřelců, kteří se poflakují v ulicích města, přestěhovat na venkov, nejde to tak rychle.

Mnoho venkovanů totiž proti zřizování azylových zařízení protestuje a než se podaří přemístit pár set ilegálů, mezitím přijde obohacovat  francouzskou metropoli dalších tisíc jedinců.

Nejen Paříž, ale celá Francie již padla…

Ostatně, podívejte se sami:

A mezitím připlouvají davy jak na Lampedusu, tak na Kanárské ostrovy.

Lampedusa dnes:

A zde se můžete podívat na to, jak pašeráci ze španělské pobřežní stráže běžně přiváží ilegály od afrických břehů na Kanárské ostrovy. I když jde o starší video, přináší jasný důkaz, že jde o řízenou akci:

Letecky jsou pak přepraveni do Madridu (zde jde o aktuální záběry staré asi týden):

A na španělské pevnině na ně již čeká luxusní hotel v přímořském letovisku:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Multikulturní Paříž je dobyta (video)

 1. nejlepší řešení je zavést zpět rasové zákony s negry araby a cikány se misit zakázat a tvrdě to vymáhat 20 let v Kriminale a snatky multikulty zrušit kompletně a zavést obdobu zákonu typu Norimberských zákonu ale tentokrát hlavně proti cikánum negrum a arabum nesmějí vlastnit obchody podnikat nesmějí a podobně a zavést masivní deportace zpět a když nebudou chtít jít tak otevřít osvětím a zavést nucene práce budou stavět dálnice domy a podobně jediné co by dostali je jídlo a místo na spaní když nás nenávidí proč se k ním tak nechovat at tedy mají duvod nás nenávidět Sieg Hail

 2. Nejlepší bude, když se vrátí domů a budou budovat Afriku. Peníze by měsíčně brali jako dávky v Evropě, dát jim v Africe vše a bude klid.
  Francie skončí špatně, Evropa také.
  Nejlíp dopadne Rusko
  Škodí nám komunisticko fašistická politická svoloč

 3. Ani by som sa nedivil keby organizovanie tých hier zrovna teraz nebola čistá náhoda a niekto tomu dopomohol. Takto sa celý svet dozvie ako na tom Francúzsko v skutočnosti je.

  1. Muslimaci si zakazji kde co, a sport take.
   Je docela dobre mozne, ze tihle praveci lide zautoci na olympiadu coz bude neco jako vystrel z Aurory. Rasova valka pak vypukne na plno.

 4. Verím,že olympiáda v Paríži a ani futbalové majstrovstvá „Európy“ v Nemecku sa budúci rok z dôvodov, ktoré netreba opisovať, konať nebudú.

  1. Největšího ptáka má, dle kuloárních zdrojů, Jana Černochová. Byl vyroben na míru Vojenským opravárenským podnikem, krycí jméno Goliáš. Je to kláda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout