Irský premiér si stěžuje, že ve státních institucích je příliš mnoho bělochů (video)

Irský premiér si stěžuje, že ve státních institucích je příliš mnoho bělochů (video)

V podobném duchu jako indický premiér Irska si již před časem stěžoval pákistánský premiér Skotska. Také tomu se nelíbilo, že z 96% bílé Skotsko má na vysokých pozicích samé bělochy (samozřejmě mimo premiéra).

Irský premiér Leo Varadkar (syn Inda narozený v Irsku) si stěžuje, že irské instituce jsou příliš bílé, a slibuje, že k moci dosadí více „černých a hnědých“ lidí. Proto to nebude dělat na základě kvality nebo meritokracie jednotlivce, ale bude si vybírat na základě barvy  kůže. Skutečný rasista.

Podle statistik žije v Irsku 94% bělochů. Z vedoucích pozicí by však zřejmě měli zmizet.

K uvedenému již jen dodávám, že pokrokový premiér je indického původu a je ženatý s mužem. Tedy i on sám byl zřejmě zvolen podle progresivistických měřítek a ne podle kvalit…

A zde si můžete připomenout výroky jeho skotského kolegy Yousafa Humzy, který si stěžoval,  že je v tamní administrativě příliš mnoho bělochů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Irský premiér si stěžuje, že ve státních institucích je příliš mnoho bělochů (video)

  1. teplí kokoti írski a škótski to kapánek preháňajú, alebo už veriaci zabudli, za čo predkovia umierali? nechajú si srať na hlavu od pakošov a cigošov???

  2. Varadkar je nielen Cigán, ale aj buzerant /nepochybujem o tom,že ho volili aj členovia skupiny U2 – tá neustále vykráda samých seba už aj na albumoch/. Už sa teším na to, kedy dostane trest smrti podľa islamského práva a na dublinskom námestí ho dekapitujú. Aj člen dublinského boybandu Boyzone Stephen Gately bol homosexuál a zomrel na AIDS, spomínam to preto,že zakladatelia a producenti prakticky všetkých slávnych boybandov /a dancefloorových projektov/ od konca 80. rokov boli teplí. Zrejme aj v Južnej Kórei.

  3. Tohle nepochopíš. Před pár lety zpátky bylo Irsko a jeho lidé odvážným národem, který vzdoroval po dlouhou dobu usurpátorům. Dnes slýcháme z Irska jenom tlachání “ starých bab “ a nářek že je u nich mnoho bělochů. Strašné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout